NBA Season 23-24

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20168
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 09 май 2024 08:57

Йокич с трето МВП... Дончич при такова класиране, не мисля, че изобщо е имал шанс.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44023
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rhaegar » 09 май 2024 09:07

boabbb написа:Никс са много крив отбор. Брат ми снощи изскочи със залог на тоя мач и му викам, че шансът е все едно днеска да ни удари астероид :D Оказа се, обаче, доста близо - само Халибъртън го прецака, щото се е разиграл и е боднал 7 тройки ...

Никс да бие
Общо над 222.5 точки
Ди Винченцо повече тройки от Брънсън
Ди Винченцо повече тройки от Халибъртън
Бен Шепард над 6 нещо си (общо точки, борби и асистенции)
Брънсън с най-много наказателни


Аз отдавна се откаах да играя фишове, само сингли. Цъкнах си Никс -4.5, без да нахалствам.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15159
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот miro_rz » 09 май 2024 11:13

Никс с такава игра ще покажат зъби и на Селтикс.
Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44023
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rhaegar » 09 май 2024 11:24

Лошото е, че май има контузии от снощи. Брънсън, Ди Винченцо и Ануноби са с въпросителни, а и без това ротацията на Никс е вече къса. Ако пропуснат мачове, серията ще се завърже. Особено Брънсън, който ги носи здраво.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44023
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rhaegar » 09 май 2024 11:42

Иначе Шак с много грозно отношение към Кольо. Като цяло добре че на балканеца не му пука особено, иначе можеше и да стане скандал. Много го боли, когато бял човек взима МВП.

Иначе, ето и гласовете:
Изображение
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13843
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Pichichi » 09 май 2024 14:07

Мисля че ШГА заслужаваше но Кольо с тези трипъл-дабъли просто също заслужава.
Иначе ШГА ако класира ОКС на финала ще вземе за плейофите, макар че там обикновенно е някой от шампиона.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20168
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 09 май 2024 14:17

Принципно, основното на което се набляга е мястото в класирането. Оклахома са първи, Денвър са втори, но пък са с еднакъв баланс, което натежава везните и в двете посоки. Затова казвам, че Дончич няма как да спечели подобен приз, те Далас са чак пети. Идеята е да се даде на най-добрият играч... от най-добрият отбор. В противен случай Леброн щеше да има сигурно поне 6-7 награди. Така, че... както Гилджъз Алекзандър е можел да стане, така и Никола Йокич. Каквото и да си говорим... Йоката е едно баскетболно явление в днешно време. Висок играч, който да умее да играе с топката по такъв интелигентен начин. Същинска сензация!
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44023
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rhaegar » 09 май 2024 14:42

За мен това, което направиха SGA и Оклахома е доста по-впечатляващо. От Денвър очаквахме и знаехме, че ще са силни. За ОКС се предполагаше, че ще са нещо от рода на плей-ин отбор.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Buck32
Мнения: 1635
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Buck32 » 09 май 2024 15:47

Мисля, че когато от някой не се очаква много, а той преизпълни очакванията, то е за most improved. Ако погледнеш advanced metrics Йокич води в повечето в десетката е при реализаторите, борбите и асистенциите (където е трети в лигата). Балансът на двата отбора е равен, а Никола е пръв и по value over replacement. Смятам, че заслужава наградата, без представянето на Шей или Лука да губи от това. Той самият си каза, че когато миналия сезон не спечели тази награда, но стана шампион му е харесало повече, но все пак така влиза в наистина сериозна компания, което ме радва.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44023
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rhaegar » 09 май 2024 16:29

Buck32 написа:Мисля, че когато от някой не се очаква много, а той преизпълни очакванията, то е за most improved. Ако погледнеш advanced metrics Йокич води в повечето в десетката е при реализаторите, борбите и асистенциите (където е трети в лигата). Балансът на двата отбора е равен, а Никола е пръв и по value over replacement. Смятам, че заслужава наградата, без представянето на Шей или Лука да губи от това. Той самият си каза, че когато миналия сезон не спечели тази награда, но стана шампион му е харесало повече, но все пак така влиза в наистина сериозна компания, което ме радва.


Е Шей не е MIP, той и миналия сезон игра на много високо ниво. MIP по-скоро е за някой, който се е подобил доста по-драстично. Ако имаше MITeam награда, сигурно щяха на тях да я дадат.

Може би чисто статистически Кольо повече заслужава наградата, при положение че отборите са с равни показатели. Аз исках да я вземе друг, в името на разнообразието.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта