СП: България - Иран 3:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

СП: България - Иран 3:0

Мнениеот Eminem » 19 сеп 2018 19:57

[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение - Изображение[/center]
[center]Изображение Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
Последна промяна от Eminem на 22 сеп 2018 08:40, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот TodorT » 19 сеп 2018 20:31

Време е за реванш и победа пред пълни трибуни! Трябва ни играта от втория и четвъртия гейм вчера. Надявам се на победа с 3-0 или 3-1. Мач, който ще определи и настройката за мачовете уикенда...

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот anons » 19 сеп 2018 23:32

2/3 за Иран.......Победа на Иран ги прави тотални фаворити за 2 място.......

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот k_oleto » 20 сеп 2018 08:33

Ако не ги бием - приключваме.

Надявам се на чиста наша победа + на такава на САЩ над Канада

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот Udoji90 » 20 сеп 2018 08:39

Тук е ясно - играем за задължителна победа, при това за 3 точки. Същото ще е и в следващите 2 мача. Друг въпрос е, че дори при постигане на 9 точки, пак има много голяма вероятност да отпаднем в тази фаза. А аз честно казано си мисля, че е по-реалистично да направим 3 загуби в тази група, отколкото 3 победи. Но каквото ще да става, на нас не ни пречи да се надяваме и да мечтаем.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8911
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот Soulen » 20 сеп 2018 09:43

Udoji90 написа:Тук е ясно - играем за задължителна победа, при това за 3 точки. Същото ще е и в следващите 2 мача. Друг въпрос е, че дори при постигане на 9 точки, пак има много голяма вероятност да отпаднем в тази фаза. А аз честно казано си мисля, че е по-реалистично да направим 3 загуби в тази група, отколкото 3 победи. Но каквото ще да става, на нас не ни пречи да се надяваме и да мечтаем.

Няма начин да отпаднем при 3 чисти победи. То най-вероятно ще завършим първи в групата при такова развитие, което е слабо вероятно.

Ако загубим от Иран е ясно, че отпадаме със сигурност, каквито са и моите очаквания, дано все пак надскочим себе си и победим.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 590
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот jembajemba » 20 сеп 2018 09:57

Soulen написа:
Udoji90 написа:Тук е ясно - играем за задължителна победа, при това за 3 точки. Същото ще е и в следващите 2 мача. Друг въпрос е, че дори при постигане на 9 точки, пак има много голяма вероятност да отпаднем в тази фаза. А аз честно казано си мисля, че е по-реалистично да направим 3 загуби в тази група, отколкото 3 победи. Но каквото ще да става, на нас не ни пречи да се надяваме и да мечтаем.

Няма начин да отпаднем при 3 чисти победи. То най-вероятно ще завършим първи в групата при такова развитие, което е слабо вероятно.

Ако загубим от Иран е ясно, че отпадаме със сигурност, каквито са и моите очаквания, дано все пак надскочим себе си и победим.



Ако САЩ си вземат 6 точки от другите 2 ма4а, ако ще и по 25-0 да ги бием пак сме след тях. Вече за най-добър втори са много сметки, ако бием Иран с 3 точки имаме право да смятаме, иначе няма смисъл.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот Udoji90 » 20 сеп 2018 10:00

Абсолютно. Като нищо може да си отпаднем и с 9 точки. Ако САЩ вземат 6, печелят групата, а ние сме втори с 18 точки и вече трябва да се гледат другите втори тимове. В групата на Бразилия е реален шансът вторият да е с по-малко. Но при Италия/Холандия/Русия и Полша/Сърбия/Франция е доста вероятно вторите да са с над 18.
Доста тежи в този момент загубата от Иран в първата фаза. Да бяхме ги били, сега щяхме да сме в абсолютно същата група, но с разменени позиции с тях и с повече точки.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП: България - Иран

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 сеп 2018 12:48

По лошото е, че и трите съперника са ни страшно неудобни.
Поне това показват последните ни резултати срещу тях.
Всички искаме три победи с по 3:0/3:1, но към момента с този наш състав и тази непостояност, ще е цяло чудо ако въобще вземем 2 мача, пък било то и с 3:2. :|

Моите предвиждания са 3:1 в този мач срещу Иран, можеби ще бием канадците с 3:2... И срещу "Янките" - загуба. :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот Eminem » 20 сеп 2018 15:16

Загубата от Иран адски много тежи и заради нея сме в много неизгодна позиция. Това, което се вижда е, че нашите не издържат на напрежението. Сами се бихме срещу Иран заради многото непредизвикани грешки, а тях ги отдавам именно на напрежението. Бяха много нервни. Такива бяха и в първия гейм срещу Полша и го пропиляхме. Мачът става коренно различен, когато тръгнеш по такъв начин. Липсва им стабилна психика, според мен.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта