България-Азербайджан, онлайн?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
milennelim
Мнения: 69
Регистриран на: 01 юли 2010 21:16
Контакти:

Re: България-Азербайджан, онлайн?

Мнениеот milennelim » 12 ное 2011 18:37

AZERBAIJAN 2 12 25 18 25 9 89
BULGARIA 3 25 21 25 15 15 101

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: България-Азербайджан, онлайн?

Мнениеот daniel875 » 12 ное 2011 18:38

Колкото и да ги хвалите, това беше предквалификация. Браво на момичетата! Може би те ще ни представят на олимпиадата, макар че ще е много трудно да се случи.
Мъжете съм ги отписал след провала на европейското. Явно Стойчев участва в някакви тотосхеми. И после измисля оправдания.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: България-Азербайджан, онлайн?

Мнениеот Sisi 1914 » 12 ное 2011 18:38

Браво на момичетата!
Честито българи!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
vladitol
Мнения: 2170
Регистриран на: 17 юли 2009 10:56
Местоположение: Стадион ,,Георги Аспарухов"
Контакти:

Re: България-Азербайджан, онлайн?

Мнениеот vladitol » 12 ное 2011 18:40

daniel875 написа:Колкото и да ги хвалите, това беше предквалификация. Браво на момичетата! Може би те ще ни представят на олимпиадата, макар че ще е много трудно да се случи.
Мъжете съм ги отписал след провала на европейското. Явно Стойчев участва в някакви тотосхеми. И после измисля оправдания.



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Support Stan!

Левски София 26 пъти Шампион на България, 28 пъти носител на купата на България,ЕДИНСТВЕНИЯ български клуб играл в групите на ШЛ !

Барселона: 21 пъти шампион на Испания,25 пъти носител на купата на Краля, Шампионска лига 4,

Потребителски аватар
OldTrafford
Мнения: 3636
Регистриран на: 01 фев 2011 23:59
Контакти:

Re: България-Азербайджан, онлайн?

Мнениеот OldTrafford » 12 ное 2011 18:41

daniel875 написа:Колкото и да ги хвалите, това беше предквалификация. Браво на момичетата! Може би те ще ни представят на олимпиадата, макар че ще е много трудно да се случи.
Мъжете съм ги отписал след провала на европейското. Явно Стойчев участва в някакви тотосхеми. И после измисля оправдания.

Толкова не бях се смял скоро :lol: :lol: :lol:
[wrapimg=]http://media.tumblr.com/tumblr_mbpazivYe51qg42jl.gif[/wrapimg]

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: България-Азербайджан, онлайн?

Мнениеот daniel875 » 12 ное 2011 18:47

OldTrafford написа:
daniel875 написа:Колкото и да ги хвалите, това беше предквалификация. Браво на момичетата! Може би те ще ни представят на олимпиадата, макар че ще е много трудно да се случи.
Мъжете съм ги отписал след провала на европейското. Явно Стойчев участва в някакви тотосхеми. И после измисля оправдания.

Толкова не бях се смял скоро :lol: :lol: :lol:

Като се изложим яко сега на квалификацията в София, хич няма да ви е смешно. И не само на вас двамата, а и на хората, които искаме да видим отбора ни на олимпиадата в Лондон.
Тотото разби вече и волейбола. Хич не е сигурно, че като домакини ще преодолеем конкурентите.
Последна промяна от daniel875 на 12 ное 2011 18:48, променено общо 1 път.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: България-Азербайджан, онлайн?

Мнениеот TodorT » 12 ное 2011 18:47

Браво! Честито на нашите момичета! Дано най-накрая нещата с женския нац. отбор по волейбол се оправят! 8-)

Потребителски аватар
пирин
Мнения: 472
Регистриран на: 29 окт 2008 22:58
Контакти:

Re: България-Азербайджан, онлайн?

Мнениеот пирин » 12 ное 2011 18:48

vladitol написа:
daniel875 написа:Колкото и да ги хвалите, това беше предквалификация. Браво на момичетата! Може би те ще ни представят на олимпиадата, макар че ще е много трудно да се случи.
Мъжете съм ги отписал след провала на европейското. Явно Стойчев участва в някакви тотосхеми. И после измисля оправдания.



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Да ,всяка година с Тренто уреждат титлите у дома и навън. :mrgreen:
Феновете на Пирин имаха уникалната възможност да наблюдават мачовете от Пиринската бундеслига благодарение на господата Галчев,Байкушев,Елезов и групировката Г15,с активното участие на Пирин СС и любезното съдействие на господин Емил Наков.

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: България-Азербайджан, онлайн?

Мнениеот daniel875 » 12 ное 2011 18:50

пирин написа:
vladitol написа:
daniel875 написа:Колкото и да ги хвалите, това беше предквалификация. Браво на момичетата! Може би те ще ни представят на олимпиадата, макар че ще е много трудно да се случи.
Мъжете съм ги отписал след провала на европейското. Явно Стойчев участва в някакви тотосхеми. И после измисля оправдания.



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Да ,всяка година с Тренто уреждат титлите у дома и навън. :mrgreen:

С Тренто не знам дали нещата са уредени и не ме интересува, но при националните гарнитури последното европейско първенство беше някаква много голяма манипулация. Нашите си правят сметките да се пробутат в Лондон с квалификацията тук, но това, както може да стане, така и може да не се получи. Дори съдиите нищо чудно да ни режат яко.
Не забравяйте, че отборът няма да е подготвен за тези мачове, защото Радо ще има все още мачове с Тренто! Това ако не е проблем, здраве му кажи.
Успех на момичетата на квалификацията! В тях ми е надеждата.
Последна промяна от daniel875 на 12 ное 2011 18:53, променено общо 1 път.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

assencho1
Мнения: 391
Регистриран на: 14 яну 2009 13:51
Контакти:

Re: България-Азербайджан, онлайн?

Мнениеот assencho1 » 12 ное 2011 22:52

daniel875 написа:С Тренто не знам дали нещата са уредени и не ме интересува, но при националните гарнитури последното европейско първенство беше някаква много голяма манипулация. Нашите си правят сметките да се пробутат в Лондон с квалификацията тук, но това, както може да стане, така и може да не се получи. Дори съдиите нищо чудно да ни режат яко.
Не забравяйте, че отборът няма да е подготвен за тези мачове, защото Радо ще има все още мачове с Тренто! Това ако не е проблем, здраве му кажи.
Успех на момичетата на квалификацията! В тях ми е надеждата.

Приятел, значи щом проблема е, че Радостин Стойчев ще е зает с Тренто и няма да може да подготви отбора, какво правим с Матей Казийски и Цецо Соколов ?? А да приемем, че Пиаченца играе финал, нещо също възможно въпреки слабото представяне до момента, какво правим с Владо Николов, Андрей Жеков и Ники Пенчев?? Също е възможно отборите на Виктор Йосифов(Модена) и на Ники Николов (Вибо Валентиа) даиграят на полуфинал и да се приберат с 1 седмица по-рано, какво правим с тях?? Абе искам да те питам ако наще момчета имат успех с клубовете си трябва да закрием националния ли ??


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта