NBA 2017-18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

nghcvth
Мнения: 3526
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: NBA 2017-18

Мнениеот nghcvth » 18 апр 2018 21:19

За мен пък си е сериозна сензация това, което правят. Изобщо не подозирах, че от тази двойка може да изскочи изненада.
През нощта предстоят Пейсърс- Кавс. Да видим дали ще довършат започнатото в първия мач в Охайо Оладипо и компания.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19809
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 19 апр 2018 08:41

nghcvth написа:За мен пък си е сериозна сензация това, което правят. Изобщо не подозирах, че от тази двойка може да изскочи изненада.
През нощта предстоят Пейсърс- Кавс. Да видим дали ще довършат започнатото в първия мач в Охайо Оладипо и компания.

И какво се случи ? "Довършиха ли започнатото...?" Я кажи за "великият" съпорт на ЛеБрон ? :ддд
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19809
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 19 апр 2018 16:16

Мачът с Пейсърс си беше на кантар,като и съдията леееекичко побутна ЛеБрон и останалите,като свиреше несъществуващи фаулове в нападение.Само силното начало им помогнаха да издрапат до победата с триста зора.На всичкото отгоре Оладипо изпусна клъч тройка 20-25 секунди преди краят,което може би се оказа решаващо.Имах чувството,че гледам Леброн Джеймс срещу Индиана,а не Кливланд срещу Индиана.Тия без него и треньор Лу ще имат 25 победи в редовния сезон.Връзките на обувките не могат да си вържат без него.Стъкленият Лав пак се счупи в края, като преди това солидно чоукваше.Кевин Лав ако е играч за мача на Звездите, Лилард е играч за Залата на славата.Ролевите играчи на Кавс са си абсолютно безполезни.Единственият,който може да бъде доволен от представянето си,трябва да бъде Кайл Корвър,който освен тройките направи доста важни отигравания,защити,борби в последната четвърт.Психично болният поне този път не започна с Грийн и измисли нова стартова петица.С това си представяне, Кливланд не ги чака нищо друго от нови две загуби в Индиана.Просто не са достатъчно добри.Леброн + ролеви играчи и Номер 3, маскиран като Номер 2 (Лав).Не стига.Да видим дали и Лав въобще ще играе или пак ще се скрие с контузиика.Доколкото знам щял да бъде готов за третият сблъсък.ДжейАр Смит е свършил вече за баскетбола,Кевин Лав не става за център,като е добра идея за привличането на Пъркинс,макар че не виждам на тези години дали изобщо ще е във форма.Джордан Кларксън имаше точно четири-пет мача максимум на ниво...Цял сезон ЛеБрон-ата ги бута с 40 минути на мач,ама май това ще е...
Последна промяна от Drunken_Master на 19 апр 2018 16:23, променено общо 2 пъти.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

nghcvth
Мнения: 3526
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: NBA 2017-18

Мнениеот nghcvth » 19 апр 2018 16:18

Ти имаш ли едно мнение, в което не се заяждаш с някого? Разкажи ти как са ощетили Гасол с МВП на финалите, скоро не си го писал.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19809
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 19 апр 2018 16:22

nghcvth написа:Ти имаш ли едно мнение, в което не се заяждаш с някого? Разкажи ти как са ощетили Гасол с МВП на финалите, скоро не си го писал.

Ами ощетиха го,да...Това,че има хора,които не са гледали финалите от 2010 г. и по-специално седмият мач,когато Коби глътна вода,аз нямам вина !
Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43840
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 24 апр 2018 09:14

Усещам как Пол Джордж играе последните си мачове за Оклахома в тези серии.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Tiberius » 24 апр 2018 14:26

Напоследък забелязвам, че предимно феновете на Лейкърс имат такова усещане. :lol:
Иначе за мен ситуацията в Оклахома не е изненада. Личеше си, че нещата не вървят при тях още в редовния сезон. Явно се потвърждава правилото, че ярките индивидуалности не правят добър отбор.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43840
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 24 апр 2018 15:28

Tiberius написа:Напоследък забелязвам, че предимно феновете на Лейкърс имат такова усещане. :lol:


По-скоро желание. :lol:

Той иска да играе в ЛА и отборът също има намерение да го привлече. Очакваше се, че би отказал само при някакъв супер сезон на Тъндър, който да ги превърне в претендент на ГСУ, което за момента не се получава. Но да видим какви ще ги измислят Меджик и Пелинка, аз им имам доверие.


[offtopic]Какво ще кажеш за хокея? Ще повтаряме ли финала?[/offtopic]
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Tiberius » 24 апр 2018 16:46

Да, много е вероятно следващия отбор на Пол Джордж да е Лейкърс. За това се спекулираше още миналото лято. Това обаче не означава ли, че Инграм ще бъде трейднат?
Лейкърс спокойно могат да се пробват за ЛеБрон или Кауай Ленард.

[offtopic]В НХЛ повторение на миналогодишния финал е много вероятен. На мен обаче не ми се иска, защото едва ли ще завърши по различен начин от предишния. Просто Питсбърг са прекалено добри, дори плашещо добри. Скоро ще написа по-сериозно мнение в темата за Американски спорт за плейофите в НХЛ.[/offtopic]
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43840
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 24 апр 2018 17:09

От Лонзо, Кузма и Инграм, най-малко искам да махнат Брандън заради суперзвезда. Дори съм склонен на още 1-2 сезона плавно израстване, в които те да си развият качествата и сами да станат големи играчи, отколкото да махнат някой от тях заради свободен агент.

Ленърд е свободен чак след следващия сезон, ако ще натискат за него трябва да е с трейд. И там е доста вероятно наистина да дадат Инграм, а според мен той ще пасне перфектно на Сан Антонио и ще тормози Запада с години.

[offtopic]ОК, ще ги обсъдим там. И драфта в НФЛ е в четвъртък срещу петък, също ще е интересно.[/offtopic]
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта