Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Kamenitza1912
Мнения: 135
Регистриран на: 24 юни 2013 19:30
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот Kamenitza1912 » 22 ное 2014 14:29

На много от съфорумниците ще кажа, че са големи лайнари, т.е чалми или резаци...Не смесвайте гнусната политика със спорта. Отвратен съм, нищо българско не виждам! Жалко за момчето, отишло да подкрепи любимия си отбор.

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот BadBoy » 22 ное 2014 14:30

Син до гроб_ написа:
BadBoy написа:
Син до гроб_ написа:Далеч съм от мисълта да оправдавам турците и начина им на бой с ножове, но какво търсят 400 сърби в Истанбул?!?! Това питам аз? Тръгнали са с ясната цел да създават напрежение и ексцесии, както братовчедите им от Партизан на мача с Левски в София! Както казах и в предишното си мнение: който си го търси, в крайна сметка ще си го намери. Тук изобщо не става въпрос за расова и религиозна основа! Чисто и просто където има сърби и хървати се създава напрежение и провокации.

Феновете са отишли на мач от Евролигата, какво нередно има?

....при положение, че е забранено за гостуваща публика?!? Ми нищо нередно не виждам, а ти?

Някой май обърка турнирите, а?
забранено е в адриатическата лига, а и в нея не зная дали въобще участват турски отбори.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9087
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот FLANKER » 22 ное 2014 14:39

hd29 написа:
FLANKER написа:
Plovdiv_1926 написа:
FLANKER написа: Или си знаем -демокрация! Сърбите са терористи!

Сърбите са си чисти терористи и са най-предателското и мразещото българския народ племе! Заслужават си всичко, което се случва, особено пък Косово, защото по същия начин те ни взеха Македония и Нишко, не знам какво ги защитаваш толкова.

Най-малкото,защото не са резани и сме от една вяра!Кой да защитавам? Чалмите ли? Сърбите ли бяха виновни ,че сме били 500г. под техния ботуш? Не се оставяйте да ви заслепяват ! Това е целта -да сдадем Балканите!

Сигурно няма друг народ да ни ненавижда повече нас българите от сръбския ;) Един съвет от мен ,разходи се някога до Западните покрайнини.

Не ме интересува.Турчинът убил ли е ? Убил е! Край!Това при чалмите става рецидив.
П.П.Ходил съм до Западните покрайнини.Знам за какво намекваш ,човече .И си прав. ;)
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9087
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот FLANKER » 22 ное 2014 14:42

Plovdiv_1926 написа:
FLANKER написа:
Plovdiv_1926 написа:
FLANKER написа: Или си знаем -демокрация! Сърбите са терористи!

Сърбите са си чисти терористи и са най-предателското и мразещото българския народ племе! Заслужават си всичко, което се случва, особено пък Косово, защото по същия начин те ни взеха Македония и Нишко, не знам какво ги защитаваш толкова.

Най-малкото,защото не са резани и сме от една вяра!Кой да защитавам? Чалмите ли? Сърбите ли бяха виновни ,че сме били 500г. под техния ботуш? Не се оставяйте да ви заслепяват ! Това е целта -да сдадем Балканите!

Никой не защитаваш просто. Сърбите са гнусен народ винаги готов да провокира, ама всеки човек си има собствено мнение де. Иначе за Балканите всеки си гледа интереса, само ние винаги търсим ня'кви братства и зат'ва ни го забиват отзад всеки път.

Знам,че са мръсни.Но турчолята прекалиха.Както написах,това при тях е рецидив и трябва да си понесат последствията.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот diplomat » 22 ное 2014 16:13

Kamenitza1912 написа:На много от съфорумниците ще кажа, че са големи лайнари, т.е чалми или резаци...Не смесвайте гнусната политика със спорта. Отвратен съм, нищо българско не виждам! Жалко за момчето, отишло да подкрепи любимия си отбор.

Точно фен на Ботев ли ще говори за чалми, резаци и политика, бе... :shock: :lol: :lol: :lol:

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 23 ное 2014 05:06

diplomat написа:
Kamenitza1912 написа:На много от съфорумниците ще кажа, че са големи лайнари, т.е чалми или резаци...Не смесвайте гнусната политика със спорта. Отвратен съм, нищо българско не виждам! Жалко за момчето, отишло да подкрепи любимия си отбор.

Точно фен на Ботев ли ще говори за чалми, резаци и политика, бе... :shock: :lol: :lol: :lol:
Не си в час моме.

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот Син до гроб_ » 23 ное 2014 09:56

BadBoy написа:
Син до гроб_ написа:
BadBoy написа:
Син до гроб_ написа:Далеч съм от мисълта да оправдавам турците и начина им на бой с ножове, но какво търсят 400 сърби в Истанбул?!?! Това питам аз? Тръгнали са с ясната цел да създават напрежение и ексцесии, както братовчедите им от Партизан на мача с Левски в София! Както казах и в предишното си мнение: който си го търси, в крайна сметка ще си го намери. Тук изобщо не става въпрос за расова и религиозна основа! Чисто и просто където има сърби и хървати се създава напрежение и провокации.

Феновете са отишли на мач от Евролигата, какво нередно има?

....при положение, че е забранено за гостуваща публика?!? Ми нищо нередно не виждам, а ти?

Някой май обърка турнирите, а?
забранено е в адриатическата лига, а и в нея не зная дали въобще участват турски отбори.

В една от многото статии пише ,че въпреки забраната и недопускането на гостуващи фенове в залата, сърбите са били над 400 в Истанбул. Признавам си, че инфото ми е от БГ медии, ако е грешно, то моля да бъда извинен.
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

THE G.A.M.E
Мнения: 49974
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 ное 2014 12:15

Не им е за 1-ви път на турчулята. :|
Иначе, то и в Италия мушкат... Трябват строги наказания за подобни прояви, независимо от каква националност са провинилите се.

Принципно, забраната за гостуваща публика, не е лоша, но няма как да се предотврати това, 400-500 човека да идат като туристи някъде, и пак да стане мелле.
Друг е въпроса, че сРъбите са отишли в Истанбул с ясната цел, че ще стане беля ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
Red_Girl
Мнения: 15496
Регистриран на: 27 дек 2010 19:52
Skype: Имам.
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот Red_Girl » 24 ное 2014 00:36

Смърт за тея боклуци..
[rimg]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10388999_745826982154512_1812950830692108690_n.jpg?oh=b0f07fda87d46155a023b879a6b4e3ed&oe=54D52083&__gda__=1426766687_c6ef3467be013058a650f44a3023f0dc[/rimg]
шивача написа:Левски винаги е носел срам. Първо на родината, после и на феновете на отбора. Но всяко зло за добро, затова е създаден и ЦСКА ;)

[offtopic][rimg]http://prikachi.com/images/123/6869123u.jpg[/rimg][/offtopic]
Изображение


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта