Българин в драфта на НБА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: Българин в драфта на НБА

Мнениеот emi_cska » 20 апр 2015 21:12

bez-nick написа:
Drunken_Master написа:
Alexx написа:
bez-nick написа:Toва само американците са по тези простии кастиниги...Ще кажа само какво е казал Ибрахимович на 17 години, когато Венгер го е понаканил за проби в Арсенал - ''Аз съм Ибрахимович и на проби не ходя'' :mrgreen: Тези кастинги, за който и да е себеуважащ се играч, са един вид унижение, нашият Везенков трябва да откажи да ходи по кастинги, като го искат много - подписва и плащат - толкова. Цяла Европа е полудяла по него, по-добре да заиграе в Реал Мадрид или Барселона, не му трябва никакво ''НБА -търси таланти''.


Ti s колко мозъчни клетки написа това мнение ?

IQ-то му сигурно е около 13...


Виждам сериозна злоба и завист, за това че казах истината в очите на американофилите 8-)


Ти наистина не си наред. Американофили но другия път. По-добре за него да играе в НБА
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Българин в драфта на НБА

Мнениеот Warped » 16 юни 2015 08:33

http://gong.bg/basketball/legioneri/vez ... ega-333117 Нууб муув както се казва на "полубългарски" сам си е виновен
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

dream team
Мнения: 569
Регистриран на: 06 фев 2014 13:21
Контакти:

Re: Българин в драфта на НБА

Мнениеот dream team » 02 юли 2015 23:26

Везенков подписа с Барселона за 4 години. Добре решение според мен, ще понатрупа още опит с топ отбор в Европа. Има и клауза, че може да се пробва за НБА.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост