Академик пак гази Левски

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Академик пак гази Левски

Мнениеот Corwin » 24 май 2014 19:49

Тити пусна ръка на Лукойл, защото иначе няма да е интересно в серията. Пък е сметнато синята публика да гледа два домакински мача и да празнува във втория :)

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Академик пак гази Левски

Мнениеот daniel875 » 24 май 2014 21:04

Corwin написа:Тити пусна ръка на Лукойл, защото иначе няма да е интересно в серията. Пък е сметнато синята публика да гледа два домакински мача и да празнува във втория :)

Дано Тити не е решил отново да им ляга на тези! Няма никакъв смисъл от "Лукойл". Това е все едно ЦСКА - отбор, създаден от нищото. В Самоков, като са толкова отворени да говорят за Тити, защо плюеха и по други формации на "Левски"? Селският манталитет на част от местните запалянковци няма да се промени. За едно е прав лудият за връзване, че там основно разбират от картофи и ски. Баскетболните им отбори щеше да ги има, ама друг път. Появиха се разни спонсори от други градове и така имат мъжка и женска гарнитура, а там само чужденци.
Така е, като не можеш да използваш парите правилно.
"Лукойл" е най - лошият пример как не трябва да се харчат пари.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

red__army
Мнения: 833
Регистриран на: 02 ное 2009 17:31
Контакти:

Re: Академик пак гази Левски

Мнениеот red__army » 24 май 2014 21:08

Ще има бой до 3:0 или 3:1,защото Везенков ще връща и за цирковете на "ненормалния" срещу Балкан.Все пак той е възпитаник и баскетболна легенда на "Балкан"-Ботевград.Сред тези два самозабравили се отбора,само Везенков може и редовно набива чимбери на това менте-лаик Папазов.

valkaredgi
Мнения: 575
Регистриран на: 29 май 2010 19:52

Re: Академик пак гази Левски

Мнениеот valkaredgi » 24 май 2014 22:19

розовите се давят от злоба.
аз си мисля ,ч е по добре е да се издавят отколкото да серат по форумите.
серете и после мрете злобари.

valkaredgi
Мнения: 575
Регистриран на: 29 май 2010 19:52

Re: Академик пак гази Левски

Мнениеот valkaredgi » 24 май 2014 22:20

розовите се давят от злоба.
аз си мисля ,ч е по добре е да се издавят отколкото да серат по форумите.
серете и после мрете злобари.

Потребителски аватар
ИРТИШ2013
Мнения: 185
Регистриран на: 11 юли 2013 23:22

Re: Академик пак гази Левски

Мнениеот ИРТИШ2013 » 24 май 2014 22:46

valkaredgi написа:розовите се давят от злоба.
аз си мисля ,ч е по добре е да се издавят отколкото да серат по форумите.
серете и после мрете злобари.

Много си злобен приятелю,вчера юбилей-днеска злобеи,защо,защо? Апропо-"Левски" е създаден от ученици от Втора мъжка гимназия,затова ли сте почти винаги втори?
Апостолът е вечен-петното върху името му е на 102 години...

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Академик пак гази Левски

Мнениеот Red thunderstorm » 24 май 2014 23:12

ИРТИШ2013 написа:
valkaredgi написа:розовите се давят от злоба.
аз си мисля ,ч е по добре е да се издавят отколкото да серат по форумите.
серете и после мрете злобари.

Много си злобен приятелю,вчера юбилей-днеска злобеи,защо,защо? Апропо-"Левски" е създаден от ученици от Втора мъжка гимназия,затова ли сте почти винаги втори?

:) Може да са почти винаги втори, както и много често полуграмотни и полумислещи, но ВИНАГИ са ПЪЛНИ ИДИОТИ!!! Щом за 100 години не им е дошъл акъла...не чакай промяна! :lol:

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Академик пак гази Левски

Мнениеот sin4ec » 25 май 2014 00:53

Red thunderstorm написа:
ИРТИШ2013 написа:
valkaredgi написа:розовите се давят от злоба.
аз си мисля ,ч е по добре е да се издавят отколкото да серат по форумите.
серете и после мрете злобари.

Много си злобен приятелю,вчера юбилей-днеска злобеи,защо,защо? Апропо-"Левски" е създаден от ученици от Втора мъжка гимназия,затова ли сте почти винаги втори?

:) Може да са почти винаги втори, както и много често полуграмотни и полумислещи, но ВИНАГИ са ПЪЛНИ ИДИОТИ!!! Щом за 100 години не им е дошъл акъла...не чакай промяна! :lol:

Абе 26 пъти не сме били втори. Като сложиш и Купите, някои от които с по 4-5 на нула спрямо розавите, нещо ти издиша теорийката. Но друго си е 5 000 човека да си купят тоалетна хартия за по 30 кинта, и то твърда. Подходяща за ректално ползване. :mrgreen:
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Академик пак гази Левски

Мнениеот W84me » 25 май 2014 00:59

sin4ec написа: Абе 26 пъти не сме били втори. Като сложиш и Купите, някои от които с по 4-5 на нула спрямо розавите, нещо ти издиша теорийката. Но друго си е 5 000 човека да си купят тоалетна хартия за по 30 кинта, и то твърда. Подходяща за ректално ползване. :mrgreen:

Всъщност имаме 26 купи + 26 титли, което ни прави отбора с най-много отличия в България.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ИРТИШ2013
Мнения: 185
Регистриран на: 11 юли 2013 23:22

Re: Академик пак гази Левски

Мнениеот ИРТИШ2013 » 25 май 2014 01:03

sin4ec написа:
Red thunderstorm написа:
ИРТИШ2013 написа:
valkaredgi написа:розовите се давят от злоба.
аз си мисля ,ч е по добре е да се издавят отколкото да серат по форумите.
серете и после мрете злобари.

Много си злобен приятелю,вчера юбилей-днеска злобеи,защо,защо? Апропо-"Левски" е създаден от ученици от Втора мъжка гимназия,затова ли сте почти винаги втори?

:) Може да са почти винаги втори, както и много често полуграмотни и полумислещи, но ВИНАГИ са ПЪЛНИ ИДИОТИ!!! Щом за 100 години не им е дошъл акъла...не чакай промяна! :lol:

Абе 26 пъти не сме били втори. Като сложиш и Купите, някои от които с по 4-5 на нула спрямо розавите, нещо ти издиша теорийката. Но друго си е 5 000 човека да си купят тоалетна хартия за по 30 кинта, и то твърда. Подходяща за ректално ползване. :mrgreen:

Вие сте 31 пъти втори-на второ място в Европа,на първо място в Европа е Ференцварош-34 втори ,тоест и по този показател сте втори,какво да се прави -съдба... :)


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта