ПРОТЕСТ!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ivan7
Мнения: 6
Регистриран на: 26 авг 2008 16:12
Контакти:

ПРОТЕСТ!

Мнениеот ivan7 » 26 авг 2008 22:25

СЛЕДВАЩИЯ МА4 СЛЕДВАЩАТА ГОДИНА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПРЕД ПРАЗНИ ТРИБУНИ В ЗНАК НА ПРОТЕСТ С/У ТОВА ПРЕСЪПНО УПРАВЛЕНИЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР!!!!! ИМА АДСКИ МНОГО ВРЕМЕ, НО ПОНЕ Е ИДЕЯ ЗА ОПЪЛЧВАНЕ С/У ТАЗИ НАПАСТ!

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: ПРОТЕСТ!

Мнениеот Deliba6 » 26 авг 2008 22:46

Бесен съм!!!
Идват някакви туземци /от Норвегия/ и ни ебават МАМАТА насред България! Ще гръмна!!! Копелета гадни плюскат за наша сметка и им дреме на неможещия за това как ни се... мамата!!! Рано или късно ще се сетиме кой е виновен и ще стане страшно /най-вече за ненаплюскалите се/!!!
Е сега се сетих за к'во става дума! За боклуците в БФС, за измислените Перуки, Пури, Плешивковци, пЛупита и тем подобни търтеи, които псуваме за сметка на Путьовци, Царчета и Турчета!!! Гигов да го духа, Батков да го духа - всички които се правят на "бизнесмени" също!!! След като идват някакви ... как беше БРИТИШ ХОМОСЕКШУЪЛ... и ти го начукват насред държавата и се хилят доволно все едно си им правил свирка!!!
Ей, гъзолизци европейски - Михайловци, Лечковци, Гиговци, Батковци, Томовци, ТИМовци, Гиговци... убедете ни, че имате чест и достойнство и ударете по масата в УЕФА, а не вкъщи при жените!!!
П. П. Те това ми е мнението днеска! Темата е подходяща.
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

Потребителски аватар
aa2121
Мнения: 219
Регистриран на: 02 авг 2008 19:08
Контакти:

Re: ПРОТЕСТ!

Мнениеот aa2121 » 26 авг 2008 23:00

ivan7 написа:СЛЕДВАЩИЯ МА4 СЛЕДВАЩАТА ГОДИНА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПРЕД ПРАЗНИ ТРИБУНИ В ЗНАК НА ПРОТЕСТ С/У ТОВА ПРЕСЪПНО УПРАВЛЕНИЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР!!!!! ИМА АДСКИ МНОГО ВРЕМЕ, НО ПОНЕ Е ИДЕЯ ЗА ОПЪЛЧВАНЕ С/У ТАЗИ НАПАСТ!

Според мен бойкот на мачовете на националния отбор не е решение на проблема.На никой в БФС не му пука дали ще има 20 000 или 200 човека на стадиона,а самите футболисти,повечето от които нямат никаква вина с малки изключения не заслужават подобно отношение.Конкретна идея нямам,но не мисля че това би било правилно.

Потребителски аватар
HRISTEV
Мнения: 75
Регистриран на: 24 мар 2008 23:21
Контакти:

Re: ПРОТЕСТ!

Мнениеот HRISTEV » 26 авг 2008 23:05

и кво му е престъпно на управлението на националния отбор ?
edit :мислех че става въпрос за национала по футбол :) сега забелязах че е за волейбола :)не ме интересуват честно :)
Последна промяна от HRISTEV на 26 авг 2008 23:19, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
TheClub
Мнения: 2112
Регистриран на: 26 юни 2008 19:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ПРОТЕСТ!

Мнениеот TheClub » 26 авг 2008 23:13

И АЗ СЪМ БЕСЕН ДНЕС. ЛОКО ЛОКО хванахте влака не за еУропа за Бг лигата :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Какво направихте?!? А съдията : .... и да мре в гърч, извинете ме за грубия тон но трябва да се каже всичко... Ако някой тропне по масата може да я разчисти но кой ще е той ?? Лупи.... :mrgreen: :mrgreen: Той ще е!!! Ще вземе всичко за у тях си.... УРА ще ни отърве от цялата мафия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта