Тити Папазов отново се прояви

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот iliyan » 04 май 2014 16:38

Captain Stottlemeyer написа:
iliyan написа:
Captain Stottlemeyer написа:Тити Папазов със сигурност не е най-прекрасният човек на света. Това не означава, обаче, че той не би могъл да направи една много добра организация на честванията на 100-годишнината на Спортен клуб „Левски”. Двете обстоятелства нямат нищо общо помежду си и не е необходимо човек да бъде нобелов лауреат, за да вдене този простичък факт. Що се отнася до негативните паралели между личността на Тити Папазов и 100-годишнината на клуба, те се правят от не особено интелигентни хора, които меко казано не обичат „Левски” и се хранят от негативните факти. Щом се касае за „Левски”, тези комплексирани (но много смели зад клавиатурата) форумни мишки ще намерят кусури на личността и на организацията, дори самият Апостол да се вдигне от гроба си и да се заеме с нея. Съжалявам, че изгубих безвъзвратно няколко минути от живота си, за да чета написаните от тях обидни брътвежи.

Капитане , не знам какво са организаторските способности на Тити , но че е изявен циркаджии на всички е ясно ! Може и да го бива като организатор , но циркаджийските му номера вече не вървят !
Мисля си , че на организаторско ниво К.Баждеков би се справил много по-добре , но явно не му се занимава или Батков съвсем е спрял парите.Поне за мен Тити няма място на нито едно спортно съоръжение в БГ.
За да не кажеш , че съм пристрастен ще кажа , че същото трябва да важи и Д.Боримиров ! Тези хора по никакъв начин не дават положителен пример на децата ! Нямат място в спорта тези смешници !

1. Ти сам си го написал "може и да го бива като организатор". За останалото - има си компетентни органи, ако трябва да го наказват. Макар че, като гледах видеоматериала с Барчовски, май и други плачат за наказание. ;)
2. Не ти изобщо не си пристрастен - даваш негативен пример за един левскар и за баланс слагаш още един... :lol: Ако не си запознат - Дани Боримиров се провини преди няколко години, беше справедливо наказан (глоба и лишаване от право да посещава спортни мероприятия за 1 година) и си изтърпя наказанието. Предполагам, че си е взел поука от грешката си... 8-)

Тити не ми е никакъв , а Дани ми е градски ;) Не го познавам лично , но би било в реда на нещата да го защитавам ! Искрено се съмнявам , че влахчето си е взело поука ! Познавам доста власи на които нослето е горе в небесата ;)
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот Кашчей » 04 май 2014 16:41

blue avalanche написа:Ако поредното "престъпление" на Папазов е ироничната реплика към Барчовски,мога да цитирам в 2 тома избрани съчинения много по-иронични реплики на Моуриньо към негови колеги...
Само,че не виждам автора,който явно е голям радетел за спортната етика,да е пуснал тема по този повод???
Какво трябва да е отношението към Барчовски,който орева орталъка за преиграване на мача с крехката надежда мижавото му отборче да бие Левски???
И какво трябва да е отношението към собственик на отбор,който се изцепва,че Левски е един посредствен отбор,който само диша въздуха на великия Рилски спортист???


Това:
tihomir_rs написа:Кой е той,че в 4-ия мач от финала при жените да гони президента Г.Глушков от залата.
Къв е тоя,че да дава указания на женския Левски и да нахлува на игрището.


случайно ли си го пропуснал, или не е важно?!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 04 май 2014 16:50

iliyan написа:...Тити не ми е никакъв , а Дани ми е градски ;) Не го познавам лично , но би било в реда на нещата да го защитавам ! Искрено се съмнявам , че влахчето си е взело поука ! Познавам доста власи на които нослето е горе в небесата ;)

Да сте живи и здрави и двамата, и всички ваши съграждани. В интерес на истината, в оня случай Дани Боримиров беше на мача не като длъжностно лице, а като родител (синът му играе в "Левски") и беше провокиран от псувните към съдията от страна на друг родител. Не го оправдавам, но не го и съдя. Всички грешим... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот iliyan » 04 май 2014 16:59

Captain Stottlemeyer написа:
iliyan написа:...Тити не ми е никакъв , а Дани ми е градски ;) Не го познавам лично , но би било в реда на нещата да го защитавам ! Искрено се съмнявам , че влахчето си е взело поука ! Познавам доста власи на които нослето е горе в небесата ;)

Да сте живи и здрави и двамата, и всички ваши съграждани. В интерес на истината, в оня случай Дани Боримиров беше на мача не като длъжностно лице, а като родител (синът му играе в "Левски") и беше провокиран от псувните към съдията от страна на друг родител. Не го оправдавам, но не го и съдя. Всички грешим... 8-)

Няма значение като какъв си на спортно събитие ! Гледаме го (малки и големи) всички ! И големите трябва да даваме пример на малките ! Не бива да ставаме както казва един приятел за себе си
Аз съм един МНОГО добър ЛОШ пример
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12956
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот Eminem » 04 май 2014 17:38

Кой по дяволите е дал право на този клоун да е лице на организацията за празненствата ? Голям автогол си вкараха с този палячо.
Не знам кой е този психиатър, който е казал, че е добре, но моментално да си изгори фалшивата диплома.

red__army
Мнения: 833
Регистриран на: 02 ное 2009 17:31
Контакти:

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот red__army » 04 май 2014 17:43

Спомням си че когато чакахте Батков пред кантората му,Тити беше там и "задушаваше" протеста на феновете на "Левски" по всякакъв начин,даже много грубо иссъска и изгони камерите на телевизиите.Та за такъв човек говорим.Не е полезен на никого...на феновете на "Левски","ЦСКА","Балкан","Лукойл"...на никого,дори е задущаващо нахален и вреден за младото поколение на България.Не от "будители" като този имаме нужда точно сега...още по-малко като господарите му Пеевски,Борисов,Бареков,следват Станишев,Сидеров и всичките платени и безплатни безродници.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот blue avalanche » 04 май 2014 18:26

Кашчей написа:
Това:
tihomir_rs написа:Кой е той,че в 4-ия мач от финала при жените да гони президента Г.Глушков от залата.
Къв е тоя,че да дава указания на женския Левски и да нахлува на игрището.


случайно ли си го пропуснал, или не е важно?!

А причината за това поведение на Папазов случайно ли си я пропуснал или не е важно?

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот iliev72 » 04 май 2014 18:45

blue avalanche написа:
Кашчей написа:
Това:
tihomir_rs написа:Кой е той,че в 4-ия мач от финала при жените да гони президента Г.Глушков от залата.
Къв е тоя,че да дава указания на женския Левски и да нахлува на игрището.


случайно ли си го пропуснал, или не е важно?!

А причината за това поведение на Папазов случайно ли си я пропуснал или не е важно?

Няма значение ! Като зрител е там и няма право да се меси и явно е трябвало да бъде изведен от залата !
А Г.Глушков е дал в пъти повече на българският баскетбол в сравнение с този клоун ! Цял свят знае кой е Георги Глушков !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот blue avalanche » 04 май 2014 18:56

iliev72 написа:
blue avalanche написа:
Кашчей написа:
Това:
tihomir_rs написа:Кой е той,че в 4-ия мач от финала при жените да гони президента Г.Глушков от залата.
Къв е тоя,че да дава указания на женския Левски и да нахлува на игрището.


случайно ли си го пропуснал, или не е важно?!

А причината за това поведение на Папазов случайно ли си я пропуснал или не е важно?

Няма значение ! Като зрител е там и няма право да се меси и явно е трябвало да бъде изведен от залата !
А Г.Глушков е дал в пъти повече на българският баскетбол в сравнение с този клоун ! Цял свят знае кой е Георги Глушков !

Баскетболистът Глушков може и да е дал,но чиновникът Глушков е абсолютен смешник!
И е участник в най-смешното преиграване на мач!

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Тити Папазов отново се прояви

Мнениеот iliyan » 04 май 2014 19:14

blue avalanche написа:Баскетболистът Глушков може и да е дал,но чиновникът Глушков е абсолютен смешник!
И е участник в най-смешното преиграване на мач!

Като си такъв разбирач ставай ти чиновник за да няма смешни преигравания !
Кажи ми една причина за да уважавам клоуна Тити и една да не уважавам Г.Глушков а ?!
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта