СЛ:Русия-България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот daniel875 » 14 юни 2014 22:20

Бразилия, Русия, САЩ с Приди са много по - силни състави от нашия. Сърбите се възползваха от лошото ни състояние.
Нима ние не ги разгромявахме доскоро?
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот 1982 » 14 юни 2014 22:32

Виж, това с подготовката за световното не важи. И САЩ, и Сърбия, и Русия ще играят там, и от другите групи .... сигурно и за тях е по-важно то.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот daniel875 » 14 юни 2014 23:04

1982 написа:Виж, това с подготовката за световното не важи. И САЩ, и Сърбия, и Русия ще играят там, и от другите групи .... сигурно и за тях е по-важно то.

Колко народ сме? По - важното - какъв народ сме? Ти може да не критикарстваш, но има много хора, които го правят. Заслужават ли го момчетата? Защо? Винаги в четворката в последните години. Това малко ли е?
С тази федерация, с наличните възможности повече не може. Контузията на Братоеви е много съмнителна. Жеков го игнорираха умишлено. Боян Йорданов ще остане един неизползван талант, а можеше и трябваше да бъде оценен. Тодоров го няма заради контузия. Николай Николов също ще липсва, Салпаров... Гайдарски го забравиха що за човек е, Цветанов нямаше да е грешка да го извикат, но не можело...
Как да стане? Другите градят, а ние след 1989 година само рушим. Разбихме си държавата.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот dido1302 » 14 юни 2014 23:17

Боян Йорданов ще остане един неизползван талант, а можеше и трябваше да бъде оценен. Тодоров го няма заради контузия. Николай Николов също ще липсва, Салпаров... Гайдарски го забравиха що за човек е, Цветанов нямаше да е грешка да го извикат, но не можело...Как да стане? Другите градят, а ние след 1989 година само рушим. Разбихме си държавата.


Като цяло си прав, но доста преувеличаваш в някои неща, които изобщо не са така. Боян Йорданов никой не му е виновен. Всяко лято или е уморен или е контузен. Плачи вече колко пъти се пробва да го викне. Докато Гайдарски и Цветанов отдавна са изпети песни. Състезатели се викат според формата им. Ако ми кажеш кой от двамата играе в нормален клуб за да бъде от полза. И двамата нямат никакво място в отбора от доста време. Хората гледат всякак да подмладяват, ние ще състаряваме. И нека да спрем за всичко да си измиваме ръцете с федерацията. Федерацията не играе вместо състезателите в клубовете им. Когато някой не е на ниво и се представя слабо в клуба си, от каква полза ще е за националния ? Иначе, че не сме народ, а мърша си прав и съсипахме каквото можем, но ние гражданите го съсипваме, а не властта, с която винаги си мием ръцете. Същото е и с държавата ни. Ще кажеш, че политиците и шефовете на федерацията падат от небето, а не са част от народа ни.

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот gzagorov » 14 юни 2014 23:31

dido1302 написа:
Боже-е-е, ужас :D Покрай бирите по повод волейбола, Гришо и Световното май не знам какво говоря/пиша. Разбира се, имам предвид Плачи.
Благодаря за корекцията!


А Плачи приятелю е наш треньор под една или друга форма вече шест години. Според мен, ако не оправдаваше доверието нашата федерация, щеще да го е разкарала отдавна вече от бг волейбола. Не знам какво си мислят масово феновете, че с някой друг треньор сигурно щяхме да газим наред. Ние сме народ, който цял живот живее с мисълта, че все някой друг е виновен за нещастието ни и за несполуките ни. Все искаме да сменяме овчарите, защото не даваме достатъчно мляко. Ако и някоя друга държава ни управляваше щяхме да сме така добре значи.

И тук вече не съм съгласен с теб. Сам казваш, че 6 години Плачи е в националния отбор по един или друг начин. Не знам за тебе, обаче аз възход не виждам. Толкова ли няма един свестен български разпределител, който да знае, че топка на Соколов му се подава висока, за да може Цецо да изкърти паркета? Защо изпълнителите са едни и същи, независимо от формата, в която се намират? Защо Соколов, който бърка 9 от 10 риск-сервиса, му се позволява да рискува толкова често? Изобщо, няма ли кой да им каже на националите, че всеки уважаващ себе си отбор, който има претенции да е на върха, трябва да умее да чупи ръце от сервис, а не да оплита топката в мрежата и съответно да се тренира, ако трябва по 24 часа, този елемент? И че флот-сервис на ниво национални отбори не означава просто да прехвърлиш топката над мрежата, а има силно изразена насоченост в определена зона?
Въпроси, много въпроси, обаче като гледам играта на националите, не се работи достатъчно успешно по решаването им. Градация няма, поне засега, само деградация. А не са се сменили чак толкова поколения от вече споменатите от мен 3-ти и 4-ти места, които заемахме на всяко първенство. Дано скоро нашите се стегнат и ме опровергаят, но тенденцията към момента не ми харесва. Много съм далеч от мисълта, че треньорът/селекционерът е най-виновен за ситуацията и не се опитвам да го гоня, просто се аргументирам защо Плачи не оправдава доверието, според мен. Също като Пранди навремето ;)
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот RedeviL » 15 юни 2014 12:33

dido1302 написа:
Боже-е-е, ужас :D Покрай бирите по повод волейбола, Гришо и Световното май не знам какво говоря/пиша. Разбира се, имам предвид Плачи.
Благодаря за корекцията!


А Плачи приятелю е наш треньор под една или друга форма вече шест години. Според мен, ако не оправдаваше доверието нашата федерация, щеще да го е разкарала отдавна вече от бг волейбола. Не знам какво си мислят масово феновете, че с някой друг треньор сигурно щяхме да газим наред. Ние сме народ, който цял живот живее с мисълта, че все някой друг е виновен за нещастието ни и за несполуките ни. Все искаме да сменяме овчарите, защото не даваме достатъчно мляко. Ако и някоя друга държава ни управляваше щяхме да сме така добре значи.

Плачи за 6 години не направи и минимален опит да научи български език, та такова е отношението му и към работата в нац. отбор.. Все се чудя как един португалец може да говори перфектен гръцки, визирам треньора на националния отбор на Гърция по футбол, а великият Пранди дава своите указания на италиански...

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19118
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот TodorT » 15 юни 2014 14:33

Плачи с идването си обеща, че ще научи български възможно по-бързо, за да се опита да говори с момчетата на родния им език. Ама нещо не стана. За съжаление не научи езика, а според него прекарвал по-голяма част от годината в България :? Най-странното е, че дори на интервюта преводач му превежда какво го питат. Толкова ли не можа да научи тия 5 въпроса, които се въртят всеки път.... Айде момчетата, играли в чужбина, го разбират, ама Кадънков, Сеганов, Златан Йорданов как го разбират. Сигурно и на тях им превеждат съотборниците.... :oops:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот sandi74 » 15 юни 2014 15:08

7:8 в първият гейм.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот sandi74 » 15 юни 2014 15:17

Експресен обрат за братята руси-16:13.Надявам се че и днес ще ни пожалят и няма с много да ни громят.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот sandi74 » 15 юни 2014 15:22

22:17


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта