Тити Папазов отново се прояви

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот daniel875 » 04 май 2014 09:42

Папазов, че не струва като човек на игрището, е ясно, но пък много голяма част от тези, които го плюят и са от другите отбори, са същите. Аз отварям в повечето случаи теми, свързани с него, защото не ми харесва, но пък ВИЕ, дето сте много отворени, вижте първо себе си колко сте жалки и тогава променяйте другите. Аз поне за разлика от вас имам морал и казвам нещата, дори и когато съм постигнал значим успех в живота си, в МОЯ живот. А вие сте едни дребни душици, скатавки, търсещи всячески да се добутате до нещо си, и после ще ми говорите за справедливост...
Папазов е ясен, но и ВИЕ сте същите. По - големи клоуни сте от него. Него и вас трябва да ви изритат от България.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

canary
Мнения: 376
Регистриран на: 06 окт 2008 10:02
Контакти:

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот canary » 04 май 2014 10:00

Мистри написа:
canary написа:Срам и позор!

И този е патрона и организатора на една 100-годишнина!

В историята този с името си и поведението си ще остане като човека лице на една 100 годишнина!

Но пък като се замисли човек вижте им президента, директорите, представителния им футболен отбор, част от ФЕНОВЕТЕ им и резила който сътвориха последната година - кой, ако не Тити е по-подходящ за организатор и лице на това от него? Всичко под един знаменател - СМЯХ, СЪЛЗИ И МНОГО СРАМ!



Да му ядете на Тити тр`тката :lol:
А такива като теб от отбори със собственици от депесе и розовите ви роднини от индия ще кажа едно-срам е да имаш собственици турци и индийски мангусти. :lol:


Дилянчо ти ли си? За турски собственици да ми говориш при положение че ви държи Лафка... Айде покажете доказателство че ЦВ има връзка с ДПС, докато вашия Дилянчо излиза в парламента под флага на ДПС! Айде у лево...

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот Bartolomej » 04 май 2014 10:22

Великан !
С повече такива хора България ще върви напред !
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот iliyan » 04 май 2014 10:37

Bartolomej написа:Великан !
С повече такива хора България ще върви напред !

С Тити ли ?! Пиеш ли си хапчетата редовно ?! Ако не действат иди на лекар да ги сменят !!!
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот Балкански Орел » 04 май 2014 11:16

Тити нещо е мръднал...
[center]Levski & Lazio[/center]

РосенВарна
Мнения: 511
Регистриран на: 09 мар 2011 18:36
Контакти:

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот РосенВарна » 04 май 2014 11:31

Когато навремето през 2006 Тити беше уволнен от Лукойл първата му работа беше да отиде в студиото на Дарик и там в ефир започна да плаче /В БУКВАЛЕН СМИСЪЛ/, тогава по телефона му се обади не кой да е а самия Христо Стоичков и му каза да не се излага и да спре да плаче, защото се излага като мъж, но човекът си знае неговото и продължи със сополите.
Не случайно Тити го канят в разни женски предавания и риалитита, защото това негово поведение е подходящо за там и бабите умират да го гледат.
В шоуто на Слави редовно си правят т.шак с него.
Пичът се харесва така, оставете го, няма да се промени, нека да е жив и здрав и да получи 3-скункс от господарите.
Давай Тити, за рождения си ден от мен имаш носни кърпи за подарък:)
Кучетата си лаят, орлите си летят.

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот terata » 04 май 2014 11:48

Балкански Орел написа:Тити нещо е мръднал...

Че той е кога е бил наред. :) Пълен тъпанар. Само незнам кой избра подобно недоразумение да е лицето на организацията около 100-годишнината на Левски. Ама сигурно е ревнал където трябва и от съжаление са го турнали начело.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот Alex » 04 май 2014 12:18

На мен пък си ми е забавен... то и Моуриньо е палач, ама му се кефят хората.

В крайна сметка има си комисии, има си закони, ми да го санкционират/съдят...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
gugushito
Мнения: 1917
Регистриран на: 08 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот gugushito » 04 май 2014 12:19

stoyankd написа:Разбира се, че Тити е всичко най-лошо на света, разбира се, че му липсва морал и нравствени ценности(случката с болното цигане, което осинови е нещо незначително, а и другите дарения, и благотворителност). Интересно тези, които пишат за нравствени ценности, дали биха могли да осиновят болно цигане и да го направят част от семейството си? Разбира се, че ще го мразят всички- ние мразим успелите. Не можем да не поздравим публиката на мача в Самоков, която за пореден път ни показа, че притежава интелект и нравствени ценности. Не можем да не поздравим траньорския щаб и собственика на Рилски спортист за нравственото поведение през изминалата година, а и малко по-отдавна. Те въобще не провокираха Папазов, той сам се провокираше(дори и в онзи контролен мач в Самоков преди три години, когато сам се самонатупа). Наистина е жалка цялата тази работа, а още повече, че Тони Дечев има дете(Памела-отлична баскетболистка, която в момента игра в САЩ) от сестрата на Росен Барчовски Ивета.

Защо не си татуираш облика му на гърба си,до този на Гунди и Левски ??? Ще е страшно шик !!! ;)

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот Teo » 04 май 2014 12:59

Да може да се разплачеш е актьорско майсторство :idea:
Тити Лудото като пусне една сълза и подмокря сектор Б :lol: :lol: :lol:
Тоя отдавна не се води от емоции.. :idea:


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта