NBA 2018-2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот obi4am_pirin » 19 окт 2018 09:39

От един мач се определя целия сезон на Лейкърс и ЛеБрон?! Стига бе. Да валят оставки в NBA... Истинските специалисти са тук.
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Vladislav Tonev
Мнения: 133
Регистриран на: 14 авг 2008 01:13
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Vladislav Tonev » 19 окт 2018 09:59

obi4am_pirin написа:От един мач се определя целия сезон на Лейкърс и ЛеБрон?! Стига бе. Да валят оставки в NBA... Истинските специалисти са тук.


А да видим дали ще е само един. Пак ще ви пиша след 20 мача тогава.
[rimg]http://images.ibox.bg/2006/10/02/lev/220x219.jpg[/rimg] [rimg]http://fussballbilder.net/data/thumbnails/79/valencia_cf_3d_logo.jpg[/rimg][rimg]http://files.coveroo.com/variant/large/coveroo-iphone-5-guardian/black/toronto_raptors2_color_3.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот obi4am_pirin » 19 окт 2018 11:10

Vladislav Tonev написа:
obi4am_pirin написа:От един мач се определя целия сезон на Лейкърс и ЛеБрон?! Стига бе. Да валят оставки в NBA... Истинските специалисти са тук.


А да видим дали ще е само един. Пак ще ви пиша след 20 мача тогава.

Формулирай какво за теб значи добро представяне на Лейкърс? Шампиони? Шампиони на дивизия? По-предно класиране от предния сезон? По-добро съотношение победи-загуби?
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Vladislav Tonev
Мнения: 133
Регистриран на: 14 авг 2008 01:13
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Vladislav Tonev » 19 окт 2018 11:42

obi4am_pirin написа:[Формулирай какво за теб значи добро представяне на Лейкърс? Шампиони? Шампиони на дивизия? По-предно класиране от предния сезон? По-добро съотношение победи-загуби?


За мен за тях сезона ще бъде успешен ако влязат в плейофи. Не съм съгласен, че имат отбор за топ 6 на запад. Аз лично очаквам, че това влизане в плейофите ще бъде трудна (в никакъв случай не и невъзможна) задача и ще трябва доста фактори да бъдат в тяхна полза. Топ 6 на запад са Уориърс, Рокетс, Пеликанс, Джаз, Спърс и Тъндър по мое мнение. И не мисля, че Лейкърс ще са пред някой от тези отбори. За останалите места ще се борят Нъгетс, Блейзърс, Лейкърс, Тимбъруулвс (ако не трейдят Бътлър) и може би Маверикс с голяма питанка обаче.
Има шанс според мен Леброна да не си дава много зор и да чака следващия сезон в който евентуално в отбора ще пристигне играч от ранга на Кауай Ленард или някой друг. Ако трябва да кажа за мен какви са шансовете им за плейофи - бих казал около 30% ако всички отбори са здрави (нещо което в НБА е невъзможно) и затова те могат и да се повишат в течение на сезона.
[rimg]http://images.ibox.bg/2006/10/02/lev/220x219.jpg[/rimg] [rimg]http://fussballbilder.net/data/thumbnails/79/valencia_cf_3d_logo.jpg[/rimg][rimg]http://files.coveroo.com/variant/large/coveroo-iphone-5-guardian/black/toronto_raptors2_color_3.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот obi4am_pirin » 19 окт 2018 11:58

Vladislav Tonev написа:
obi4am_pirin написа:[Формулирай какво за теб значи добро представяне на Лейкърс? Шампиони? Шампиони на дивизия? По-предно класиране от предния сезон? По-добро съотношение победи-загуби?


За мен за тях сезона ще бъде успешен ако влязат в плейофи. Не съм съгласен, че имат отбор за топ 6 на запад. Аз лично очаквам, че това влизане в плейофите ще бъде трудна (в никакъв случай не и невъзможна) задача и ще трябва доста фактори да бъдат в тяхна полза. Топ 6 на запад са Уориърс, Рокетс, Пеликанс, Джаз, Спърс и Тъндър по мое мнение. И не мисля, че Лейкърс ще са пред някой от тези отбори. За останалите места ще се борят Нъгетс, Блейзърс, Лейкърс, Тимбъруулвс (ако не трейдят Бътлър) и може би Маверикс с голяма питанка обаче.
Има шанс според мен Леброна да не си дава много зор и да чака следващия сезон в който евентуално в отбора ще пристигне играч от ранга на Кауай Ленард или някой друг. Ако трябва да кажа за мен какви са шансовете им за плейофи - бих казал около 30% ако всички отбори са здрави (нещо което в НБА е невъзможно) и затова те могат и да се повишат в течение на сезона.

ЛеБрон и почивка?! Няма връзка... Човека работи за историята. Вечни ранглисти, класирания... Мисля, че подценяваш ЛеБрон и летвата плейофи е ниска за него.
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19810
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 19 окт 2018 18:05

Тази сутрин хванах дебюта на Кралят срещу Портланд.Кливланд или Лейкърс !? Сейм шит...Изключително слаба защита,лоша стрелба от тройката,неориентиран Лонзо,приличен Рондо.И въпреки всичко имаше интрига до самият край...Плейофите са им макса според мен !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2561
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rmfan5 » 20 окт 2018 07:35

Drunken_Master написа:Тази сутрин хванах дебюта на Кралят срещу Портланд.Кливланд или Лейкърс !? Сейм шит...Изключително слаба защита,лоша стрелба от тройката,неориентиран Лонзо,приличен Рондо.И въпреки всичко имаше интрига до самият край...Плейофите са им макса според мен !


Добре бе дайте им малко време,за един мач и ги изкарахте че не стават за нищо.
Имат много нови в отбора,ще минат 7-10 мача може и повече докато се напаснат.

И мен ме дразни че ЛеБрон не си дава много зор в защита,но това не е нещо ново и явно ще е така и за напред.
Последна промяна от rmfan5 на 20 окт 2018 15:08, променено общо 1 път.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Tiberius » 20 окт 2018 08:54

Инфарктна победа победа за ГСУ срещу Юта и при това дадена с кош в последните минути от бивш играч на Джаз. Голям мач направиха двата отбора. Малко не им стигна на Юта да поднесат изненада.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19810
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 20 окт 2018 08:58

Моите днес ядоха папарлянгата от Раптърс.Здрав мач за Ленърд и Ибака...Кайри и Хейуърд навлизат във форма !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот emi_cska » 20 окт 2018 18:44

Tiberius написа:Инфарктна победа победа за ГСУ срещу Юта и при това дадена с кош в последните минути от бивш играч на Джаз. Голям мач направиха двата отбора. Малко не им стигна на Юта да поднесат изненада.


Страхотен Йеребко! Изгежда по-добър от вечно контузения Касси който го освободихме
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта