ВЛ: България - Сърбия 2:3

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ: България - Сърбия

Мнениеот Udoji90 » 01 юни 2018 22:37

Това е престъпление просто. От 10-5 и после 14-12 да загубим гейма. Нямам думи... :|
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ВЛ: България - Сърбия

Мнениеот Eminem » 01 юни 2018 22:39

Не мога да повярвам. Не мога да повярвям.
Загубихме спечелен мач. Офффф мамка му, много ме е яд. Много тъпо загубен мач.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ВЛ: България - Сърбия

Мнениеот NOMER14 » 01 юни 2018 22:53

Добре, че мачът не е от голямо значение.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ВЛ: България - Сърбия

Мнениеот NOMER14 » 01 юни 2018 23:05

Още след първия кръг беше ясна финалната шестица: Франция, Италия, Русия, Полша, Щатите и Бразилия.

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6837
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ: България - Сърбия

Мнениеот veni__85 » 01 юни 2018 23:26

Не е сигурно дали не е от голямо значение. Накрая тази една точка може да ни лиши от първата шестица.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ВЛ: България - Сърбия

Мнениеот TodorT » 02 юни 2018 01:06

Ах, ах, ах..... изпуснахме спечелен мач. Залата бе най-шумното място в София, а за кратко стана най-тихото. :oops: Яд ме е, защото момчетата положиха достатъчно усилия и заслужаваха да спечелят... наистина бяха по-добри от сърбите! В края детайлите правят разликата и за съжаление отново отстъпваме в заключителните точки. Яд ме е, защото се хвърлиха и доста сили, а утре ще има мач срещу силовите австралийци. Трябваше да спечелим, защото играхме по-добре!

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: ВЛ: България - Сърбия

Мнениеот vratar4eto » 02 юни 2018 11:04

Eminem написа:
modor написа:Поздравление за темата! Успех на нашите. Останали са много малко билети :)

Благодаря! Накара ме да видя схемата в ивентим и съм доста приятно изненадан. Доста билети са продадени, дано до началото на мача, залата да е пълна на поне 95%


На схемата сивеят, защото половината места бяха пуснати за запазване като 3 дневен билет, а другата половина в билетите за съответния ден. Т.е която и схема да гледаш половината ги няма ;)
Както съм казвал неведнъж, спортните фенове у нас са малко. Другите ходят само, когато е модерно, за да се снимат (не че вчера нямаше такива - пред мен през тайбрека мъж и две жени си направиха около 100 снимки, без да погледнат игрището :shock: ).
Но в случая има и нещо друго - малко скъпички дойдоха цени от 100-120 лв за трите дни. Порядъчно пълно беше на най-горните места, където пакета е 50 лв (и аз бях там). Дори на късите страни (B и D сектор) цената за пакет беше 100 лв. Малко е несериозно, имайки предвид представянето в последните 1-2 години

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ВЛ: България - Сърбия 2:3

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 юни 2018 12:36

Бях сигурен, че сме равностойни на сърбите.
Минимум равностойни, защото към момента сме в по-добра форма, но отново лоша шега ни изигра психиката.
Волейболът е поне 60 % психика, а ние с каквито и играчи да сме разполагали, почти винаги се осираме в най-важните моменти. :|
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ВЛ: България - Сърбия 2:3

Мнениеот ivan56 » 02 юни 2018 17:06

Просто си нямаме манталитет(не само във волейбола) и тва си е.
Водиш 10-5 и вместо да си решиш мача спокойно, спокойно, ти губиш по най-смотаният начин.
Типична наша черта.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ВЛ: България - Сърбия 2:3

Мнениеот TodorT » 02 юни 2018 18:13

Не е само манталитет, говорим и за класа в случая. След десетата точка за сърбите мисля, че нямаме атака на диагонала! Дори опит за атака. Последните три точки бяха вдигани само на Вальо Братоев, който изигра много силен мач, но точно в края не успя. В същото време атаките на сърбите се получаваха дори на троен блок... и не, не беше късмет. Вероятно и късметът оказа влияние (особено при сервиса, който се огъна филето и тупна в полето ни), но говорим и за умения да отиграеш сложна топка в ключов момент. Уж малко не ни достига, но точно това малко е разликата между големите и нас. :oops:


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта