NBA Season 23-24

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2589
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rmfan5 » 20 дек 2023 16:31

Pichichi написа:
rmfan5 написа:И аз да посмамя малко, имаше миналата година един Pan_Joro които обясняваше как Мемфис били по-добри без Морант, жалко че го няма тая година.


Дори не съм ги отписал за плейофи още!
JJJ е в супер форма, ако Джа се задържи без да прави глупости извън терена си е константа.
Отделно не знам какви са контузиите на Смарт, Роуз, Кенард. Вярно е че запада е брутален
но не бих се изненадал ако накрая влезнат в плей-ин примерно че дори и плейофи оттам.
Не е изключено и да участват в размяна за някой висок играч.


Бейн е голяма машинка.
Сега с Морант ще му е по-леко и смятам че ще продължава да ги цепи.
Адамс им е по-сериозната контузия.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13858
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Pichichi » 20 дек 2023 16:35

Е да но Адамс е отписан за целия сезон, докато 3-та които ги изброих наистина не съм се интересувал
с какви травми са, даже точно около тях могат и да измислят някоя размяна за някой висок да изкърпи
положението малко от към височина.

ReBorn1982
Мнения: 8224
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот ReBorn1982 » 20 дек 2023 16:49

Pichichi написа:Те Денвър имат екипи с такъв дизайн от доста години не е новост това!


Помня ги, но цветовете бяха с различна яркост, това си е баш едно към едно със знамето на ония.

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот emi_cska » 20 дек 2023 19:37

boabbb написа:Досега видях само един футболист да откаже да носи педалска лента в мач (май, във Франция беше) - постъпка за уважение :!: Както Матич не носеше мака в Англия през Ноември (поздравления също за него). Промотирането на педерастията трябва да стане углавно престъпление ...

според мен такива като този във Франция и Матич не са за уважение има правила и трябва да се спазват
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот emi_cska » 20 дек 2023 19:39

От вчера се отвори кампанията за гласуване за NBA All Star както и от миналата седмица за спортист на годината на БГ - зрителски вот

за НБА Алл Стар може от сайта им и дайте да дадем по един глас за Сашо - заслужава си
за спортист на годината пак е на сайта им и тук пишеш името което искаш - наградата е отделна от тази на кампанията - дайте по един глас и тук за Сашо Везенков - заслужава си отново
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот emi_cska » 20 дек 2023 19:41

ReBorn1982 написа:
emi_cska написа:
ReBorn1982 написа:Погледни потника на Мъри ..... гнус.

не е гнус поне за мен
Уважавам обратните! Не на расизма!


Знам, ти живееше в световната ЛГБТИ+ столица (Сан Франциско), нали така ??! .... там всичко е дрога, ЛГБТИ+ и .... сицилиевата долина.*

* - не е грешка. КирчУ (Пара)Петков така й вика. :)

да живея тук от повече от 10 години но не баш в Сан Францико - това не е от значение
познавам хора които са обатни и нямам нищо против тях
и долината се казва силициева
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20288
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 20 дек 2023 19:46

emi_cska написа:и долината се казва силициева

Не е верно...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

ReBorn1982
Мнения: 8224
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот ReBorn1982 » 20 дек 2023 21:01

emi_cska написа:
boabbb написа:Досега видях само един футболист да откаже да носи педалска лента в мач (май, във Франция беше) - постъпка за уважение :!: Както Матич не носеше мака в Англия през Ноември (поздравления също за него). Промотирането на педерастията трябва да стане углавно престъпление ...

според мен такива като този във Франция и Матич не са за уважение има правила и трябва да се спазват



Правилата са да си изпълняваш спортните задължения. Това е работата на един спортист. Не да лее политическа и сексуална пропаганда.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20288
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 20 дек 2023 21:02

Нищо чудно след година-две, да направят ЛГБТИ+ лига... :lol: :lol: :lol: :lol:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Buck32
Мнения: 1642
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Buck32 » 20 дек 2023 21:03

emi_cska написа:
boabbb написа:Досега видях само един футболист да откаже да носи педалска лента в мач (май, във Франция беше) - постъпка за уважение :!: Както Матич не носеше мака в Англия през Ноември (поздравления също за него). Промотирането на педерастията трябва да стане углавно престъпление ...

според мен такива като този във Франция и Матич не са за уважение има правила и трябва да се спазват


Пък аз си мисля, че хората трябва да имат право на избор. Така преди няколко години замина кариерата на Колин Каперник, но човекът си държа на убежденията.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта