СП: България - Финландия 3:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22549
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот NOMER14 » 09 сеп 2018 21:43

Малко са нисички в прекия и преносен смисъл финландците за нас.

THE G.A.M.E
Мнения: 49954
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот THE G.A.M.E » 09 сеп 2018 21:52

NOMER14 написа:Малко са нисички в прекия и преносен смисъл финландците за нас.
Като качества и ръст, да, но като манталитет.... Ще видим.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот TodorT » 09 сеп 2018 21:59

parvanoff написа:
TodorT написа:[offtopic]Аз съм обърнал мача на политика ?! :lol: :lol: Краев и политика ?! :lol: Дооообре :geek:[/offtopic]

Айде нека си коментираме мача: 1-0 за нашите. Уау, ама ние сме могли да играем умно и търпеливо :o 8-)

[offtopic]Кое не разбра? Сигурно си нямаш понятие какво е министър?!? А ти кой си? Ти ли си политик? И нека уточним-кой обърна в крайна сметка мачът на политика? Отговорът е ясен-ти... ;) Щом не можеш да осъзнаеш, че организацията на световно първенство по волейбол не може да мине без държавна подкрепа и съответно е нормално да се кажат няколко думи за това не може да се помогне много... ;) Струва ми се, че не разбра какво исках да ти кажа, но е нормално за хората в тази държава... По-важно е ни в клин, ни в ръкав да оплюем някой, щото така си мислим, че изглеждаме като пичове...[/offtopic]


[offtopic]Извинявай, ако Краев ти е роднина и си се засегнал. Аз ще прочета какво е "министър" и следващ път няма да се излагам. :geek: Аз мисля, че отдавна се знае, че България е домакин на СП и скоро няма да ни се случи отново. Организацията на такъв форум се прави с пари от държавата и спонсорите, както и доброволци, които помагат безвъзмездно. Малко в повече ми идва да повтарят по 100 пъти Бойко кви пари е дал (вкл Сашо Йовков го каза), защото той не е дал нищо! Парите са от нашия джоб, на всички българи. И няма никакво значение кой е на власт по време на СП, парите щяха да се дадат! Защото БФВ и държавата са поели ангажимент и трябва да го изпълнят. ГЕРБ са просто изпълнителите в момента, а Кралев така го възхвалява, все едно са дали парите от партийната каса или лично Борисов е извадил от джоба си.

СП по худ. гиманстика също достига до нас благодарение на ГЕРБ, Кралев и Бойко.
Февруари 2017 се бях притеснил дали служебното правителство няма да отмени в последния момент Sofia Open, но Герджиков реши, че парите ще се отпуснат и турнирът по тенис се проведе...... а Григор дори го спечели :geek:
Айде без излишни благодарности, защото държавата е едно, политиците друго. А това е една чудесна PR акция за определени хора, които искат да ни покажат кооооооолко много правят за спорта, а в същото време няма зали за тренировки, но да не скачам в друга тема.[/offtopic]

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот parvanoff » 09 сеп 2018 22:12

TodorT написа:
[offtopic]Извинявай, ако Краев ти е роднина и си се засегнал. Аз ще прочета какво е "министър" и следващ път няма да се излагам. :geek: Аз мисля, че отдавна се знае, че България е домакин на СП и скоро няма да ни се случи отново. Организацията на такъв форум се прави с пари от държавата и спонсорите, както и доброволци, които помагат безвъзмездно. Малко в повече ми идва да повтарят по 100 пъти Бойко кви пари е дал (вкл Сашо Йовков го каза), защото той не е дал нищо! Парите са от нашия джоб, на всички българи. И няма никакво значение кой е на власт по време на СП, парите щяха да се дадат! Защото БФВ и държавата са поели ангажимент и трябва да го изпълнят. ГЕРБ са просто изпълнителите в момента, а Кралев така го възхвалява, все едно са дали парите от партийната каса или лично Борисов е извадил от джоба си.

СП по худ. гиманстика също достига до нас благодарение на ГЕРБ, Кралев и Бойко.
Февруари 2017 се бях притеснил дали служебното правителство няма да отмени в последния момент Sofia Open, но Герджиков реши, че парите ще се отпуснат и турнирът по тенис се проведе...... а Григор дори го спечели :geek:
Айде без излишни благодарности, защото държавата е едно, политиците друго. А това е една чудесна PR акция за определени хора, които искат да ни покажат кооооооолко много правят за спорта, а в същото време няма зали за тренировки, но да не скачам в друга тема.[/offtopic]

[offtopic]Макар и варненец Кралев не ми е роднина. Също и не ми е много симпатичен ако трябва да говорим, но ето тук е културата на човек-да ме видя да го обиждам? Особено в спортен форум?
Оказа се, че знаеш много неща, пък трябва да ти се обяснява като на първокласник. ;) Предполагам, че както знаеш, че парите са мои, твои и т.н. други данъкоплатци, така знаеш и че е много важно къде се разпределят тези пари? Аз мисля, че не е лошо да се даде някой лев за зали, но твоето мнение може да е различно. Единствено съжалявам, че не ги дадоха преди 10-20 години, защото ако тогава бяхме организирали световно, шансовете ни бяха по-големи-за волейбола говоря. Естествено твоето мнение сигурно е различно-предпочиташ да се дадат за "Южен поток" и АЕЦ "Белене" и подобни неща-за мен за спорт е по-добре. ;)[/offtopic]
Честита победа-дано даде самочувствие и за другите мачове! :P
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот TodorT » 09 сеп 2018 22:18

Честита победа! Важен успех с 3-0 и минимални усилия. Имаше разлика в класите и това бе видно. Струва ми се, че и играчите не дадоха максимума от себе си, но това не бе необходимо. Първият гейм бе важен и там отборът показа търпение- печелехме точки след 2-3 атаки, имаше подсигуряване и се чакаше точният момент. Топката не се блъскаше безцелно, играеше се технично и заслужено спечелихме първата част, после продължихме лесно със самочувствие. Почти не направихме блокади (само 2 за мача), Сеганов също не взе правилните решения в някои моменти, но го отдавам и на подценяване. Най-важен е успехът с 3-0 в първия мач, но следващите двубои няма да са толкова лежерни!
Последна промяна от TodorT на 09 сеп 2018 22:20, променено общо 1 път.

THE G.A.M.E
Мнения: 49954
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот THE G.A.M.E » 09 сеп 2018 22:20

Доста над очакванията ми. Очаквах гостите да вземат гейм и повечко драми, но е хубаво, че минахме без тях.
Трудно е да се каже, какви са ни възможностите към момента. Можеби заради публиката изглеждаме няква класа, ама можеби и сме, но ще видим.
Другият мач е след три дни. Като че ли е добре, че разполагаме с толкова време, за да анализираме това, което сме към момента.
А това ще е по лесно след един официален мач зад гърба ни.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12783
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот Eminem » 09 сеп 2018 22:20

Браво на момчета! Категорично ги надиграха и напълно заслужена победа. Разбира се, има какво да се желае, но аз съм много доволен от победата. Нашите няма защо да се плашат от поляците, трябва да гоним максимум точки. У дома може да бием абсолютно всеки.

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот plmar » 09 сеп 2018 22:38

Eminem написа:Браво на момчета! Категорично ги надиграха и напълно заслужена победа. Разбира се, има какво да се желае, но аз съм много доволен от победата. Нашите няма защо да се плашат от поляците, трябва да гоним максимум точки. У дома може да бием абсолютно всеки.


И ще бием всеки с тази публика! Браво!
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16690
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот Udoji90 » 09 сеп 2018 22:42

Като за начало задоволително. Нямаше излишни драми и инфарктни ситуации.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот ImmortaL_1000 » 09 сеп 2018 23:27

Спокойно имаме достатъчно време да изпадаме от най слабите в турнира.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта