От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

bez-nick
Мнения: 1668
Регистриран на: 18 юли 2011 15:57

От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот bez-nick » 13 фев 2015 21:29

Уж нямали пари, фалирал клуб, закъсали, а звезда като Филип Виденов, който със сигурност взима сериозна заплата, играе при тях. Васил Евтимов също. Да си признават, Боко Тиквата ли им даде от народните пари?

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот cska-632 » 13 фев 2015 21:32

Поздравявам Тити
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_IH4mf_rlWc[/youtube]
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот diplomat » 13 фев 2015 21:34

cska-632 написа:Поздравявам Тити
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_IH4mf_rlWc[/youtube]

Класика 8-) 8-) 8-)

Потребителски аватар
tonito
Мнения: 504
Регистриран на: 25 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот tonito » 13 фев 2015 21:46

Доколкото знам Филип Виденов е поискал само да му се плащат консумативите на жилището, без заплати.

bez-nick
Мнения: 1668
Регистриран на: 18 юли 2011 15:57

Re: От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот bez-nick » 13 фев 2015 21:59

tonito написа:Доколкото знам Филип Виденов е поискал само да му се плащат консумативите на жилището, без заплати.

Да бе, вярваш ли?Кой луд от неговото ниво ще се съгласи на подобна глупост, 100% си получава пари, но не ги декларират...

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13847
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот Pichichi » 13 фев 2015 22:03

До колкото чух по радиото Ф.Виденов е без отбор! Така че какво му е нивото в момента не се знае щом е без отбор.
По Дарик чух че казаха че ще тренира с Левски и ще играе без заплата докато си намерел друг отбор дали е вярно не знам.

Потребителски аватар
zlato1234
Мнения: 1286
Регистриран на: 21 май 2014 16:36
Контакти:

Re: От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот zlato1234 » 13 фев 2015 22:03

bez-nick написа:
tonito написа:Доколкото знам Филип Виденов е поискал само да му се плащат консумативите на жилището, без заплати.

Да бе, вярваш ли?Кой луд от неговото ниво ще се съгласи на подобна глупост, 100% си получава пари, но не ги декларират...

Щом е 100% значи знаеш как да докажеш подобно твърдение с реални факти? Ако нямаш как това са не повече от 1% глупости в главата на без-мозъчен човек. :)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/952/8092952a.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот Син до гроб_ » 13 фев 2015 22:04

bez-nick написа:
tonito написа:Доколкото знам Филип Виденов е поискал само да му се плащат консумативите на жилището, без заплати.

Да бе, вярваш ли?Кой луд от неговото ниво ще се съгласи на подобна глупост, 100% си получава пари, но не ги декларират...

Декларират ги на м***а ти в п*****а! Доволен ли си?
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

peliforewer
Мнения: 9648
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот peliforewer » 13 фев 2015 22:07

bez-nick написа:Уж нямали пари, фалирал клуб, закъсали, а звезда като Филип Виденов, който със сигурност взима сериозна заплата, играе при тях. Васил Евтимов също. Да си признават, Боко Тиквата ли им даде от народните пари?

Фен съм на ЦСКА но когато се пускат теми от хора които не са запознати с материята и пишат глупости не издържам и се намесвам.Филип е без отбор и с Левски поддържа форма и при интерес веднага си заминава,Джеферсън играе на ниво аматьорски баскетбол в София и едва ли е финансов проблем,що се отнася до Евтимов,по думите на Тити единственото му искане е за билет обратно до САЩ,той е на 38г и всеки мач на професионално ниво му е в плюс,а сега играе и в Адриатическа лига.Проблема е друг и аз съм писал в този форум за него защо му трябваше на Тити на гол тумбак чифте пищове,той прахоса на КТБ над 500хил.лева за да си купи място в Адриатическа лига,виждаме какво става в момента ,21 загуби не съм гледал статистика но едва ли има друг отбор в историята на лигата с такъв резултат.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

седемнамалко
Мнения: 1178
Регистриран на: 26 авг 2008 14:16
Контакти:

Re: От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот седемнамалко » 13 фев 2015 22:20

peliforewer написа:
bez-nick написа:Уж нямали пари, фалирал клуб, закъсали, а звезда като Филип Виденов, който със сигурност взима сериозна заплата, играе при тях. Васил Евтимов също. Да си признават, Боко Тиквата ли им даде от народните пари?

Фен съм на ЦСКА но когато се пускат теми от хора които не са запознати с материята и пишат глупости не издържам и се намесвам.Филип е без отбор и с Левски поддържа форма и при интерес веднага си заминава,Джеферсън играе на ниво аматьорски баскетбол в София и едва ли е финансов проблем,що се отнася до Евтимов,по думите на Тити единственото му искане е за билет обратно до САЩ,той е на 38г и всеки мач на професионално ниво му е в плюс,а сега играе и в Адриатическа лига.Проблема е друг и аз съм писал в този форум за него защо му трябваше на Тити на гол тумбак чифте пищове,той прахоса на КТБ над 500хил.лева за да си купи място в Адриатическа лига,виждаме какво става в момента ,21 загуби не съм гледал статистика но едва ли има друг отбор в историята на лигата с такъв резултат.


Когато декларираха намерения за Адриатическата лига Цецоу си беше тук и нямаше никакви проблеми с КТБ, откъде да знаят какво ще стане... Съгласен съм, че няма никакъв смисъл от това да играеш в подобен турнир със седем баскетболисти, половината от тях хлапета, но просто се очакваше съвсем друго нещо.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост