СЛ: България - Аржентина

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

СЛ: България - Аржентина

Мнениеот Eminem » 03 юли 2015 19:38

[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение Изображение Изображение[/center]
[center]Изображение Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СЛ: България - Аржентина

Мнениеот Eminem » 03 юли 2015 19:39

Мачовете са важни, защото ще решат кой отбор ще продължи към финалите във Варна. Канада или Аржентина. Според мен, Аржентина е по-неудобен отбор за нас. Техничен отбор са и много добри на посрещане. Канадците са силов отбор като нас и показаха много добра игра в защита срещу нас. На аржентинците им трябват една победа, за да се класират.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22575
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СЛ: България - Аржентина

Мнениеот NOMER14 » 03 юли 2015 19:48

Ако се разминем на 1/2 финала с французите, аржентинците също им бъдат неудобен противник.
Защо си мисля, че ще има ограничение в жребия - двата отбора от нашата група да не се паднат един срещу друг на 1/2 финала. :roll:

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СЛ: България - Аржентина

Мнениеот TodorT » 03 юли 2015 20:27

Eminem написа:Мачовете са важни, защото ще решат кой отбор ще продължи към финалите във Варна. Канада или Аржентина. Според мен, Аржентина е по-неудобен отбор за нас. Техничен отбор са и много добри на посрещане. Канадците са силов отбор като нас и показаха много добра игра в защита срещу нас. На аржентинците им трябват една победа, за да се класират.

+1 Гаучосите ще се хвърлят на живот и смърт в тези два мача. Чакат ни много трудни мачове и няма да е изненада ако загубим единия.... Последни "проверки" за Пламен преди финалите следващата седмица!

Потребителски аватар
aleksandrov77
Мнения: 2385
Регистриран на: 26 авг 2014 01:32
Skype: ВПЕРЁД ЗЕНИТ!
Местоположение: Стадион "Петровски" , Санкт Петербург

Re: СЛ: България - Аржентина

Мнениеот aleksandrov77 » 03 юли 2015 20:32

3:0 за България!
ВПЕРЁД ЗЕНИТ!
ВЛАДИМИР ПУТИН Е ПОЛИТИК НОМЕР 1 НА 18-ТИ, 19-ТИ,20-ТИ И 21-ВИ ВЕК! СЛАВА НА ВЛАДИМИР ПУТИН - КОШМАРЪТ НА САЩ!
БЪЛГАРИЯ И РУСИЯ - БРАТЯ ЗАВИНАГИ!
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ! СЛАВА РОССИИ!
НЕ НА КОЛОНИАЛНОТО РОБСТВО НА САЩ И ЕС!

Потребителски аватар
percival
Мнения: 3616
Регистриран на: 03 сеп 2010 15:36
Контакти:

Re: СЛ: България - Аржентина

Мнениеот percival » 03 юли 2015 21:16

Аз си мисля ,че срещу Аржентина ще ние по лесно после ,но трудно ще ни вземат ДВЕ победи от тия два мача за да се класират !
Канада -23 точки ,Аржентина -18т ,не знам колегата как ги е смятал ,че им трябва една победа на Аржентина.
Кашчей:Никаква песен няма да пея.Ще тегля една сочна на БФС и футбола и ще го заеба!
Не Япония,ами и Сан Марино ще не натътрузи 7 гола в един мач,ако продължават така да го управляват този футбол-с компромиси, врътки,спестени наказания, щото са наши хора

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СЛ: България - Аржентина

Мнениеот siniq_fen » 03 юли 2015 21:44

percival написа:Аз си мисля ,че срещу Аржентина ще ние по лесно после ,но трудно ще ни вземат ДВЕ победи от тия два мача за да се класират !
Канада -23 точки ,Аржентина -18т ,не знам колегата как ги е смятал ,че им трябва една победа на Аржентина.

От тази година първи показател е брой победи и само при равенство в победите се гледа точковия актив.
Само Левски!

Потребителски аватар
percival
Мнения: 3616
Регистриран на: 03 сеп 2010 15:36
Контакти:

Re: СЛ: България - Аржентина

Мнениеот percival » 03 юли 2015 23:03

Какви ли не глупости измислиха за тази лига.Щом е така се извинявам.
Кашчей:Никаква песен няма да пея.Ще тегля една сочна на БФС и футбола и ще го заеба!
Не Япония,ами и Сан Марино ще не натътрузи 7 гола в един мач,ако продължават така да го управляват този футбол-с компромиси, врътки,спестени наказания, щото са наши хора

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СЛ: България - Аржентина

Мнениеот siniq_fen » 04 юли 2015 00:47

percival написа:Какви ли не глупости измислиха за тази лига.Щом е така се извинявам.

Всъщност точно това правило с победите според мен е сред най-правилните им решения :lol: Иначе абсолютно е така
Само Левски!

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: СЛ: България - Аржентина

Мнениеот 0007 » 04 юли 2015 02:11

Дано ги бием и двата мача...Достатъчно пъти са ни побеждавали,а в един евентуален финал,знаейки самообладанието на нашите,като нищо ще ни треснат. :oops:
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта