Левски спечели Балканска Лига

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Левски спечели Балканска Лига

Мнениеот 1982 » 28 апр 2014 22:24

Адриатическата лига не ти е смешната Балканска лига, която е по-скоро на аматьорски начала.

Да не говорим, че зад баскетболния Левски, както и зад волейболния, седят парите на Цветан Василев.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6522
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Левски спечели Балканска Лига

Мнениеот Alexx » 29 апр 2014 09:02

CHE написа:Браво надявам се другата година да играят в фаинъл фор на Адриатическата лига.


Ще играят в някоя паралелна Вселена на файнъл фоур. В Адриатическата лига играят отбори, които редовно играят в Евролигата така,че не виждам как ще успеят Левски да направят нещо по значимо.

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Левски спечели Балканска Лига

Мнениеот ehh » 30 апр 2014 00:10

1982 написа:Адриатическата лига не ти е смешната Балканска лига, която е по-скоро на аматьорски начала.

Да не говорим, че зад баскетболния Левски, както и зад волейболния, седят парите на Цветан Василев.

Понякога в стремежа си да звучиш разчупено, плещиш всевъзможни глупости и тъпи остроумия. Забелязал съм, че влизаш в такива периоди. Не ти отива
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Левски спечели Балканска Лига

Мнениеот 1982 » 30 апр 2014 00:15

Всичко, което съм написал, е самата истина.

Цървена звезда тази година игра 1/2-финал в Юрокъп, вторият по сила турнир в Европа.
Партизан игра Топ 16 на Евролигата - най-силният турнир.
Цибона, Унион Олимпия, Цедевита, Раднички Крагуевац ..... също участници в Юрокъп, като три от тях преодоляха и първата фаза.

Балканската лига е смешно турнирче.

А Цветан Василев наистина притежава Левски, не вярвам да не си го разбрал още.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

HEATSEEKER
Мнения: 2296
Регистриран на: 29 ное 2008 15:18
Контакти:

Re: Левски спечели Балканска Лига

Мнениеот HEATSEEKER » 30 апр 2014 07:29

Факт е , че фирмата ''Велдер'' всъщност е на Цветан Василев,това не е някаква нова новина.
Четите на Цецо Василев правят не лош сезон.В баскетбола ето тази купа , националната купа.Във волейбола Lafka (Пеевски-Василев) също взе купата.За мен лично футболната купа е за ''Ботев''.
Така и трите купи ще са четите на Василев.
“Това показва колко интелигентни и учени хора са основали футбола в България”, обяснява Милчев. Малко по-късно през 1909 година, във Варна се появява и “Спортист”, който е предшественик на “Тича” и днешния “Черно море”

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6522
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Левски спечели Балканска Лига

Мнениеот Alexx » 30 апр 2014 13:25

ehh написа:
1982 написа:Адриатическата лига не ти е смешната Балканска лига, която е по-скоро на аматьорски начала.

Да не говорим, че зад баскетболния Левски, както и зад волейболния, седят парите на Цветан Василев.

Понякога в стремежа си да звучиш разчупено, плещиш всевъзможни глупости и тъпи остроумия. Забелязал съм, че влизаш в такива периоди. Не ти отива


Това което е казал е абсолютно вярно. Балканската купа за нашия регион е от класата на интертото за футбола, ако не е по-слаби.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта