Невиждана истерия за билети за откриването на новата зала

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

don
Мнения: 391
Регистриран на: 31 яну 2009 01:06
Контакти:

Невиждана истерия за билети за откриването на новата зала

Мнениеот don » 25 юли 2011 10:38

Сега минах покрай залата с надежда да си взема билет, но няма да имам този късмет, защото отвънка имаше поне 4000 души, които чакаха на опашка. Вчера прочетох, че заради милионите покани и други, ще има само 5000 билети и така като се замисля, хиляди фенове няма да могат да отидат в събота, заради някои хора с вратовръзки и други чиновници, които сигурно незнаят какво ще се играе в събота, но чули че ще откриват новата зала и веднага и те да присъстват.
Последна промяна от don на 25 юли 2011 10:47, променено общо 1 път.

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: Невиждана лудница

Мнениеот donpacko » 25 юли 2011 10:44

Учудваш ли се,че за такива неща е пълно със костюмари.

vladi2610
Мнения: 36
Регистриран на: 12 ное 2009 15:39
Контакти:

Re: Невиждана лудница

Мнениеот vladi2610 » 25 юли 2011 10:45

Аз пък някъде чух, че понеже няма билети и няма как да проверяват за оръжия и бомби, та в залата ще има толкова костюмирани, за да не гръмнат Бойко...

Потребителски аватар
fabregas_949
Мнения: 9605
Регистриран на: 05 апр 2009 09:19
Контакти:

Re: Невиждана истерия за билети за откриването на новата зала

Мнениеот fabregas_949 » 25 юли 2011 11:08

don написа:Сега минах покрай залата с надежда да си взема билет, но няма да имам този късмет, защото отвънка имаше поне 4000 души, които чакаха на опашка. Вчера прочетох, че заради милионите покани и други, ще има само 5000 билети и така като се замисля, хиляди фенове няма да могат да отидат в събота, заради някои хора с вратовръзки и други чиновници, които сигурно незнаят какво ще се играе в събота, но чули че ще откриват новата зала и веднага и те да присъстват.


Входът е свободен. :?
[center][wrapimg=]http://img708.imageshack.us/img708/6629/55829510150908834689008.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Невиждана истерия за билети за откриването на новата зала

Мнениеот dunavfc » 25 юли 2011 11:10

Трябваше да сложат вход от поне 5 лв..Много ясно,че при отркиването на такава страхотна зала,желаещите ще бъдат поне 5 пъти от капацитета на залата.

don
Мнения: 391
Регистриран на: 31 яну 2009 01:06
Контакти:

Re: Невиждана истерия за билети за откриването на новата зала

Мнениеот don » 25 юли 2011 11:15

fabregas_949 написа:
don написа:Сега минах покрай залата с надежда да си взема билет, но няма да имам този късмет, защото отвънка имаше поне 4000 души, които чакаха на опашка. Вчера прочетох, че заради милионите покани и други, ще има само 5000 билети и така като се замисля, хиляди фенове няма да могат да отидат в събота, заради някои хора с вратовръзки и други чиновници, които сигурно незнаят какво ще се играе в събота, но чули че ще откриват новата зала и веднага и те да присъстват.


Входът е свободен. :?


Да, но трябва да си вземеш билет от касите ;)

dunavfc написа:Трябваше да сложат вход от поне 5 лв..Много ясно,че при отркиването на такава страхотна зала,желаещите ще бъдат поне 5 пъти от капацитета на залата.


Въпроса е принципен, че залата на 70% ще е пълна с някакви политици, хора с костюми, които повече няма да стъпят пак в залата.

Потребителски аватар
Пловдивчанинът
Мнения: 2575
Регистриран на: 14 май 2011 02:45
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Невиждана истерия за билети за откриването на новата зала

Мнениеот Пловдивчанинът » 25 юли 2011 11:21

Вчера по БТВ наистина казаха 5000, но явно са се объркали това не може да е вярно пък и сега в спортал чета, че 12 000 били безплатните пропуски. Аз като не съм от София казах на един приятел да вземе ама да видим какво ще стане. Това е събитието на сезона в България и ако го изпусна ще съжалявам много. Щеше се изсипе цялото правителство и всички възможни политици и ще изядат буквално местата на българските фенове, които жадуват за нещо подобно, а аз специално имам желание да отида най-вече да гледам националния отбор по волейбол, защото до сега не съм го гледал на живо.

Най-разумното беше цени от 10 лв. тогава вече щеше да има и хора дето щеше да се откажат да вземат билети за 5 лв. пак щеше да има истерия. Просто ги е страх, че няма да напълнят залата и заради това пуснаха безплатен вход. Аз съм сигурен, че тази зала няма да се пълни много често през годината ще се напълни за мачовете от Световната лига и финалите и евентуалната олимпийска квалификация. За другите състезания няма да се пълни.


don
Мнения: 391
Регистриран на: 31 яну 2009 01:06
Контакти:

Re: Невиждана истерия за билети за откриването на новата зала

Мнениеот don » 25 юли 2011 11:31

Които си мисли, че нещо преувеличавам или си измислям ;)

http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?ca ... ideo=36831

Xamy
Мнения: 828
Регистриран на: 21 май 2010 23:04
Контакти:

Re: Невиждана истерия за билети за откриването на новата зала

Мнениеот Xamy » 25 юли 2011 11:36

Като сте пропуснали да си вземете пропуски за откриването, ходете на следващите събития. Няма да можете да се фукате, че сте били на откриването, но само затова ли ходите в залата? Или да подкрепяте любим отбор/национален отбор? Иначе ми изглеждате като "костюмарите".


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта