СП: България - Иран 1:3

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: СП: България - Иран

Мнениеот sandi74 » 13 сеп 2018 22:46

Хубава ,заслужена и очаквана победа за Иран.Надиграха ни очаквано по абсолютно всички показатели.Разликата в класите е огромна.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12783
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот Eminem » 13 сеп 2018 22:50

Ако е имало някаква надежда за финали, тя умря след втория мач.
Шиб*ните политици не си махнаха грозните мутри от камерите, за да се изтъкват колко са велики, че докарали световното, че построили зали, а волейболът ни умира.
Изключително слаба игра. Не, нека да си го кажем директно - много срамна игра.
Хаос и трагедия във всички елементи на играта. Професионални играчи нямат право да изпълняват такъв сервис. Нямат!
Трябваше да дадем 10 млн за да видим, че волейболът ни умира. Това си го знаехме и без да даваме такива пари.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот matador1 » 13 сеп 2018 22:52

Eminem написа:Сервисът ни е трагичен, а иранците ни пробиват със супер смешен такъв.
Сами се бием, иранците нищо не са направили.


То ние сме зле в сервиса от години вече, но какво да се прави. Според мен играхме достойно. Бяха по-силни, но не биха толкова лесно.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот blue avalanche » 13 сеп 2018 22:54

Катастрофален сервис, катастрофално посрещане, катастрофален разпределител. При положение, че сервисът на иранците не беше нищо особено.
По-тъпо диджейско "надъхване" не съм виждал. да подканя публиката на английски.
И по-тъпа публика не съм виждал.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот TodorT » 13 сеп 2018 22:55

Сори, ама Сеганов направи всичко възможно да не победим. Мачът тръгна лошо и така свърши. Пробиха ни с флот сервис, Сеганов с едни "дървени" пасове и топки на нивото на носа на атакуващите ни. :x Ники Николов също с грешки, Пенчев не да отиграе контра без блок. :x Имаше малко живец в играта ни в третата част и не успяхме да се вдигнем. В четвъртия ясно се видя и на забавени повторения какви топки летят към центрове и Скримов, а те трябва да отиграват със свита ръка. Пламен смени всички на полето без Йосифов (капитан и най-стабилният ни играч) и .... Сеганов. Жоро липсва, но тренерът можеше да бъде по-смел и да даде минути на Добри. Очевидно това не бе денят на Георги Сеганов. Да не говорим каква контра изпуснахме в края, когато техен играч от първа линия влезе в полето ни, а контрата бе организиране .... през двойния им блок в другия край на мрежата. :x Да, иранците имат добър разпределител, но и нашата блокада беше.... думи нямам. В неделя бяхме само с две блокади срещу по-непретенциозен тим, днес средно по 2 на гейм. В защита се справихме като на блокада - кръгла нула. Голямо разочарование...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22551
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот NOMER14 » 13 сеп 2018 23:06

За да имаш блокада, трябва да имаш силен сервис. Такъв нямахме.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22551
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот NOMER14 » 13 сеп 2018 23:11

Шестицата и преди световното си бе мираж. Десетицата е целта и донякъде реалнa.

deliorman2
Мнения: 10
Регистриран на: 14 дек 2015 14:06
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот deliorman2 » 13 сеп 2018 23:25

С какво Учиков и Градинаров са по-добри от Чернокожев???
Можеше да се даде шанс на младото момче.
Но, КОНят си е кон ...

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот siniq_fen » 13 сеп 2018 23:39

Типично по нашенски още след първата загуба оплюваме и преценяваме, че "за нищо не ставаме". Иран е силен отбор! Сто пъти беше казано, ама понеже не са някакво име във волейбола, ги оценяваме като "слабаци"... биха си ни хората. Надиграха ни, какво да се прави. Гледаме напред! Аз няма да спра да подкрепям момчетата докрай, една загуба не е края на света!
Само Левски!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12783
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Иран

Мнениеот Eminem » 13 сеп 2018 23:47

На мен болката ми е, че сами се бихме. Това е мое мнение и го мисля заради много слабото изпълнение на сервис. Съперникът ти няма как да ти повлияе на този елемент. Втората причина да го мисля е това, че бяхме пробити от не тежки сервиси. Трета причина е, че сгрешиха в ключови точки. Да, Иран е страхотен отбор, това ми беше и първото мнение, но......нашите стари, стари грешки....


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта