Волейбол - Всекидневна тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот Udoji90 » 09 яну 2020 23:28

Гроцер си е доста противно човече по принцип. Не мога да ги понасям тея шваби, ама не може да не им се признае, че днес играха много силно в защита и успяха да посрещнат някои почти невъзможни топки. Иначе аз лично бих имал огромни съмнения, че можехме втори път да бием Франция, поради което и резултатът от първия полуфинал не ми се понрави никак, но разбира се надявах се нашите да получат възможност да ме опровергаят. Най-искрено желая успех на "петлите" във финала.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 09 яну 2020 23:30

Отдавна нямаме постоянство.
Играем на ниво 2-3 мача и след това - срив.
Очаквана загуба за мен.

Франция можеби няма да имат проблеми утре.
Но като че ли по-добре да отпаднеш сега, от колкото на последната стъпка. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот BEROE_StZ » 09 яну 2020 23:44

Гадно
1970 година, ГДР.....
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 09 яну 2020 23:50

Немците яхнаха вълната от публиката и се възползваха максимално. Първият гейм си го проспахме. Посрещането ни беше трагедия в първите две части. С 20% позитивно посрещане трудно ще спечелиш. Цецо игра слабо, но и на него му дойде в повече. Първенството в Русия изисква пропътуване на хиляди километри, игра до Коледа за Купата на Русия, присъедини се към отбора уморен, сега четири поредни мача на високо ниво. Жалко, че Георги не беше с отбора, защото съм сигурен, че нещата щяха да се развият различно във втория гейм. Сеганов не беше достатъчно прецизен в някои ситуации, вкл при контри и изпуснахме шанса си.
Ако трябва да сме обективни, играчите ни бяха в по-добра форма от лятото и есента на ЕП, защото играят по-редовно в клубовете си, но класата на 2-3ма не е достатъчна да изкараш една квалификация срещу топ отбори.
РЕСПЕКТ за Йосифов и Салпаров и постигнатото от тях в националния! Мъже с главно М, които дадоха много на волейбола. Ще липсват на отбора... :|

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22575
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 10 яну 2020 00:04

Това бе първият важен мач на германците в турнира. На нас трети-четвърти.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот redhooligan » 10 яну 2020 13:46

[offtopic]Скъпи приятели, дойде време да обявя официално и тук, че вчерашният ни мач беше последният за мен и Виктор Йосифов с фланелките на Националния отбор! Не ми е лесно да опиша всички години и емоции, които са събрани в душата ми и да ви ги предам в няколко изречение, но ще опитам.
Влязох в отбора, когато бях едва на 17! Сега съм на 37! По-голямата част от живота ми до момента е преминала там! С момчетата често сме прекарвали повече време заедно от колкото с близките си! Докато играем за флага през тези години ние израствахме, родиха се децата ни, едни идваха - други си отиваха, но едно не се промени - желанието ни да прославяме България с успехи! Равносметката за мен в този отбор :
Бронзови медали на Световното Първенство 06’ в Япония!
Бронзови медали на Световната купа 07’ отново в Япония!
Бронзови медали от Европейското първенство 09’ в Турция!
Участие на две поредни Олимпийски игри - 08’ в Пекин с 5то място в класацията и 12’ в Лондон с 4то място, когато не ни достигна малко, за да се качим на почетната стълбичка!
Но ние отдавна сме качени на по-важната почетна стълбичка! Тази на нашите фенове и българите, които винаги са ни подкрепяли по трибуните и пред екраните! Тя разбира се е по-важна от всеки медал и отличие, защото любовта на хората не се подарява, тя се заслужава! Благодаря ви българи , за цялата любов, с която сте засипвали мен и момчетата по време на нашите големи и малки победи, но и по време на нашите големи и малки загуби също така!
Простете ни, че не успяхме да се класираме за тази Олимпиада!
Повярвайте, ние много искахме да ви зарадваме! За мен щеше да бъде пък още по-красиво да завърша кариерата си в Националния отбор с трето участие на Олимпиада, но такива са правилата! Животът продължава!
И така, днес - след толкова години на труд, преодоляване, 5 тежки операции на краката, след толкова емоции, радости и сълзи, аз - Теодор Салпаров, казвам довиждане на фланелката си в Националния отбор и отстъпвам място на по-младите!
Моля се поколенията, които идват след нас да ни донесат още много поводи за гордост!
Момчета, обичам ви!
България, за мен беше чест!
Искрено ваш N13![/offtopic]


Беше ясно,че ще се откажат. Яд ме е, че не успяха да играят поне на олимпиядата. Имахме шансове,но нямахме късмет. Бяхме на косъм от класирането срещу Бразилия. Сега победихме световни величия като Сърбия и Франция, но в мача със швабите не ни се получи играта. Имаше много браг, докато Германците стояха доста добре и в атака,защита и посрещане. Ще чакаме с нетърпения новия цикъл със нов треньор и нови играчи :!:
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22575
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 10 яну 2020 16:56

От самото начало този турнир си е руска рулетка. Направен е така, Франция и Германия да са финалисти. Май ще викам за петлите, които с 2 загуби ще отидат на олимпиада. Другите два полуфиналисти оставаме с една.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот ImmortaL_1000 » 10 яну 2020 19:10

И сега като паданха както става нямат шанс повече ли ?

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот redhooligan » 10 яну 2020 22:53

ImmortaL_1000 написа:И сега като паданха както става нямат шанс повече ли ?


Нямат. Имахме два шанса,но за съжаление и двата пъти не успяхме. И тази олимпиада момчетата ще я гледат пред телевизорите.

Мнение от NOMER14 » 10 яну 2020 16:56
От самото начало този турнир си е руска рулетка. Направен е така, Франция и Германия да са финалисти. Май ще викам за петлите, които с 2 загуби ще отидат на олимпиада. Другите два полуфиналисти оставаме с една.


Германците бяха най облагодетелствани. Почиваха един ден ако не се лъжа, докато нашите момчета нямаха право да почиват, защото така им беше направена програмата. Френския отбор вече може да празнува защото се класира за Олимпиадата. Ахх защо сега не мога да помахам на Грозер за чао. Да ходи да си почива и да се наслаждава на мачовете от олимпиадата пред телевизора :!:
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот Udoji90 » 10 яну 2020 23:16

Баси, доста бързо са ги опукали. Жалко, че не съм у нас да видя разочарованата физиономия на онзи л**нар Гроцер. Много беше отворен вчера, ама в края на краищата победата им не им донесе нищо повече от това, което получаваме ние.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта