Константин Папазов е клоун

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
AN71
Мнения: 1844
Регистриран на: 14 апр 2011 15:19
Контакти:

Re: Константин Папазов е клоун

Мнениеот AN71 » 01 мар 2014 21:03

Не съм адвокат на Тити и за мен не е най -добрия треньор ама е нормално да се държи така след като миналата година на финала за балканската лига точно тези фенове са викали за израелците :( :o

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Константин Папазов е клоун

Мнениеот daniel875 » 01 мар 2014 21:04

Кролик написа:Заради такива дребни душици като Тити, Жоро Младенов и Гошо Петков много хора намразихме отборите на Левски.

Иначе двата полуфинала бяха много интересни. Очаквам равностоен и драматичен финален мач. Успех Моряци !!!

Не съм съгласен с теб. Георги Младенов е много голям спортист и треньор може да стане такъв. Папазов се появи от нищото и показва само комплекси.
Сега, като го накажат за финала, ще види той на кого ще се репчи.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

litex67
Мнения: 27
Регистриран на: 02 мар 2009 19:08
Контакти:

Re: Константин Папазов е клоун

Мнениеот litex67 » 01 мар 2014 21:06

ЯВНО ТОЯ СМЕШНИК папазов НЯКОЙ ВЪВ ФЕДЕРАЦИЯТА ГО ТЪРПИ!!!ДНЕС БЕШЕ ПОНЕ ЗА ТРИ ТЕХНИЧЕСКИ,НО НЯМА КОЙ ДА МУ ГИ СВИРИ!!!А ПОВЕДЕНИЕТО МУ СЛЕД МАЧА БЕ ЕТАЛОН ЗА ПОВЕДЕНИЕ НА ЗАВЪРШЕН ОЛИГОФРЕН!И ТОЯ НЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ НАЦИОНАЛЕН ТРЕНЬОР-СРАМ Е ЗА БЪЛГАРИЯ!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Константин Папазов е клоун

Мнениеот daniel875 » 01 мар 2014 21:06

AN71 написа:Не съм адвокат на Тити и за мен не е най -добрия треньор ама е нормално да се държи така след като миналата година на финала за балканската лига точно тези фенове са викали за израелците :( :o

Не е точно така. Принципно имаш право, но не забравяй, че "Левски" не може и не БИВА да се сравнява с "Рилски спортист". Ако едните правят простотии, това не означава, че и другите са длъжни да връщат жеста. Нали трябва да има по - умен? В случая тук има само простотия.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
olympic teteven
Мнения: 1856
Регистриран на: 30 авг 2013 13:39
Местоположение: Тетевен
Контакти:

Re: Константин Папазов е клоун

Мнениеот olympic teteven » 01 мар 2014 21:06

Тити е змей. Малко по-ексцентричен е, отколкото трябва... :mrgreen:

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Константин Папазов е клоун

Мнениеот daniel875 » 01 мар 2014 21:07

litex67 написа:ЯВНО ТОЯ СМЕШНИК папазов НЯКОЙ ВЪВ ФЕДЕРАЦИЯТА ГО ТЪРПИ!!!ДНЕС БЕШЕ ПОНЕ ЗА ТРИ ТЕХНИЧЕСКИ,НО НЯМА КОЙ ДА МУ ГИ СВИРИ!!!А ПОВЕДЕНИЕТО МУ СЛЕД МАЧА БЕ ЕТАЛОН ЗА ПОВЕДЕНИЕ НА ЗАВЪРШЕН ОЛИГОФРЕН!И ТОЯ НЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ НАЦИОНАЛЕН ТРЕНЬОР-СРАМ Е ЗА БЪЛГАРИЯ!

Ако питаш мен, няма един нормален български треньор по баскетбол у нас. Може би само Георги Младенов и Любо Минчев са приятните изключения. Другите не струват. Поведението им е на хамали.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

litex67
Мнения: 27
Регистриран на: 02 мар 2009 19:08
Контакти:

Re: Константин Папазов е клоун

Мнениеот litex67 » 01 мар 2014 21:08

daniel875 написа:
litex67 написа:ЯВНО ТОЯ СМЕШНИК папазов НЯКОЙ ВЪВ ФЕДЕРАЦИЯТА ГО ТЪРПИ!!!ДНЕС БЕШЕ ПОНЕ ЗА ТРИ ТЕХНИЧЕСКИ,НО НЯМА КОЙ ДА МУ ГИ СВИРИ!!!А ПОВЕДЕНИЕТО МУ СЛЕД МАЧА БЕ ЕТАЛОН ЗА ПОВЕДЕНИЕ НА ЗАВЪРШЕН ОЛИГОФРЕН!И ТОЯ НЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ НАЦИОНАЛЕН ТРЕНЬОР-СРАМ Е ЗА БЪЛГАРИЯ!

Ако питаш мен, няма един нормален български треньор по баскетбол у нас. Може би само Георги Младенов и Любо Минчев са приятните изключения. Другите не струват. Поведението им е на хамали.

АБСОЛЮТНО СИ ПРАВ

Потребителски аватар
Theos
Мнения: 1414
Регистриран на: 26 май 2011 15:22
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Константин Папазов е клоун

Мнениеот Theos » 01 мар 2014 21:30

Клоуни са неградските картофи , Тити е великан и всички дето казват ,че не е велик треньор първо да прочетат успехите му и тогава да ръсят простотии!
Това днес имаше предистория и тя е ясна, оркската орда от картофенланд миналата година викаше за Галил Гилбоа във финала на Балканската лига! Селските изпълнения на Барчовска и компания от жени започна да провокира Тити още от вчера, а какво бил направил Тити ,че пуснал един чужденец повече, такива грешки са ги правили много треньори, ама като не разбирате и бъкел от баскетбол само можете да плюете глупости!Смешниц, а и левскари да говорят глупости за Тити, направо хващайте влака и си купувайте абонаментна карта за Лудогорец Арена!

САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ!
Мнения: 1751
Регистриран на: 17 ное 2011 20:58
Skype: 0101
Контакти:

Re: Константин Папазов е клоун

Мнениеот САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ! » 01 мар 2014 21:31

daniel875 написа:
litex67 написа:ЯВНО ТОЯ СМЕШНИК папазов НЯКОЙ ВЪВ ФЕДЕРАЦИЯТА ГО ТЪРПИ!!!ДНЕС БЕШЕ ПОНЕ ЗА ТРИ ТЕХНИЧЕСКИ,НО НЯМА КОЙ ДА МУ ГИ СВИРИ!!!А ПОВЕДЕНИЕТО МУ СЛЕД МАЧА БЕ ЕТАЛОН ЗА ПОВЕДЕНИЕ НА ЗАВЪРШЕН ОЛИГОФРЕН!И ТОЯ НЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ НАЦИОНАЛЕН ТРЕНЬОР-СРАМ Е ЗА БЪЛГАРИЯ!

Ако питаш мен, няма един нормален български треньор по баскетбол у нас. Може би само Георги Младенов и Любо Минчев са приятните изключения. Другите не струват. Поведението им е на хамали.

Любо Минчев си спомням какви идиотски смени правеше миналото лято на националите до 23 години.Иначе държанието на Тити за мен не е изненада,той отдавна се е доказал като пълен палячо.

peliforewer
Мнения: 9756
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Константин Папазов е клоун

Мнениеот peliforewer » 01 мар 2014 21:33

Тити не е клоун,за да си клоун в цирка трябва много талант,а той е един обикновен палячо.По време на целия мач се държа толкова сандално че ако съдиите бяха с топки трябваше да го пратят на трибуните.Да не се спирам на безумното отсъждане на Ивайло Ресильовски от Хасково,известен като КАУНА,който при равен мач отсъди при нормална игрова ситуация неспортменски фал във вреда на Самоков и подари 5 точки на Левски,това решение втрещи дори и телевизионните коментатори,които са много обективни и наистина я разбират тази игра,само ще спомена че за разлика от съдии и дежурен секретар,които не познаваха правилника и допуснаха големия гаф с преиграването на мача от петък,тв коментатора веднага каза че по правилник има формално нарушение на правилника.За изпълненията на Папазов след мача няма нужда от коментар,него трябва да го направят от БФБ.А с опита си да оправдае своето олигофренско поведение с един финал в Самоков става ощо по-жалък,не му ли е ясно че навсякъде в България феновете не мразят баскетболния отбор на Левски,а неговия треньор и съдийските аванти в негова полза.На времето Тити успя да заблуди баскетболната общественост че е голям пич,но с годините бе разкрит и в момента е мощно освиркан във всички баскетболни зали.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта