Трябвали този да бъде национален треньор на България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Трябвали този да бъде национален треньор на България

Мнениеот hd29 » 03 мар 2014 16:33

Captain Stottlemeyer написа:Тити не винаги се изказва изискано, но обикновено е прав. Хубавото е, че неграмотници като авторчето на темата, които правят правописни грешки още в нейното заглавие, не определят кой да бъде и кой да не бъде треньор на националния отбор по баскетбол на България... 8-)

Прав,прав,колко да е прав.Да се търкаляш по пода,да обиждаш,като хамалин,да налиташ на бой на журналисти и длъжностни лица,да крещиш,като обезумял пред камерите т.н.Нали се сещаш,че това в нормална държава не може да се случи.
Не се интересувам от баскетбол,но май и успехите му,като нац.селекционер са никакви.

Потребителски аватар
Foreigner
Мнения: 1329
Регистриран на: 04 фев 2012 17:53
Контакти:

Re: Трябвали този да бъде национален треньор на България

Мнениеот Foreigner » 03 мар 2014 16:57

В общество на ненормални, нормалните са луди...!
Тити е един голям българин, за разлика от споменатите "селяни", "журналисти" и "асеновски войни".
...

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14297
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Трябвали този да бъде национален треньор на България

Мнениеот damyanov1963 » 03 мар 2014 17:01

Я сега аз да ви попитам - редно ли е човек, който каза на цяла България да духа супата, да води националния отбор по футбол? Ще ми отговори ли някой?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Трябвали този да бъде национален треньор на България

Мнениеот DmG » 03 мар 2014 17:10

damyanov1963 написа:Я сега аз да ви попитам - редно ли е човек, който каза на цяла България да духа супата, да води националния отбор по футбол? Ще ми отговори ли някой?

Който Не Ме Уважава Да Духа Супата

А това да не ужаваш постигнатото от Любо Пенев , трябва да си супер идиот или тъпо говедо ! Т.е. нека да духа супата .
Последна промяна от DmG на 03 мар 2014 17:12, променено общо 2 пъти.

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Трябвали този да бъде национален треньор на България

Мнениеот iliyan » 03 мар 2014 17:12

Дали разбира от Баскетбол ?! Разбира !
А дали трябва да му вземат лиценза като треньор ?! Трябва !!!
Едно е да се правиш на циркаджия около аут линията , а съвсем друго е да се държиш като обикновен побойник !!!
Даже би трябвало да му забранят известно време да посещава спортни събития в БГ !!!
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

btr
Мнения: 143
Регистриран на: 08 окт 2009 22:07
Контакти:

Re: Трябвали този да бъде национален треньор на България

Мнениеот btr » 03 мар 2014 17:13

не е редно ако го казва като тренер. не е редно и като състезател да го казва, но какво искаш да ти се отговори? нещо изпуснато един път преди 10-15 г. да се използва днес, така ли? нима сравняваш държането на двамата треньори? е земи слушй двама коментатори в момента какво говорат за изцепника.
и още нещо, та КП и РБ са не само двама треньори, те са и почти роднини. а КП му скочи толко диво и така го обиди след като РБ отиде да ги разтървава, че РБ издивя като ранено животно. е за това говорим. не е у ред човека и това е жалкото.
Последна промяна от btr на 03 мар 2014 17:16, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ASENOVSKI VOYN
Мнения: 460
Регистриран на: 03 юли 2011 13:41
Контакти:

Re: Трябвали този да бъде национален треньор на България

Мнениеот ASENOVSKI VOYN » 03 мар 2014 17:14

Foreigner написа:В общество на ненормални, нормалните са луди...!
Тити е един голям българин, за разлика от споменатите "селяни", "журналисти" и "асеновски войни".



http://news7.bg/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%8 ... xSbd_l_uSo
9 МАРТ 1230 Битката при Клокотница
"В лято 6738, индикт 3 аз, Иван Асен, в Христа Бога верен цар и самодържец на българите, син на стария цар Асен, излязох на война в Романия и разбих гръцката войска, а самия цар кир Теодор Комнин взех в плен."

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14297
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Трябвали този да бъде национален треньор на България

Мнениеот damyanov1963 » 03 мар 2014 17:14

DmG написа:
damyanov1963 написа:Я сега аз да ви попитам - редно ли е човек, който каза на цяла България да духа супата, да води националния отбор по футбол? Ще ми отговори ли някой?

Който Не Ме Уважава Да Духа Супата


След издънката му с/у Франция нямаше човек в България, който да го уважава и той го знаеше много добре. Дори и най-болните цесекари, които познавам, тогава го псуваха.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14297
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Трябвали този да бъде национален треньор на България

Мнениеот damyanov1963 » 03 мар 2014 17:17

btr написа:не е редно ако го казва като тренер. не е редно и като състезател да го казва, но какво искаш да ти се отговори? нещо изпуснато един път преди 10-15 г. да се използва днес, така ли? нима сравняваш държането на двамата треньори? е земи слушй двама коментатори в момента какво говорат за изцепника.

Е, разбира се, че на цесекарите всичко е позволено, ако не е позволено им е простено. Примерно да викат на 3-март - "к*р за Левски".
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Трябвали този да бъде национален треньор на България

Мнениеот iliyan » 03 мар 2014 17:21

damyanov1963 написа:
DmG написа:
damyanov1963 написа:Я сега аз да ви попитам - редно ли е човек, който каза на цяла България да духа супата, да води националния отбор по футбол? Ще ми отговори ли някой?

Който Не Ме Уважава Да Духа Супата


След издънката му с/у Франция нямаше човек в България, който да го уважава и той го знаеше много добре. Дори и най-болните цесекари, които познавам, тогава го псуваха.

Само , че Любо от тогава се промени много ! А Тити откакто го знам все си е същият ! Явно само спиране на треньорските правата може да вразуми Тити !
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост