Черно Море спечели Купата на България по баскетбол!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно Море спечели Купата на България по баскетбол!!

Мнениеот Кролик » 23 фев 2015 09:08

Захарченко написа:
bez-nick написа:
stoyankd написа:Предполагам "честито" за Тити е за това, че той има огромна заслуга за това, Парт Варна да стане спонсор Черно море. Впрочем, в книгата си Симеон Дянков е описал как точно е станало-четете. В България разбира се, няма ненаказано добро и затова Тити е "хранен" здраво във Варна.


Нищо общо нямат ченгетата с Порт Варна, просто имаше едно интервю, в което призова да се спаси баскетболния Черно Море от този и онзи и нищо повече. А колегата иронично го е сложил, както и Матакиева и Алипиев, които навремето много мразеха Черно Море, защото биеше Левски на баскет, където ги хване и още помня онзи финален 5-ти мач през 2001, който те коментираха аматьорски, все едно Черно Море беше не от чужда държава, а направо от друга планета.

Аз съм левскар, винаги Левски и ЧМ са правели битки и спектакли! Миналата година на финала именно Левски би Черно Море и взе Купата. Бях в залата, виках за своите( въпреки симпатиите към Варчев), бихме. Така е в живота-днес биеш, утре падаш. Матакиева и Алипиев са лайнари, кой го интересуват коментарите им? Днес не знам кой коментираше, но ги нахраних 30 пъти, щото само дитирамби за Лукойл, сума глупости изговориха. Но те са третостепенни, ЧМ заслужено е с Купата и кой може да промени този факт? Никой.


Вчера коментираше "светилото" Манченко ... беше пуснал език до земята да ближе гъза на Вальо Златев. Понеже гледам баскетбол от 20 години, мога смело да кажа, че триото Манченко, Алипиев и Матакиева са пълни ИДИОТИ !!! Коментарът им винаги е високомерен, нагъл и подлезурски.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Sole
Мнения: 4563
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно Море спечели Купата на България по баскетбол!!

Мнениеот Sole » 23 фев 2015 11:32

"Кролик" написа:
Вчера коментираше "светилото" Манченко ... беше пуснал език до земята да ближе гъза на Вальо Златев. Понеже гледам баскетбол от 20 години, мога смело да кажа, че триото Манченко, Алипиев и Матакиева са пълни ИДИОТИ !!! Коментарът им винаги е високомерен, нагъл и подлезурски.[/quote]
+1913 :!:
П.С. Как пък за толкова много десетилетия нито един от софийската баскетболна журналистика и гилдия не се научиха,че "отборът на Варна",както те "обичат" да го наричат си има име и то е Черно море :!:

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Черно Море спечели Купата на България по баскетбол!!

Мнениеот Warped » 23 фев 2015 14:55

Алипиев и Матакева коментират доста добре.Пробвайте да слушате "коментарите" на баскетбол по диема, 2 часа не могат да се сетят за кво става въпрос.Да не говорим, че бъркат често лична и зонова защита и тн.Поздрави на Черно море игараха перфектно.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
tinko
Мнения: 518
Регистриран на: 08 авг 2010 16:55
Контакти:

Re: Черно Море спечели Купата на България по баскетбол!!

Мнениеот tinko » 23 фев 2015 20:23

Честита баскетболна купа на всички фенове на Черно море!

HEATSEEKER
Мнения: 2296
Регистриран на: 29 ное 2008 15:18
Контакти:

Re: Черно Море спечели Купата на България по баскетбол!!

Мнениеот HEATSEEKER » 26 фев 2015 00:21

Честито и от мен, казано честно не вярвах да вземем купата, но Слава Богу това стана.
Не знам колко Тити има заслуга за оцеляването на Черно море, но знам как УРЕДИХА 4 000 000 лева за БК Левски от оня мустакатия
“Това показва колко интелигентни и учени хора са основали футбола в България”, обяснява Милчев. Малко по-късно през 1909 година, във Варна се появява и “Спортист”, който е предшественик на “Тича” и днешния “Черно море”


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта