НБА 2012/2013

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: НБА 2012/2013

Мнениеот Kamisha » 09 окт 2013 16:33

хахахахахаххах,имай милост към мен - щях да падна от стола от смях с това за шебеците :lol: :lol: :lol: Чест ти прави че си обективен иначе ;) Любопитно ми е мнението ти за ето този момък - http://www.youtube.com/watch?v=vaiqOAskVQ4 (за мен е лично е бъдещето на NBA и може да допринесе за Инди да спечелят и те 1 титла).И др да те питам кой ще е 2-ри на Изток през ред.сезон според теб измежду БУЛС,Пейсърс,а може би и Нетс ?
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: НБА 2012/2013

Мнениеот marchisio » 09 окт 2013 16:39

Джордж му трябва яко трениране и да мисли за баскета единствено. Ако почне да се занимава с "глупости" ще е поредния пропилян талант. А таланта му е огромен !!!
Иначе на Изток де да знам ... трябва да прегледам първите няколко мача за да дам някаква оценка за игра и т.н. :lol:
Иначе РС е едно, плейофите са друга бира :geek:
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: НБА 2012/2013

Мнениеот Kamisha » 09 окт 2013 16:52

Хах,баш на мен,който с ирония наричам любимците си "Господарите на редовния сезон" ли го казваш това последното ?! Иначе нз за твоите хора,но моите имат 2 интриг.мача на старта - с/у вас във Флорида и по-големия ни враг Никс в Чикаго.Най-големият ни враг Детройт този сезон ще се съвземе със Смит и Дженингс и го виждам на плейофи за 1-ви път от 5г. :mrgreen:
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: НБА 2012/2013

Мнениеот marchisio » 09 окт 2013 20:28

Kamisha написа:Хах,баш на мен,който с ирония наричам любимците си "Господарите на редовния сезон" ли го казваш това последното ?! Иначе нз за твоите хора,но моите имат 2 интриг.мача на старта - с/у вас във Флорида и по-големия ни враг Никс в Чикаго.Най-големият ни враг Детройт този сезон ще се съвземе със Смит и Дженингс и го виждам на плейофи за 1-ви път от 5г. :mrgreen:

Срещу Кармело ще ви е много трудно ... но срещу Краля още повече :lol:
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: НБА 2012/2013

Мнениеот Kamisha » 10 окт 2013 15:28

Хахахах,Никс ша го ядат големия - миналия сезон ги спраскахме 4-0 без Роуз,та сега ли няма да ги набием 8-) Виж в 1-вият с/у Вас мач има 1 интересен момент,на който се осланям за успех - дават Ви шамп.пръстенчета преди срещата,а БУЛС ще гледат отстрани,ще цъкат с езици,но и тази церемонийка ще амбицира зверски за мача :!: Плюс това ние сме по-добри от Вас от край време... (за подкошието ти говоря :mrgreen: ) и там може да ви мачкаме с борбите.Нз Грег Одън доколко ще ви помогне да не сте по-агресивни под коша,ама ще берете ядове с Буузър традиционно (тоя па само с/у вас играе на ниво :( ),Гибсън и Ноа.
П.С.:Пусни си Пейсърс - Рокетс,които правят в момента густото на филипинските фенове ;)
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: НБА 2012/2013

Мнениеот marchisio » 11 окт 2013 22:36

Ае тоя Бош в ПС играе много ве. Ама като почнат значимите мачове се едно е Божинов :mrgreen:
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта