NBA Season 23-24

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Buck32
Мнения: 1638
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Buck32 » 14 май 2024 12:02

Усещам, че тая враждебност към Луката е, понеже наподобява ранния Леброн, но с по-добра стрелба, а никой не бива да си позволява подобна наглост.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2586
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rmfan5 » 14 май 2024 13:15

Buck32 написа:Усещам, че тая враждебност към Луката е, понеже наподобява ранния Леброн, но с по-добра стрелба, а никой не бива да си позволява подобна наглост.


Обаче се кефиш да палиш фитила на мастър-a :) :) :)
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20237
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 14 май 2024 13:20

Мда... :lol:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20237
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 14 май 2024 13:38

Buck32 написа:Усещам, че тая враждебност към Луката е, понеже наподобява ранния Леброн, но с по-добра стрелба, а никой не бива да си позволява подобна наглост.

Не, просто тия доводи за "изморения" Лука са на ниво трети клас, първи срок. 70 срещи от редовния сезон и 10 срещи от плейофите (сумарно нямат и общият брой мачове от целия редовен сезон), ама "дъртия" Лука бил много изморен. Той от първия мач от плейофите пак така стреля, ама и това ще е от умората.
Другия довод, бил "принуден", да мята от далече. Т.е. как смеят тия от Клипърс, да му скачат по двама!? Джордън едно време срещу БедБойс е трябвало направо, да не излиза... Как така ще го фаулират?

Пък ти го отдавай на "враждебност"...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Buck32
Мнения: 1638
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Buck32 » 14 май 2024 15:31

С тези сравнения с трети клас чувствам, че отиваме пак към събличането по физическо:) Не сме на негово място, не знаем какво му е. Вече писаха тук за контузиите - дясно коляно плюс ляв глезен. И това си е известно, не като загубят серията да излезе и да каже "Абе, аз си мълчах, ама от първия мач играя контузен". А тия от Клипърс не се ли наскачаха? Сега скачат тези от Тъндър. И този, дето най-много скача срещу Дончич беше оценен от експерт като перспективен рънинг бек или лайнбекър. Та сигурно не му е лесно.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20237
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 14 май 2024 15:34

Както и да е, пожелавам му успех. Феноменален играч е... Айде, че бачкам.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

drvasko98
Мнения: 7092
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот drvasko98 » 14 май 2024 21:59

Buck32 написа:Усещам, че тая враждебност към Луката е, понеже наподобява ранния Леброн, но с по-добра стрелба, а никой не бива да си позволява подобна наглост.


Напълно съм съглсен. Притеснен е за рекордите му. Но с тази физика Лука на 32 най-много да прави асистенции, тъй че, споко, Мастъре

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44114
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rhaegar » 14 май 2024 22:01

Buck32 написа:Усещам, че тая враждебност към Луката е, понеже наподобява ранния Леброн, но с по-добра стрелба, а никой не бива да си позволява подобна наглост.


Освен Брони. Ей го, вчера е метнал 11/11 тройки на combine-а преди драфта. Пик 55 го зове :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20237
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 14 май 2024 22:27

Да, това за Брони, и аз съм съгласен, че е страшна тъпотия от страна на Леброн. Абсолютна шуробаджанащина пар екселанс. Не знам, дали изобщо щеше и да влезе в драфта, ако не беше баща му. Да не говорим за трейда във велик франчайз като езерняците и даване на игрово време (щото и това ще се случи). Тук съм на 100% съгласен с вас.

На моменти Леброн наистина се държи като долнопробна к0рва. Това да не здрависаш Никола Йокич след като те е победил е висша класа простащина и надменност. Освен това е неуважение и към собствените му съотборници.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44114
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rhaegar » 14 май 2024 22:57

Ма аз не мисля, че той директно притиска фронт офиса да го драфтне. По-скоро те са готови на всичко, за да го преподпишат или да си приеме опцията за следващия сезон, защото нямат никаква идея какво ще правят без него. Но и има такива пасивно-агресивни действия, като например да отиде на мача на Кавс снощи например.

Ще видим, кат цяло майната му на тоя пик дори и да отиде за Брони, въпросът е че ако таткото подпише пак на някакви огромни пари, не виждам как ще има кой знае каква възможност за ъпгрейд на състава.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта