Левски е новия носител на Купата на България!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ИРТИШ2013
Мнения: 185
Регистриран на: 11 юли 2013 23:22

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот ИРТИШ2013 » 04 мар 2014 00:16

валкареджио написа:
ИРТИШ2013 написа:
damyanov1963 написа:БАРЕКОВ Е ОТ "БОТЕВЪ",ЛИЛАВИ.А ЗА КЛЯКАНЕТО НА ВСИЧКИ ВЛАСТИ ИМА ЕДИН 100 ГОДИШЕН СПЕЦИАЛИСТ...

ти клекни,пък после ще видим кой е Бюреков и коя е МАЯ Манолова

НИКОГА НЕ КЛЯКАМ И ПРЕД НИКОГО.ХОДИ ДА СИ ПРАЗНУВАШ КУПАТА.И НЕ ЗАБРАВЯЙ НИКОГА КОИ ОТБОР ИЗЛЕЗЕ ПЪРВИ С ФЛАНЕЛКИ-"АЗ МРАЗЯ ЦСКА".И ТОГАВА МИ ГОВОРИ ЗА ОМРАЗА И ПЯНА....

Ако започнем спора, кой с какво е излязъл първи в омразата си към другия, е все едно да спориме кое е първото - кокошката, или яйцето. Макар, че лично аз имам хипотеза по този въпрос. Яйца е имало и по време на динозаврите, а кокошки тогава е нямало. Според теорията на Дарвин, птиците са произлезли от динозврите. Макар, че сега някои учени се опитват да оборят тази теория, както привържениците на ЦСКА се опитват да се изкарат наследници на Чавдар, който е наследник на АС23, който пък е наследник на... как му беше името... от 1901г., който пък е наследник на Александър Македонски.[/quote]
ВИЕ ПО ПРИНЦИП СТЕ СИ КОМПЛЕКСАРИ,И ОСВЕН ДА МРАЗИТЕ ДРУГО НЕ УМЕЕТЕ.ПЪРВО ВИ ПРЕЧЕШЕ ВЛАДИСЛАВ -ВАРНА,ПОСЛЕ ТИЧА-ВАРНА,СЛАВИЯ-СОФИЯ,СЛЕД 1948-ЦСКА,СЕГА ПЪК ВИ ПРЕЧАТ ЛИТЕКС И ЛУДОГОРЕЦ.ИМАТЕ СЕ ЗА БОГОИЗБРАНИ,НО УВИ НЕ СТЕ...[/quote]
на "Левски" пречат , а на розовите помагат.кажи го де!
и без това цяла България знае че си бъркате по дупките по комунистическа линия гришата,мришата,домуса,лупи...глупи,тупи.до един дс агенти ,да не забравяме и Борат,но той е на губещата "синя" страна.[/quote]
НАГЪЛ,ПО-НАГЪЛ,НАЙ-НАГЪЛ,ФЕН НА ЛЕВСКИ....

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот Синьо сърце » 04 мар 2014 00:19

tprodanov написа:А ако в днешния мач са ти направили основното впечатление тези неща и са надделяли на другите, то имаш сериозен проблем.

Глупак, ти осра темата повече и от ИРТИШ и russia! Те поне имаха доблест да се извинят, а ти кендзаш тука политическите си догми, които никого не интересуват! Темата е за спечелената от Левски Купа на България по баскетбол, а не за твоите олигофрении. Всички се интересуваме от политика, за това си има отдел и теми, но ти са насра в гащите! Тъпанар, пишманлевскар, отивай на площада да скандираш, или ходи доброволец на Майдан ташак! Ти не се радваш на синята Купа, а на скандирането Оставка... Разкарай се оттука, мръсна гнидо! Левскар бил, само да те пипна-гръкляна ще ти изкарам, мършо!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот dido1302 » 04 мар 2014 00:22

Глупак, ти осра темата повече и от ИРТИШ и russia! Те поне имаха доблест да се извинят, а ти кендзаш тука политическите си догми, които никого не интересуват! Темата е за спечелената от Левски Купа на България по баскетбол, а не за твоите олигофрении. Всички се интересуваме от политика, за това си има отдел и теми, но ти са насра в гащите! Тъпанар, пишманлевскар, отивай на площада да скандираш, или ходи доброволец на Майдан ташак! Ти не се радваш на синята Купа, а на скандирането Оставка... Разкарай се оттука, мръсна гнидо! Левскар бил, само да те пипна-гръкляна ще ти изкарам, мършо!


Съгласен съм. Баскетболът е спорт и политиката няма никакво място в него. Всеки, който твърди обратното, значи изобщо не се вълнува от спорт.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14321
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот damyanov1963 » 04 мар 2014 00:35

ИРТИШ2013 написа:
damyanov1963 написа:
ИРТИШ2013 написа:
damyanov1963 написа:БАРЕКОВ Е ОТ "БОТЕВЪ",ЛИЛАВИ.А ЗА КЛЯКАНЕТО НА ВСИЧКИ ВЛАСТИ ИМА ЕДИН 100 ГОДИШЕН СПЕЦИАЛИСТ...

ти клекни,пък после ще видим кой е Бюреков и коя е МАЯ Манолова

НИКОГА НЕ КЛЯКАМ И ПРЕД НИКОГО.ХОДИ ДА СИ ПРАЗНУВАШ КУПАТА.И НЕ ЗАБРАВЯЙ НИКОГА КОИ ОТБОР ИЗЛЕЗЕ ПЪРВИ С ФЛАНЕЛКИ-"АЗ МРАЗЯ ЦСКА".И ТОГАВА МИ ГОВОРИ ЗА ОМРАЗА И ПЯНА....

Ако започнем спора, кой с какво е излязъл първи в омразата си към другия, е все едно да спориме кое е първото - кокошката, или яйцето. Макар, че лично аз имам хипотеза по този въпрос. Яйца е имало и по време на динозаврите, а кокошки тогава е нямало. Според теорията на Дарвин, птиците са произлезли от динозврите. Макар, че сега някои учени се опитват да оборят тази теория, както привържениците на ЦСКА се опитват да се изкарат наследници на Чавдар, който е наследник на АС23, който пък е наследник на... как му беше името... от 1901г., който пък е наследник на Александър Македонски.

ВИЕ ПО ПРИНЦИП СТЕ СИ КОМПЛЕКСАРИ,И ОСВЕН ДА МРАЗИТЕ ДРУГО НЕ УМЕЕТЕ.ПЪРВО ВИ ПРЕЧЕШЕ ВЛАДИСЛАВ -ВАРНА,ПОСЛЕ ТИЧА-ВАРНА,СЛАВИЯ-СОФИЯ,СЛЕД 1948-ЦСКА,СЕГА ПЪК ВИ ПРЕЧАТ ЛИТЕКС И ЛУДОГОРЕЦ.ИМАТЕ СЕ ЗА БОГОИЗБРАНИ,НО УВИ НЕ СТЕ...[/quote]
Сега сериозно. Казваш, че ние сме комплексари, защото ние можем само да мразиме. Виж аватарите и подписите на повечето съфорумници(включително и твоя) - какво ти говори това? Друго - обявили сте война на Левски - ваша работа, само че трябва да ви е ясно, че тази война ще бъде двустранна. На всяко действие, има противодействие. Физически закон, какво да се прави.
п.п. Едрия шрифт с който пишеш, като как да го възприемам? Само не ми казвай, че е от топли чувства ;)[/quote]
ВОЙНАТА СТЕ Я ОБЯВИЛИ ВИЕ,И ПРОТИВОДЕЙСТВИЕ ЩЕ ИМА-БЪДЕТЕ СИГУРНИ.ШРИФТА Е ВЪПРОС НА ЛИЧЕН ИЗБОР....[/quote]
Едрия шрифт е забранен във форума, но нали е чорбарски на вас ви е позволен. Ако аз бях писал така, досега да съм баннат, както за много по безобидни коментари. но сега не обръщам внимание на тези чорбарски комплекси, защото Левски е носител на купата на България по баскетбол!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот Синьо сърце » 04 мар 2014 00:51

dido1302 написа:Съгласен съм. Баскетболът е спорт и политиката няма никакво място в него. Всеки, който твърди обратното, значи изобщо не се вълнува от спорт.

Баскетболът е интелигентен и красив спорт! Днес на никой от синята футболна агитка, наричана от някои с или без основание лумпенизирана, не му и мина през акъла да се подиграе със състоянието на Симеон Варчев! Напротив- питаха се един-друг какво става и клатеха глави... Достойният отдавнашен съперник заслужава уважение, още повече в това състояние да е на скамейката и да води отбора си!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот plamenst7 » 04 мар 2014 00:55

A кога и какво всъщност се е случило със Симеон Варчев та се е стигнало да това положение?

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот Синьо сърце » 04 мар 2014 01:01

plamenst7 написа:A кога и какво всъщност се е случило със Симеон Варчев та се е стигнало да това положение?

Паркинсон. Нищо не може да се направи, ужасно е! Казах го вече, но сърцето ми се късаше днес в залата, като го гледах...
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14321
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот damyanov1963 » 04 мар 2014 01:13

Синьо сърце написа:
plamenst7 написа:A кога и какво всъщност се е случило със Симеон Варчев та се е стигнало да това положение?

Паркинсон. Нищо не може да се направи, ужасно е! Казах го вече, но сърцето ми се късаше днес в залата, като го гледах...

Сега от вас научавам за Симеон Варчев. Такъв човек заслужава само уважение.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

kaun2
Мнения: 26
Регистриран на: 02 мар 2014 17:05

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот kaun2 » 04 мар 2014 01:19

Синьо сърце написа:
plamenst7 написа:A кога и какво всъщност се е случило със Симеон Варчев та се е стигнало да това положение?

Паркинсон. Нищо не може да се направи, ужасно е! Казах го вече, но сърцето ми се късаше днес в залата, като го гледах...

Дядо ми, лека му пръст имаше Паркинсон... Ужасно заболяване, не го пожелавам на никого! В последно време се появяват индикации, че може да бъде открит лек за тази болест...

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот anihilator » 04 мар 2014 01:24

Гордея се с моя отбор и им благодаря за този прекрасен мач :!: Оня тити няма да го коментирам


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта