От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот stoyankd » 13 фев 2015 22:27

peliforewer написа:
bez-nick написа:Уж нямали пари, фалирал клуб, закъсали, а звезда като Филип Виденов, който със сигурност взима сериозна заплата, играе при тях. Васил Евтимов също. Да си признават, Боко Тиквата ли им даде от народните пари?

Фен съм на ЦСКА но когато се пускат теми от хора които не са запознати с материята и пишат глупости не издържам и се намесвам.Филип е без отбор и с Левски поддържа форма и при интерес веднага си заминава,Джеферсън играе на ниво аматьорски баскетбол в София и едва ли е финансов проблем,що се отнася до Евтимов,по думите на Тити единственото му искане е за билет обратно до САЩ,той е на 38г и всеки мач на професионално ниво му е в плюс,а сега играе и в Адриатическа лига.Проблема е друг и аз съм писал в този форум за него защо му трябваше на Тити на гол тумбак чифте пищове,той прахоса на КТБ над 500хил.лева за да си купи място в Адриатическа лига,виждаме какво става в момента ,21 загуби не съм гледал статистика но едва ли има друг отбор в историята на лигата с такъв резултат.

Достатъчно ясно беше казано, че желанието за участие в Адриатическата лига е било на Цветан Василев. За целта беше назначен за президент Гайдаджиев, който е бил партньор в бизнеса на Василев и той уреди самото влизане. След срива на КтБ са правени опити за отказване, но не е имало кандидати да платят и половината от парите. Всичко това бе споменато в пресата, не са мои интерпретации. Просто са се надявали с участието в Лигата да предизвикат интерес и така да се намери спонсор. Жалко е, че престанахме да ходим по спортни състезания и така да подпомагаме отборите. Ако искате вярвайте, но преди 30тина години не успях да вляза в зала Хр.Ботев на женски волейболен мач между Левски и ЦСКА, а бях на опашката за билети от сутринта в деня на мача. Билетите свършиха за около час от пускането им, което бе поне 8 часа преди мача.

Луд Гидия 123
Мнения: 372
Регистриран на: 14 сеп 2014 18:02
Контакти:

Re: От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот Луд Гидия 123 » 13 фев 2015 22:32

Филип Виденов се е трогнал от сълзите на Тити и затова е готов да играе дори без пари. Даже ще ходи и в Арена Армеец за да дарява помощи за спасението :)
Гарваните грачат грозно, зловещо..................а орлите си летят.

Sole
Мнения: 4564
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот Sole » 13 фев 2015 22:44

От сега Тити потрива доволно ръчички колко ще захлеби с парите от билетите за "Цирк Балкански" в зала Армеец 8-)

peliforewer
Мнения: 9663
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот peliforewer » 13 фев 2015 22:54

stoyankd написа:
peliforewer написа:
bez-nick написа:Уж нямали пари, фалирал клуб, закъсали, а звезда като Филип Виденов, който със сигурност взима сериозна заплата, играе при тях. Васил Евтимов също. Да си признават, Боко Тиквата ли им даде от народните пари?

Фен съм на ЦСКА но когато се пускат теми от хора които не са запознати с материята и пишат глупости не издържам и се намесвам.Филип е без отбор и с Левски поддържа форма и при интерес веднага си заминава,Джеферсън играе на ниво аматьорски баскетбол в София и едва ли е финансов проблем,що се отнася до Евтимов,по думите на Тити единственото му искане е за билет обратно до САЩ,той е на 38г и всеки мач на професионално ниво му е в плюс,а сега играе и в Адриатическа лига.Проблема е друг и аз съм писал в този форум за него защо му трябваше на Тити на гол тумбак чифте пищове,той прахоса на КТБ над 500хил.лева за да си купи място в Адриатическа лига,виждаме какво става в момента ,21 загуби не съм гледал статистика но едва ли има друг отбор в историята на лигата с такъв резултат.

Достатъчно ясно беше казано, че желанието за участие в Адриатическата лига е било на Цветан Василев. За целта беше назначен за президент Гайдаджиев, който е бил партньор в бизнеса на Василев и той уреди самото влизане. След срива на КтБ са правени опити за отказване, но не е имало кандидати да платят и половината от парите. Всичко това бе споменато в пресата, не са мои интерпретации. Просто са се надявали с участието в Лигата да предизвикат интерес и така да се намери спонсор. Жалко е, че престанахме да ходим по спортни състезания и така да подпомагаме отборите. Ако искате вярвайте, но преди 30тина години не успях да вляза в зала Хр.Ботев на женски волейболен мач между Левски и ЦСКА, а бях на опашката за билети от сутринта в деня на мача. Билетите свършиха за около час от пускането им, което бе поне 8 часа преди мача.

Не вярвам Цв.Василев да е инициатор на това Левски да играе в АЛ,по скоро това му е подсказано от Тити,треньорът също трябва и да каже за какво прахосваше през последните две години по 2,5 мил.лв.на сезон осигурени му от КТБ.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот ЕМИЛ » 13 фев 2015 23:10

Аз дадох парите .

Заключвай .

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23245
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот W84me » 13 фев 2015 23:21

И аз дарих.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Неутрален
Мнения: 925
Регистриран на: 07 сеп 2009 17:16
Контакти:

Re: От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот Неутрален » 13 фев 2015 23:25

Взели са пари от КТБ ! Или може би Делян е дал лични от спестените , знае ли човек.

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот Neron » 13 фев 2015 23:55

Не разбрахте ли, че заема, който ще теглят е за Левски? Само новия ни стадион ще струва около 3-4 милиарда, а Герена ще се дострои за набор 2005 и 2006. Поне 1 милиард ще отиде и за нова зала с около 40 хиляди места. Останалите ще са за играчи и плащане на Платими за да вземем ШЛ.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 14 фев 2015 00:11

"Филип Виденов ще облече екипа на "Левски" и ще се опита да помогне на сините да завърши сезона достойно....Виденов ще остане с тима, докато не намери по-добра оферта от чужбина. Ако не получи такава възможност, гардът вероятно ще завърши сезона с "Левски", който се намира в тежко финансово състояние и от месеци не е плащал заплати. За последно гардът игра за руския "Красние криля", но от началото на сезона се подготвя самостоятелно в родния си град Русе."

http://www.dnevnik.bg/sport/2015/02/06/ ... si_nameri/

"С Левски можем да си бъдем полезни взаимно. Те могат да помогнат на мен, а аз да помогна на тях. Достатъчно дълго чаках и стоях без отбор", призна Филип Виденов, който дебютира повторно за "сините" след 13-годишна пауза.

http://bball.bg/2015/02/06/filip-videno ... i-vzaimno/

П.П. Мисля, че с това поредната малоумна тема, пусната от безмозъчния потребител без ник, се изчерпва... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: От къде БК Левски извади пари за Филип Виденов???

Мнениеот russia » 14 фев 2015 01:26

ЕМИЛ написа:Аз дадох парите .

Като върна кашони и желязо, хапна и ти останаха за дарения казваш... :lol: :lol: :lol:
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта