България-Русия-1:3

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: България-Русия-1:3

Мнениеот 1982 » 05 юли 2014 22:25

THE G.A.M.E написа:
Сърболята и "Янките", как завършиха ?


Вчера 3:0 за Сърбия в Нови Сад. Утре е вторият мач.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19116
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: България-Русия-1:3

Мнениеот TodorT » 05 юли 2014 23:04

Не му обръщайте внимание на Санди. Той прави теми и плюе постоянно по всичко българско. На всичкото отгоре се радва на неуспехите на нашите спортисти-било то волейболисти, футболисти, тенисисти, баскетболисти и т.н. Абсолютен хейтър и провокатор, който не заслужава никакво внимание от интелигентни същества :) Който е гледал мача може да си направи изводите. Ако някой иска да водим дискусия на друго място да каже, ама в тая тема ( абсолютна пумия) не си заслужава :) Хубава вечер!

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: България-Русия-1:3

Мнениеот South_Park » 05 юли 2014 23:31

TodorT написа:Не му обръщайте внимание на Санди. Той прави теми и плюе постоянно по всичко българско. На всичкото отгоре се радва на неуспехите на нашите спортисти-било то волейболисти, футболисти, тенисисти, баскетболисти и т.н. Абсолютен хейтър и провокатор, който не заслужава никакво внимание от интелигентни същества :) Който е гледал мача може да си направи изводите. Ако някой иска да водим дискусия на друго място да каже, ама в тая тема ( абсолютна пумия) не си заслужава :) Хубава вечер!

Има свобода на словото,след като не ти харесва темата не пиши в нея-факт.
Санди е пич и има нестандартно(и често правилно) мнение , отличаващо се от зомбитата тук , което много ценя 8-)
Също уважавам много и левскар90, но го няма тук да до поздравя
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: България-Русия-1:3

Мнениеот stefani » 06 юли 2014 01:15

Казийскиииииииии
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
viali69
Мнения: 2677
Регистриран на: 22 фев 2013 20:59

Re: България-Русия-1:3

Мнениеот viali69 » 06 юли 2014 07:04

stefani написа:Казийскиииииииии


За пръв път да сме на едно мнение ! :mrgreen:
Кажете ми - има ли друга държава по света, в която най-силният им волейболист и най-добрият им футболист да не играят за националния отбор ? Само една такава държава ми посочете !
Няма ! Какъв народ сме ние ? Да мразим и оплюваме най-талантливите си сънародници ... :( Да ги прогонваме и отвращаваме до такава степен, че те да не искат да играят в националния отбор !
Ами, не сме народ, а .... знаете какво.
[center]Изображение[/center][center]Изображение...Изображение...Изображение[/center]

Потребителски аватар
zlato1234
Мнения: 1286
Регистриран на: 21 май 2014 16:36
Контакти:

Re: България-Русия-1:3

Мнениеот zlato1234 » 06 юли 2014 09:38

viali69 написа:
stefani написа:Казийскиииииииии


За пръв път да сме на едно мнение ! :mrgreen:
Кажете ми - има ли друга държава по света, в която най-силният им волейболист и най-добрият им футболист да не играят за националния отбор ? Само една такава държава ми посочете !
Няма ! Какъв народ сме ние ? Да мразим и оплюваме най-талантливите си сънародници ... :( Да ги прогонваме и отвращаваме до такава степен, че те да не искат да играят в националния отбор !
Ами, не сме народ, а .... знаете какво.

На футболиста му стана тежко, че журналистите все него определяха за виновен след загуба и, че всички очакваха чудеса! Всички помним как на мачът със Сърбия, ако не се лъжа, си излезна сам от терена уж, че е контузен!

А волейболиста, еми той се подведе по акъла на треньор без кой знае какви успехи с Националния ни отбор, но дошъл да превземе БФВ!

Е къде по-света и в майка ти Русия, си виждал обиден на журналистите футболист да се откаже от Националния отбор, и къде пак там си видял волейболист да се откаже от страната си защото е решил да сваля волейболната федерация, за да вземе властта неговият треньор???

Който обича родината си, и е търсен, за да я защитава във някой спорт, не може заради журналистите, феновете, федрациите или треньора си, да се откажеш от нея. Това е СРАМ. Въпреки, че са големи спортисти "Бербатов и Казийски" пак си остават предатели! ФАКТ!!!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/952/8092952a.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
viali69
Мнения: 2677
Регистриран на: 22 фев 2013 20:59

Re: България-Русия-1:3

Мнениеот viali69 » 06 юли 2014 09:59

zlato1234 написа:Който обича родината си, и е търсен, за да я защитава във някой спорт, не може заради журналистите, феновете, федрациите или треньора си, да се откажеш от нея. Това е СРАМ. Въпреки, че са големи спортисти "Бербатов и Казийски" пак си остават предатели! ФАКТ!!!


Ето, заради такива злобари и завистници като теб Бербатов и Казийски не играят в националните ни отбори.
Аз пък да те попитам КЪДЕ ПО СВЕТА СРЕЩУ НАЙ-ТАЛАНТЛИВИТЕ ХОРА СЕ ИЗЛИВА ТАКАВА ЗЛОБА ОТ СОБСТВЕНИТЕ ИМ СЪНАРОДНИЦИ ?
Понятието родина не включва ли и понятието народ ?
Да играят само заради знамето и името на родината за един народ, който ги хули и обижда постоянно ?!
И аз да съм, и аз няма да играя за такъв народ !
[center]Изображение[/center][center]Изображение...Изображение...Изображение[/center]

Потребителски аватар
zlato1234
Мнения: 1286
Регистриран на: 21 май 2014 16:36
Контакти:

Re: България-Русия-1:3

Мнениеот zlato1234 » 06 юли 2014 10:58

viali69 написа:Ето, заради такива злобари и завистници като теб Бербатов и Казийски не играят в националните ни отбори.
Аз пък да те попитам КЪДЕ ПО СВЕТА СРЕЩУ НАЙ-ТАЛАНТЛИВИТЕ ХОРА СЕ ИЗЛИВА ТАКАВА ЗЛОБА ОТ СОБСТВЕНИТЕ ИМ СЪНАРОДНИЦИ ?
Понятието родина не включва ли и понятието народ ?
Да играят само заради знамето и името на родината за един народ, който ги хули и обижда постоянно ?!
И аз да съм, и аз няма да играя за такъв народ !

И къде видя злоба във истината? Все още се радвам на играта, която показват Бербатов и Казийски, но да се обвини народа или някой друг заради техните решения е смешно. Разбирам някой да ги е изгонил, а това не е така.
За теб е ясно, че си слуга на Путин и комунягите, но те ако бяха толкова добри, нямаше заради капризчета да се откажат от страната си. Колкото и да са добри, няма да се измие срама от предателството. Щом едни могат да играят за България въпреки същите фактори "медии, фенове, треньори, федерации" защо те, не могат? Вземи прочети малко чуждите медии да видиш какви критики им удрят там. И какъв натиск се оказва от всички и въпреки всичко играят за страните си. А тук Супер Матей, Супер Митко, Супер тоя - Супер онзи... Колко пъти треньори и всякакви хора им се молиха да се върнат, а те? НЕ и НЕ!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/952/8092952a.png[/wrapimg][/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: България-Русия-1:3

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 юли 2014 11:01

Ама те Матей и Берба, много раними души излязаха ...

Видиш ли, трябва да им се слуша думата ( на Казийски, който каза, че ще играе в Национала само под ръковоството на Стойчев ) ... А другия ( Бербатов ) ... Да не го критикували.

"Виали", пишеш да посочим друга Страна, дето се е лишила от най силните спортисти... Ти посочи спортисти, дето са се отказали да се състезават за родината си, поради толкова глупави причини, като тези на Бербо и Матей. :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: България-Русия-1:3

Мнениеот iliev72 » 06 юли 2014 12:35

THE G.A.M.E написа:Ама те Матей и Берба, много раними души излязаха ...

Видиш ли, трябва да им се слуша думата ( на Казийски, който каза, че ще играе в Национала само под ръковоството на Стойчев ) ... А другия ( Бербатов ) ... Да не го критикували.

"Виали", пишеш да посочим друга Страна, дето се е лишила от най силните спортисти... Ти посочи спортисти, дето са се отказали да се състезават за родината си, поради толкова глупави причини, като тези на Бербо и Матей. :roll:

За Матей не си прав ;) Каза , че ще играе ако се разкара инженера :) А Бербо ги търпя достатъчно журналята които през живота си виждали топка само по ТВ и никога не са ритали дори за кеф !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта