Браво на момичетата от волейболният ЛЕВСКИ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Браво на момичетата от волейболният ЛЕВСКИ

Мнениеот Daniel Levski » 13 дек 2013 13:20

Волейболистките на ЛЕВСКИ, спечелиха купата на страната като на финала победиха Цска с 3 на 2 гейма. Трябва да имаме повече вяра в нашите волейболистки и да започнем да ходим и на техните мачове. Те вчера пуснаха 2 гейма на цска, за да видят колко публика имат съперничките, после ги смачкаха и в тайбрека след като си осигуриха комфортна преднина, пуснаха няколко точки на съперничките за да се види,че никой от техните привърженици не е останал. БРАВО ! Само ЛЕВСКИ.
Последна промяна от Daniel Levski на 13 дек 2013 13:57, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24560
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Браво на момичетата от волейболният ЛЕВСКИ

Мнениеот boabbb » 13 дек 2013 13:49

Ти май искаш да правиш конкуренция на damageplan по размер на braindamage-а :mrgreen: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Браво на момичетата от волейболният ЛЕВСКИ

Мнениеот Daniel Levski » 13 дек 2013 13:52

boabbb написа:Ти май искаш да правиш конкуренция на damageplan по размер на braindamage-а :mrgreen: :lol:

Честно, не те разбрах.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24560
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Браво на момичетата от волейболният ЛЕВСКИ

Мнениеот boabbb » 13 дек 2013 13:56

Daniel Levski написа:
boabbb написа:Ти май искаш да правиш конкуренция на damageplan по размер на braindamage-а :mrgreen: :lol:

Честно, не те разбрах.

Това също е имплементирано в първото ми мнение :mrgreen: :lol: Нека го кажа по-просто -> тъп - по-тъп - най-тъп - damageplan ( тука някъде се пробваш да се впишеш ) :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Браво на момичетата от волейболният ЛЕВСКИ

Мнениеот Daniel Levski » 13 дек 2013 13:57

boabbb написа:
Daniel Levski написа:
boabbb написа:Ти май искаш да правиш конкуренция на damageplan по размер на braindamage-а :mrgreen: :lol:

Честно, не те разбрах.

Това също е имплементирано в първото ми мнение :mrgreen: :lol: Нека го кажа по-просто -> тъп - по-тъп - най-тъп - damageplan ( тука някъде се пробваш да се впишеш ) :lol:

А защо, в този форум не може ли да се пише и за волейбол, не само за политика и футбол. Или на село само това Ви интересува.

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: Браво на момичетата от волейболният ЛЕВСКИ

Мнениеот damageplan » 13 дек 2013 13:58

Daniel Levski написа:
boabbb написа:Ти май искаш да правиш конкуренция на damageplan по размер на braindamage-а :mrgreen: :lol:

Честно, не те разбрах.

Остави го , луд умора нема . :) Хей чуй ЦСКА :arrow: 0-2 3-2. :arrow: И сме най-красиви и сме най-добри . :arrow: Така се пееше и през 80-те години ,така се пее и сега .
Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24560
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Браво на момичетата от волейболният ЛЕВСКИ

Мнениеот boabbb » 13 дек 2013 14:00

Daniel Levski написа:
boabbb написа:
Daniel Levski написа:
boabbb написа:Ти май искаш да правиш конкуренция на damageplan по размер на braindamage-а :mrgreen: :lol:

Честно, не те разбрах.

Това също е имплементирано в първото ми мнение :mrgreen: :lol: Нека го кажа по-просто -> тъп - по-тъп - най-тъп - damageplan ( тука някъде се пробваш да се впишеш ) :lol:

А защо, в този форум не може ли да се пише и за волейбол, не само за политика и футбол. Или на село само това Ви интересува.

Ами, какво да ти кажа ... аз съм колега на Безкомпромисния и Георги Ифандиев :mrgreen: :lol: :mrgreen: Нямам предвид това - напиши го, но като човек, а не като ...

Изображение

;)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Браво на момичетата от волейболният ЛЕВСКИ

Мнениеот Daniel Levski » 13 дек 2013 14:02

boabbb написа:
Daniel Levski написа:
boabbb написа:
Daniel Levski написа:
boabbb написа:Ти май искаш да правиш конкуренция на damageplan по размер на braindamage-а :mrgreen: :lol:

Честно, не те разбрах.

Това също е имплементирано в първото ми мнение :mrgreen: :lol: Нека го кажа по-просто -> тъп - по-тъп - най-тъп - damageplan ( тука някъде се пробваш да се впишеш ) :lol:

А защо, в този форум не може ли да се пише и за волейбол, не само за политика и футбол. Или на село само това Ви интересува.

Ами, какво да ти кажа ... аз съм колега на Безкомпромисния и Георги Ифандиев :mrgreen: :lol: :mrgreen: Нямам предвид това - напиши го, но като човек, а не като ...

Изображение

Честно, ти чел ли си твоите коментари. Прочети ги и ще си промениш мнението за себе си.

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Браво на момичетата от волейболният ЛЕВСКИ

Мнениеот Daniel Levski » 13 дек 2013 14:04

damageplan написа:
Daniel Levski написа:
boabbb написа:Ти май искаш да правиш конкуренция на damageplan по размер на braindamage-а :mrgreen: :lol:

Честно, не те разбрах.

Остави го , луд умора нема . :) Хей чуй ЦСКА :arrow: 0-2 3-2. :arrow: И сме най-красиви и сме най-добри . :arrow: Така се пееше и през 80-те години ,така се пее и сега .

Да, така е. През 80-те години не съм пропускал среща на баскетболистките и волейболистките на ЛЕВСКИ. Дано се върне публиката в залите, защото волейбола и баскетбола е също много интересен и динамичен спорт като футбола. За съжаление не се отразява толкова много в нашите медии.

slavi 5
Мнения: 104
Регистриран на: 09 юни 2010 00:08
Контакти:

Re: Браво на момичетата от волейболният ЛЕВСКИ

Мнениеот slavi 5 » 13 дек 2013 14:13

Победа от 0-2 до 3-2 трябва да се уважава!

И то във волейбола, спорт който е с традиции в нашата страна.

Хубава тема!


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта