ВЛ: България - Австралия 0:3

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ВЛ: България - Австралия

Мнениеот TodorT » 02 юни 2018 21:45

Не, това е няква подигравка със спорта. :evil: В края на третия гейм да извадиш такава топка в защита и .... да я прехвърлиш в аут.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ВЛ: България - Австралия

Мнениеот NOMER14 » 02 юни 2018 21:46

Много зле...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ВЛ: България - Австралия

Мнениеот Eminem » 02 юни 2018 21:50

Боже мой..........Потресен съм. Елементарни грешки правим, супер елементарни. Победата беше важна, защото Австралия се бори за оставане, както и ние явно и това беше пряк конкурент.
Не знам какво се случва, не може да губиш по такъв малоумен начин срещу Сърбия и сега срещу Австралия.
Играта ни беше ужасна.
Последна промяна от Eminem на 02 юни 2018 21:55, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ВЛ: България - Австралия

Мнениеот TodorT » 02 юни 2018 21:50

Нееееееее, това наистина е прекаленооооооооо :evil: :evil: :evil: :evil: Последният сервис беше 2 метра в аут, Ники Пенчев го взе с две ръце отгоре и лек отскок ?!??!?! WTF ?!?!? WHY ?!?!?!? И после Учиков да я обърка..... аз нямам думи, това не е сериозно. Този трети гейм нямаше начин да не го вземем.... и успяха да го загубят. Не знам Пламен ли не дава указания, момчетата ли не слушат, но ние сме тотално назад. Австралия те надиграва тактически!!! Австралия! Скримов на първа линия- всички атаки на съперника са през него. Цял мач играят през центъра или пайп, нашите само се въргалят в дефанзивен план. Аман.... Ники Иванов много правилно отбеляза как Вальо Братоев влиза диагонал и му вдигат 2 топки в зона 1. :| :| :| :|

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: ВЛ: България - Австралия

Мнениеот LSFC 1914 » 02 юни 2018 21:53

Слабаци. Повече няма да си губя времето да ги гледам.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ВЛ: България - Австралия

Мнениеот TodorT » 02 юни 2018 22:01

Ние нямаме атака, която да е чиста. Винаги с някаква мъка. От началото на мача догонваме австралийците. Като няма чиста атака, то поне да се играе технично, да играем за блок-аут. Ние само си чупим главата.... Само Скримов може да играе по блокадата. Пламен с "отлична" тактика да смени целия състав за мача,за да спестим сили срещу Русия. Утре имаме страхотни шансове и нека се хвърлим срещу Сборная, а днес да поиграят Илия Петков и Грозданов. :evil: Учиков му трябваше стол да приседва между точките, резервата му Йорданов носи шишетата втори ден. :evil: Утре да им раздадат по една каска, че Мусерский няма да им прости. В момента съм толкова афектиран, че съжалявам, че взех билет и за утре :evil: :evil:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ВЛ: България - Австралия

Мнениеот Eminem » 02 юни 2018 22:12

Йосифов каза, че това ни е играта и е грешно да имаме очаквания. Да, видя се, че е грешно да очакваме класиране в шестицата, но НЕ е грешно да очакваме да бием Австралия в София! Австралия.
Вижда се, че нямаме класа да печелим важните точки.
Не се вижда надграждане след всеки турнир. Всеки турнир го започваме от нулата, с все едни и същи слабости.
Някой журналист ще се сети ли да пита Пламен, защо Чернокожев не е в групата, след като Боян е контузен ? Оставаме с 1 диагонал, който е адски изморен и не може да го смени. Абсурно е. Не мога да повярвам, че Пламен се остава с един на този пост, в тази си физическа форма.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ВЛ: България - Австралия

Мнениеот boabbb » 02 юни 2018 22:17

Поне Мусерский не е в групата за утре ... Аз даже не знаех, че тия играят волейбол :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ВЛ: България - Австралия

Мнениеот Eminem » 02 юни 2018 22:21

boabbb написа:Поне Мусерский не е в групата за утре ... Аз даже не знаех, че тия играят волейбол :lol: :lol:

Кой ти каза, че не е в групата ? Пичът е с 23 т. срещу Сърбия днес.

Потребителски аватар
deserteye
Мнения: 21
Регистриран на: 21 сеп 2014 13:23
Контакти:

Re: ВЛ: България - Австралия

Мнениеот deserteye » 02 юни 2018 22:33

Отчайващо слаби сме. Човек да си помисли, че нарочно губим. Австралийците са взели досега 2 гейма и ни биха чисто. Радваха се като деца. Не е истина. Като правиха разделението на отборите, кой може и кой не може да изпада, реших, че нещо се подиграват с нас. А то излезе, че са ни поставили точно където ни е мястото. И по-зле ще вървим май. Дано изляза лош пророк!


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта