Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Мнениеот sandi74 » 29 сеп 2013 17:58

България загуби мача за бронза от Сърбия с 0:3 и отново остана извън призовата тройка и остана без медал на голямо първенство.Въпреки това може да сме доволни от представянето на отбора след като за пореден път е сред четирите най-силни отбора на поредно първенство и отново сме в подножието на почетната стълбичка на която се качват само призьорите.Нищо,следващият път пак ще опитаме.


A.G
Мнения: 106
Регистриран на: 30 апр 2009 14:46
Контакти:

Re: Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Мнениеот A.G » 29 сеп 2013 18:02

За пореден път доказахме че нямаме пейка. Смяна на Георги Братоев , няма кой , както и на Соколов.Не знам Плачи какви играчи е гледал, но тука се пролича големите дупки , които имахме в организационен план на тези 2 поста. Но 4 ти пак не е зле :)

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Мнениеот shotgun blues » 29 сеп 2013 18:05

Провал,дори ИСПАНИЯ стана европейски шампион по волейбол преди няколко години :lol:
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Kerer
Мнения: 884
Регистриран на: 10 юни 2009 20:27
Контакти:

Re: Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Мнениеот Kerer » 29 сеп 2013 18:06

Футбола Може само да си Мечтае да достигне Волейболистите ни. С Вас Сме Момчета !!
Дунав ЗАВИНАГИ

Червени Шивачки Не Струвате !

pepo50
Мнения: 29
Регистриран на: 20 апр 2010 16:55
Контакти:

Re: Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Мнениеот pepo50 » 29 сеп 2013 18:07

Не ме е яд,че загубихме битката за бронза - победи ни бившият (вече) еврошампион и най-силният отбор,с който играхме досега на турнира! Яд ме,че ни победиха СЪРБИТЕ - тази нация не ни цепи басма през вековете никога и е най-жилавата на Балканите! А на нашите момчета пак - БЛАГОДАРИМ ВИ И ПОКЛОН ЗА ТОВА ,КОЕТО НАПРАВИХТЕ!

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3223
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Мнениеот sirius123 » 29 сеп 2013 18:09

Трябва да си вдигнем класата. Това изисква нови играчи в състава. С тези толкова.Както и до сега.

Levski_Sofiq
Мнения: 46
Регистриран на: 04 ное 2010 22:01
Контакти:

Re: Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Мнениеот Levski_Sofiq » 29 сеп 2013 18:12

Любо Ганев: ''Поне имаме отбор"

Олигофрен при Матей нямахме ли колектив? Сега, когато отидеш при Скримов, който беше с насълзени какво ще му кажеш - ''нищо поне имаме колектив '' ли?

Подайте си Оставките с Лазаров. Егоисти - момчетата не заслужават три поредни 4-ти места!

Потребителски аватар
elloko
Мнения: 113
Регистриран на: 17 авг 2013 16:03
Контакти:

Re: Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Мнениеот elloko » 29 сеп 2013 18:16

A.G написа:За пореден път доказахме че нямаме пейка. Смяна на Георги Братоев , няма кой , както и на Соколов.Не знам Плачи какви играчи е гледал, но тука се пролича големите дупки , които имахме в организационен план на тези 2 поста. Но 4 ти пак не е зле :)


Дани Милушев не е никак лош играч, но след като не играе редовно няма как да влезе от пейката и да направи чудеса. Боян Йорданов, не знам в каква форма е, но и той беше добър играч, само да му дойде харашото да играе за национала. Да се надяваме, че Ники Учиков ще играе редовно през новия сезон и той ще може да бъде опция за смяна на Цецо.
Изображение

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Мнениеот MoNteSo » 29 сеп 2013 18:18

Вчера се коментираха някакви дървени медали, аз си мисля, че този път взехме КОЖЕНИЯ!!


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост