СП: България - Полша 1:3

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП: България - Полша

Мнениеот TodorT » 18 сеп 2018 23:02

k_oleto написа:На мен ни харесаха момчетата.

Ако може обаче някой, дето разбира повече да ми обясни за групата в София и какво трябва да направим там (хипотетично) за да стигнем до Италия, ако е възможно

В София сме със САЩ, Канада и Иран. Резултатите от първите групи се запазват. От групата в София излиза първия отбор + 2та най-добри втори от четирите групи от втория рунд. Щатите все още нямат загуба, Канада играят много интелигентен волейбол, Иран ни победиха. Тежка ситуация за нас- трябва да спечелим трите мача и пак няма да е сигурно, че ще се класираме за топ 6 в Италия.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП: България - Полша

Мнениеот TodorT » 18 сеп 2018 23:09

Учиков е с успеваемост 8/22. Отделно са му сервисите в основата на мрежата, тромавата игра в защита и т.н....

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: СП: България - Полша

Мнениеот ImmortaL_1000 » 18 сеп 2018 23:11

Вече не трябва да са сравняваме с Полша и разни такива . Ни сме от рода на най-слабите това е реалноста . Нисме от типа на Фариорски острови , Малта , Австралия и някви такива дето нямат понятие от волейбол но все пак играят за да вземат някой лев.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12790
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Полша

Мнениеот Eminem » 18 сеп 2018 23:12

Ако трябва да сме честни, играта ни не е за топ 6, отстъпваме във всички елементи на големите отбори. Така беше и тази вечер, Полша ни надигра и заслужено спечели.
Нашите трябваше да се надскочат, за да имаме шансове, но за съжаление и днес не успяхме във важните моменти. А първият гейм тотално го пропиляхме заради напрежението.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: СП: България - Полша

Мнениеот blue avalanche » 18 сеп 2018 23:26

Eminem написа:Ако трябва да сме честни, играта ни не е за топ 6, отстъпваме във всички елементи на големите отбори. Така беше и тази вечер, Полша ни надигра и заслужено спечели.
Нашите трябваше да се надскочат, за да имаме шансове, но за съжаление и днес не успяхме във важните моменти. А първият гейм тотално го пропиляхме заради напрежението.

А четвъртия гейм? Срещу отбор, който ВЕЧЕ беше спечелил групата? Кой трябваше да е по-мотивиран?

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: СП: България - Полша

Мнениеот hydetoshi » 18 сеп 2018 23:27

TodorT написа:
k_oleto написа:На мен ни харесаха момчетата.

Ако може обаче някой, дето разбира повече да ми обясни за групата в София и какво трябва да направим там (хипотетично) за да стигнем до Италия, ако е възможно

В София сме със САЩ, Канада и Иран. Резултатите от първите групи се запазват. От групата в София излиза първия отбор + 2та най-добри втори от четирите групи от втория рунд. Щатите все още нямат загуба, Канада играят много интелигентен волейбол, Иран ни победиха. Тежка ситуация за нас- трябва да спечелим трите мача и пак няма да е сигурно, че ще се класираме за топ 6 в Италия.

Такъв регламент и Бобито Михайлов не може да измисли. Звучи по-зле от това цяла година да не победиш никой,като във футболното първенство и накрая да не отпаднеш. Тук обратната ситуация - биеш всички и накрая не се класираш.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Полша

Мнениеот siniq_fen » 18 сеп 2018 23:33

Аз съм сигурно най-големият оптимист тук и ако първенството започваше отначало от утре, пак бих бил такъв. Само че тука вече за мен играе психологията. А ние сега скачаме да гоним дивото. За съжаление не мисля, че имаме сериозен шанс да го догоним. Чакат ни много сериозни отбори, които не виждам как в 3 поредни дни ще спукаме от бой. Жалко... Все пак подкрепа докрай за нашите момчета (изключвам така наречените диагонали, които са най-слабите на тоя шампионат ).
Само Левски!

Потребителски аватар
atanas7510
Мнения: 556
Регистриран на: 19 ное 2008 09:58
Местоположение: ВАРНА БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: СП: България - Полша

Мнениеот atanas7510 » 19 сеп 2018 08:03

Цял мач играем без диагонал на разпределя 12 точки за цял мач за двамата е смешно оттам атаката ни е адски предвидима.Нямаме го нападателя дето може да забие всяка топка. Отделно си изпускаме шансовете при 23:22 имахме атака и Вальо изкара в алт.Да че са по класен отбор така е, но този отбор с този състав няма човека с топките дето се вика.Да кресне да напсува да забие важната точка.Жалко, че силните ни фигури не се обедениха събраха, поне за едно силно домакинско световно.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: СП: България - Полша

Мнениеот k_oleto » 19 сеп 2018 09:19

Да, аз също мисля, че не беше не реално да стигнем до 2:2, пък след това ..........кой знае

Полша е сред ТОП 3 в света за мен, към момента, така че не мисля, че се представихме зле.

Би трябвало да бием Канада и най-сетне Иран, пък срещу САЩ вече ще си проличи - имаме ли място в Италия или не

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП: България - Полша

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 сеп 2018 12:24

Ами яд ме е, защото можехме спокойно да стигнем до тайбрек.
Да, въпреки, че на практика сме без диагонал, не играхме толкова зле.
Поляците също играха силно, дори ми се стори, че бяха по наежени, от колкото срещу Иран.

Но класирането в групата е факт и вече няма какво да направим.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта