NBA Season 23-24

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Larsenn
Мнения: 881
Регистриран на: 12 яну 2019 13:44
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Larsenn » 30 апр 2024 10:18

Buck32 написа:... а за Гобер все си спомням "Brother, I have 47".


Това ми беше първата мисъл и на мен, хахаха.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13833
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Pichichi » 30 апр 2024 10:33

Съгласен съм че М. Портър и А. Гордън са играчи които могат дори да покрият в даден мач някой
от лидерите ако няма ден. То и тази сутрин реално накрая една борба в нападание на Гордън се оказа
решителна за крайния резултат. Като цяло трейда за А. Гордън преди години може да се каже че е ужасно
успешен за Денвър. Също ключов ход за тях при селектиранети на отбора им и още по- назад във времето е
че драфтнаха контузения М. Портър който не игра над една година.

Buck32
Мнения: 1633
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Buck32 » 30 апр 2024 10:59

С Гордън особено се получи интересно, понеже преди него, на позицията беше Джерами Грант, който има сходни характеристики и също взаимодействаше добре с Йокич. Но след финала им на запад реши да кешира и напусна, което доведе до сделката за Гордън. А пък той как си пасна с Йокич просто не е истина. Това лято даже ходил в Сомбор и доста се е позабавлявал.

При Портър мисля, че проработи подходът на Малоун и мениджмънта както с Йокич и с Мъри след контузията, да изчакат и да опитат да си развият играча. Но и той израстна, без да е станал супер защитник се раздава и в тази фаза от играта.

drvasko98
Мнения: 7051
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот drvasko98 » 30 апр 2024 11:11

Pichichi написа:Съгласен съм че М. Портър и А. Гордън са играчи които могат дори да покрият в даден мач някой
от лидерите ако няма ден. То и тази сутрин реално накрая една борба в нападание на Гордън се оказа
решителна за крайния резултат. Като цяло трейда за А. Гордън преди години може да се каже че е ужасно
успешен за Денвър. Също ключов ход за тях при селектиранети на отбора им и още по- назад във времето е
че драфтнаха контузения М. Портър който не игра над една година.


Абсолютно съм съгласен. Всички говорят за клъчовете на Мъри, но в мач 2 минута преди края при 96-93 за Лейкърс отново Гордън взе борба в атака и върна невъзможна топка от линията на Потър на тройката, с което той изравни вместо Лейкърс да роведет с 5 примерно. Гордън е страхотен играч, поне в отбора на Денвър

Larsenn
Мнения: 881
Регистриран на: 12 яну 2019 13:44
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Larsenn » 30 апр 2024 12:16

Гордън и ККП вършат голяма част от черната работа и двамата обикновено пазят най-добрите нападатели на противника. Вършат си работата страхотно, без да се говори и пише много за тях. С привличането им станаха шампионски отбор.
Останаха две завързани серии, за които се чудя кой ще бие накрая. Кливлънд и Далас, мей би :)
Между другото плейофите почнаха и Каухи се контузи...Като швейцарски часовник е, хаха.

Buck32
Мнения: 1633
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Buck32 » 30 апр 2024 13:59

drvasko98 написа:Абсолютно съм съгласен. Всички говорят за клъчовете на Мъри, но в мач 2 минута преди края при 96-93 за Лейкърс отново Гордън взе борба в атака и върна невъзможна топка от линията на Потър на тройката, с което той изравни вместо Лейкърс да роведет с 5 примерно. Гордън е страхотен играч, поне в отбора на Денвър


Тази ситуация наистина беше много важна. Той не просто взе борба, а хвана един пас на Йокич, който отиваше в аут и след като се закрепи по някакъв начин на линията (направо като Бърд 1987 срещу Пистънс), я върна на тройката. После някои коментатори разсъждаваха дали Рийвс, който го натисна в този момент, не е трябвало да го остави да вкара 2, което би ни оставило с точка напред. При Гордън и ККП има голям реализъм в самооценката и менталитет, който им позволява да приемат ролята си в отбора и да бачкат здраво за крайния резултат.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17703
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот pomiqrat » 30 апр 2024 18:47

Леброн затри ЛА.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15136
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот miro_rz » 30 апр 2024 20:12

rhaegar написа:Дано ги притиснем, та да видим от какво са направени. Не вярвам от 0:3 да стигнем до нещо, но поне да заприлича на серия.

Йок,.
Баси, Денвър след почивките превключват на друга скорост. Късмета си беше с тях.

Никой нищо не казва за НЙН. Като нищо ще са шампиони на изток. Рандъл хич не им липсва.
Изображение

Buck32
Мнения: 1633
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Buck32 » 01 май 2024 14:10

pomiqrat написа:Леброн затри ЛА.


Несправедлива критика, поне за тази серия. Аз определено не съм му фен, но сега проблемът не беше той. Даже леко се окуражих за бъдещето, понеже при всички приказки как накрая на мача издъхвал, той имаше достатъчно сили да излезе най-бързо от залата, не да си почива като поздравява съперника и съотборниците.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20134
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 01 май 2024 14:16

Поста беше насочен към мен. Помияра почна и тук, да пише заради мен...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта