На Родман му хареса при Ким-пак е в КНДР

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Безкомпромисен
Мнения: 1866
Регистриран на: 25 апр 2013 15:28
Контакти:

Re: На Родман му хареса при Ким-пак е в КНДР

Мнениеот Безкомпромисен » 19 дек 2013 14:19

Горд комунист написа:
Безкомпромисен написа:Милен Илиев или както се е наименовал Миленин е комунистически престъпник , на когото мястото му е в затвора , а не да пръска отровните си болшевишко-комунистически бацили!В Северна Корея хората се изяждат по между си , защото умират от глад!Само кръгъл идиот би си сменил името от Милен на масовият убиец и болният от сифилис Ленин и да се казва Миленин! Тук трябва да се намеси и психиатър, но независим , а не комунистически, защото най-добрият испански психиатър успява да докаже, че комунизмът е патологично заболяване на ума!Комунистите не са българи, гте нямат нищо общо с България, само са родени тук , тяхната истинска родина на която служат е СССР!
Бог да пази България от комунисти!


Миленин е едно интелигентно момче, което лично познавам. Миленин е пример за днешната младеж.

Братска Русия и комунизма да пази България.

Вие не сте българи, ви сте престъпници и антибългари служещи на чужда и враждебна на България държава СССР!Кой спаси комунистическите престъпници в това число и вас от въжето? Не бяха ли комунистите от СДС? Докога такива като вас ще се разхождат на свобода и ще тровят въздуха? Как ще се почувствате ако дойде една нормална българска власт и ви натика там , където ви мястото - а мястото на всички болшевишко-комунистически престъпници като вас е в затвора!
Здравейте роби на комунизма!
русофилство=комунизъм=българофобия
http://bezkompromisno-georgijekov.blogspot.com - тук ще намерите истината за комунистическите престъпления срещу българския народ и българската държава!

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: На Родман му хареса при Ким-пак е в КНДР

Мнениеот костенурк » 19 дек 2013 14:20

Горд комунист написа:
костенурк написа:В северна Корея електричество има само в столицата.Канибализма е ежедневие.Заради постоянния глад на няколко поколения вече са променени генетически,средния ръст е около 1.45 ;) Весела коледа на другарите комунисти кога и да умрат все ще е късно 8-)


И когато се събуди краката ти бяха отвити.

Сърпа и чука да пазят България.

Тва са фактите шумкар интернационален.Сърпа и чука умряха другарите избягаха на запад в гнилия капитализъм никой не прати детето си да учи в братска Русия и Северна Корея.Кога и да умрете все ще е късно 8-)
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
Горд комунист
Мнения: 75
Регистриран на: 01 ное 2013 13:34
Skype: ЦК на БКП

Re: На Родман му хареса при Ким-пак е в КНДР

Мнениеот Горд комунист » 19 дек 2013 14:21

Жеков, Жеков ако беше някаква заплаха за Народната република, отдавна щеше да бъдеш хвърлен на прасетата в Белене. Ти си нашия шут с който се забавляваме през годините, че и телевизионно време ти дадохме, за да ти се подиграваме.
Затвор за всички демократчета управлявали Майка България през последните 24 години. Долу капитализма !

Комунист да се наричам, първа радоста е за мене !

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: На Родман му хареса при Ким-пак е в КНДР

Мнениеот shotgun blues » 19 дек 2013 14:22

Когато и САЩ да пусне атомните бомби над Пхенян,все ще е късно.
USA
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Безкомпромисен
Мнения: 1866
Регистриран на: 25 апр 2013 15:28
Контакти:

Re: На Родман му хареса при Ким-пак е в КНДР

Мнениеот Безкомпромисен » 19 дек 2013 14:36

Горд комунист написа:Жеков, Жеков ако беше някаква заплаха за Народната република, отдавна щеше да бъдеш хвърлен на прасетата в Белене. Ти си нашия шут с който се забавляваме през годините, че и телевизионно време ти дадохме, за да ти се подиграваме.

Точно защото съм "шут" нямам предаване от 5 години, точно защото съм шут комунистическите водещи постоянно ми затварят телефона , щом чуят гласа ми, точно защото съм шут правят някакви си измислени интервюта с мен като комунистическия парцал Шоу в който БАП се сспоменава не като Българска Антикомунистическа Партия, а като Българска Асоциация на Пенсионерите, точно защото съм шут аз и други антикомунисти сме в така неречения черен списък и не можем да се появяваме в така наречените "медии", които се държат в кървавите комунистически ръце!Има защо те се страхуват , че ако БАП дойде на власт тогава всеки един комунистически престъпник като вас ще влезе по затвора зад дебели решетки и концлагерите да чукате камъни, докато издъхнете , за да не може да пръскате отровните си болшевишко-комунистическите си бацили! Ина петолъчки да ви разпънем, ще ви малко за престъпленията , които сте извършили срещу българския народ и българската държава!
Здравейте роби на комунизма!
русофилство=комунизъм=българофобия
http://bezkompromisno-georgijekov.blogspot.com - тук ще намерите истината за комунистическите престъпления срещу българския народ и българската държава!

Потребителски аватар
Горд комунист
Мнения: 75
Регистриран на: 01 ное 2013 13:34
Skype: ЦК на БКП

Re: На Родман му хареса при Ким-пак е в КНДР

Мнениеот Горд комунист » 19 дек 2013 14:42

Жеков ако беше толкова опасен мислиш ли, че нямаше да те ликвидираме? Защо не сме те ликвидирали според теб? Да, точно така ти не си заплаха, който трябваше беше хвърлен на прасетата. Ти си един безобиден шизофреник, който развяваме и лично бутаме, да се изживява в ролята на антикомунист. Ти си наш продукт, но даже и това не осъзнаваш! Твоя живот е провален, ти си една карикатура създадена от нас.
Затвор за всички демократчета управлявали Майка България през последните 24 години. Долу капитализма !

Комунист да се наричам, първа радоста е за мене !

Потребителски аватар
Безкомпромисен
Мнения: 1866
Регистриран на: 25 апр 2013 15:28
Контакти:

Re: На Родман му хареса при Ким-пак е в КНДР

Мнениеот Безкомпромисен » 19 дек 2013 14:46

Горд комунист написа:Жеков ако беше толкова опасен мислиш ли, че нямаше да те ликвидираме? Защо не сме те ликвидирали според теб? Да, точно така ти не си заплаха, който трябваше беше хвърлен на прасетата. Ти си един безобиден шизофреник, който развяваме и лично бутаме, да се изживява в ролята на антикомунист. Ти си наш продукт, но даже и това не осъзнаваш! Твоя живот е провален, ти си една карикатура създадена от нас.

Ако аз съм на власт такива комунистически престъпници като вас ще бъдете натикани по затворите и концлагерите , всички до един!Вие член , на коя престъпна терористична комунистическа банда сте?
Здравейте роби на комунизма!
русофилство=комунизъм=българофобия
http://bezkompromisno-georgijekov.blogspot.com - тук ще намерите истината за комунистическите престъпления срещу българския народ и българската държава!

Потребителски аватар
Горд комунист
Мнения: 75
Регистриран на: 01 ное 2013 13:34
Skype: ЦК на БКП

Re: На Родман му хареса при Ким-пак е в КНДР

Мнениеот Горд комунист » 19 дек 2013 14:47

Безкомпромисен написа:
Горд комунист написа:Жеков ако беше толкова опасен мислиш ли, че нямаше да те ликвидираме? Защо не сме те ликвидирали според теб? Да, точно така ти не си заплаха, който трябваше беше хвърлен на прасетата. Ти си един безобиден шизофреник, който развяваме и лично бутаме, да се изживява в ролята на антикомунист. Ти си наш продукт, но даже и това не осъзнаваш! Твоя живот е провален, ти си една карикатура създадена от нас.

Ако аз съм на власт такива комунистически престъпници като вас ще бъдете натикани по затворите и концлагерите , всички до един!Вие член , на коя престъпна терористична комунистическа банда сте?


Каква власт бе, комсомолец. Ние ти решаваме бъдещето, ако ни кефне утре ще си мъртъв. Власт ми вика ХА-ХА.
Затвор за всички демократчета управлявали Майка България през последните 24 години. Долу капитализма !

Комунист да се наричам, първа радоста е за мене !

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: На Родман му хареса при Ким-пак е в КНДР

Мнениеот demy27 » 19 дек 2013 14:56

Ако всички "Другари" които се пенят тук колко бил хубав комунизмът хванат пътя за Северна Корея, България ще има един проблем по-малко. Като е толкова хубаво какво търсите още тук. Или в Северна Корея няма мандри за обиране?
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe

Потребителски аватар
Горд комунист
Мнения: 75
Регистриран на: 01 ное 2013 13:34
Skype: ЦК на БКП

Re: На Родман му хареса при Ким-пак е в КНДР

Мнениеот Горд комунист » 19 дек 2013 14:57

demy27 написа:Ако всички "Другари" които се пенят тук колко бил хубав комунизмът хванат пътя за Северна Корея, България ще има един проблем по-малко. Като е толкова хубаво какво търсите още тук. Или в Северна Корея няма мандри за обиране?


Ние ако се махнем до 2 години ще сложете фесовете.
Затвор за всички демократчета управлявали Майка България през последните 24 години. Долу капитализма !

Комунист да се наричам, първа радоста е за мене !


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта