NBA Season 23-24

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

drvasko98
Мнения: 7063
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот drvasko98 » 02 май 2024 15:50

Основно тухли и има почти същия % стрелба като на Джордж при повече минути на терена, много повече опити и т.н. За теб, ако 40 % при 12/30 е едно и също с 40% при 8/20 или 2/5, ами не е. Дончич стреля невъзможни стрелби, щото трябва да го прави. Има и по 10 асистенции на мач, като повечето са истински асистенции или алеюп или на сам човек на тройката, а не да я дадеш на някой, който ще пробие и ще вкара.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20147
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 02 май 2024 15:57

Ама кой го кара, да мята невъзможни стрелби, бе? Да не би това да е изискването на треньора? "Лука, мятай направо от центъра, брат! Иначе няма как да стане работата!" Нали това казвам, че играе сакат хиробол и въпреки всичко Клипърс ще загубят серията... Трябвало било да го прави. Направо виждам как Ерик Сполстра примерно ще го остави, да стреля повече от цялата останала стартова петица взети заедно. То затова има треньори за тая работа. Като виждат, че го дублират, да може да включи съотборниците си в цялото уравнение. Ти кво ще ми кажеш, че като му скочат двама, няма да има свободен съотборник, на който да я даде ли? Или викаш... по-добре да си мята, барем вкара някоя.

Ето ти го... черно на бяло.
https://www.youtube.com/watch?v=l-lbmsrMbJ0&t=34s
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2585
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rmfan5 » 02 май 2024 17:46

Мастъра като стане дума за Дончич си лафи някакви неща дето си е втълпил които нямат много връзка с реалността, Дончин е един от най-добрите плеймейкъри в лигата бил играел хиробал, без думи...

Колкото до Клипърс да са 1ви сийд звучи смешно, имаха силен период през януари и февруари и след това годините си казаха думата.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20147
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 02 май 2024 20:48

Ми стрелял е повече пъти отколкото сумарно останалите четирима, които са с най-много минути (без Кайри). Не, той не играе хиробол изобщо. И това, че бил един от най-добрите плеймейкъри в лигата, по какъв начин означава, че не играе хиробол!? Ти ептен се оплете в глупостите си...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2585
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rmfan5 » 02 май 2024 22:02

Drunken_Master написа:Ми стрелял е повече пъти отколкото сумарно останалите четирима, които са с най-много минути (без Кайри). Не, той не играе хиробол изобщо. И това, че бил един от най-добрите плеймейкъри в лигата, по какъв начин означава, че не играе хиробол!? Ти ептен се оплете в глупостите си...


В нищо не съм се оплел, ти викаш че играел за себе си а, а той е един от най-добрите плеймейкъри в лигата и създава супер много положения за съотборниците си.
Далас в последния мач са стреляли 87 пъти, Дончич 26 от тея 87 или около 30% от стрелбите на целия отбор, което е напълно нормално най-добрия играч да стреля най-много.
ПЖ Уашингтон и Гафорд ли искаш да стрелят повече от него, няма никаква логика в това ?
В Далас освен него и Кайри няма други играчи които да могат да играят point, това са хората които организират атаката.

Дончич има проблеми в защита и постоянно мрънкане на реферите, в атака си е топ играч.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20147
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 02 май 2024 22:07

Ти не ме разбираш, аз на Лука съм му огромен фен. Не съм виждал никога баскетболист, да играе с такава лекота. Все едно си играе в кварталното училище с аверите за по една биричка. Просто казвам, че за мен това ще бъде огромен провал за Клипърс. Понеже дори и срещу неубедителен Лука в плейофите, те отново отпадат в първият кръг.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44007
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rhaegar » 02 май 2024 22:27

Drunken_Master написа:Кво ще рече "решаващ фактор"?


Ще рече, че никой от тях не е достатъчно добър да бъде лидер на отбор, да е основна звезда и да носи отбора си на гръб. Никой не е и в топ 10-15 играч в лигата в моментното им състояние и почти няма никакъв шанс отново да бъдат. Работят сравнително ок като отбор, защото могат да си преразпределят отговорността и няма нужда повече от двама да играят наистина силно в един и същ момент, но това не стига за нещо особено вече.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2585
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rmfan5 » 02 май 2024 22:38

Drunken_Master написа:Ти не ме разбираш, аз на Лука съм му огромен фен. Не съм виждал никога баскетболист, да играе с такава лекота. Все едно си играе в кварталното училище с аверите за по една биричка. Просто казвам, че за мен това ще бъде огромен провал за Клипърс. Понеже дори и срещу неубедителен Лука в плейофите, те отново отпадат в първият кръг.


Това е друго вече, от коментарите ти останах с впечетление че все едно е някакъв некадърник за теб.

Колкото за Клипърс, Ленърд игра 2 мача и си личеше че супер лимитиран, Пол Джордж гейм 5 не пропускаше, гейм 6 го нямаше никакъв и това при него е редовно, Хардън въпреки че е на години и това си личи, едва ли е очаквал да му се налага да е първа опция отново.
Лу не знам защо не пуска Тайс, а Плъмлий който е много зле и в атака и в защита.
Уестбрук играе за Далас.

Няма много положителни неща при тях, единствено че Луе може да си ходи и Лейкърс да го вземат което ще е интересно.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

pill
Мнения: 1842
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот pill » 03 май 2024 10:07

Шампион ще е Бостън. Залагайте си къщите.
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15144
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот miro_rz » 03 май 2024 14:15

pill написа:Шампион ще е Бостън. Залагайте си къщите.

И аз така мисля. Иначе съм за Кольо и Индиана. Моите хора от Маями, Финикс и ЛАК се наиграха. :lol:
Изображение


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта