Волейбол - Всекидневна тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12794
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот Eminem » 04 юни 2018 20:35

Скримов изпитва болки от доста време, май рамото му беше проблем. И Пламен каза преди лигата, че ще го пази, сигурно затова не е в групата. Но пък не е ли по-правилно да не беше в групата за мачовете в Китай и сега да е на линия ? Все пак ще играем срещу Италия и Полша и щеше да е много ценен за тези мачове. По-добре да не играе срещу Аржентина, САЩ и Китай, отколкото сега.
Боян не бил сигурен, но е в групата.....това е абсолютно несериозно. Чернокожев да отиде при Пламен и да му каже, че е волейболист, че и диагонал. Треньорът явно не е наясно и си мисли, че само Боян и Учиков са такива.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22627
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 04 юни 2018 21:02

Скримов ако не беше в Китай, сега щяхме да сме без победа.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12794
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот Eminem » 04 юни 2018 21:13

И аз си го помислих. Не знам и в сегашното решение има логика. Италия и Полша са големи отбори и няма да е нелогично да паднем от тях, дори и със Скримов, та поне да бием Аржентина и Китай за оставане в лигата.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19111
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 04 юни 2018 22:29

Вчера "гаучосите" малко изненадващо биха Италия. Честно казано не мисля, че имаме шансове да бием "жабарите". Хуанторена и Зайцев ще ни разпилеят на сервис. По-скоро си мисля, че може да направим нещо срещу поляците. В момента играят силно, водачи са в класирането, смачкаха отбори като Русия и Франция, но пък имаме добри центрове и може да им спрем разнообразната атака. Надявам се да вземем поне 4 точки следващия уикенд :oops:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12794
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот Eminem » 04 юни 2018 22:58

Италия е без Зайцев и Хуанторена
Скримов е номер 1 на сервис

Разпределители:
Симоне Джианели
Лука Спирито

Нападатели:
Филипо Ланца
Габриеле Маруоти
Габриеле Нели
Симоне Пароди
Луиджи Рандацо
Джулио Саби

Центрове:
Симоне Анцани
Давиде Канделаро
Енрико Честер
Даниеле Мацоне

Либера:
Фабио Балазо
Салваторе Росини

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12794
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот Eminem » 07 юни 2018 17:02

Темата срещу Япония:
https://forum.gong.bg/gong/viewtopic.php?f=41&t=206371

Намалиха цените на билетите за Лигата на нациите
След като зала "Арена Армеец" остана изключително празна по време на първия домакински турнир на България от Лигата на нациите и голяма част от феновете на волейбола бойкотираха високите цени на билтетите (б.а. от 20 до 50 лв на ден), БФВ взе решение по темата.
От родната централа намалиха цените на пропуските за второто домакинство на националите във Варна. Билетите за волейболните сблъсъци в "Двореца на Културата и Спорта" ще струва от 10 до 30 лева. Цените на пакетните билети ще са 25 лева, 50 лева, 65 лева и 80 лева в зависимост от сектора в спортното съоръжение.
Зрителите, които вече са се снабдили с пропуски за мачовете следващия уикенд (15-17 юни) могат да получат още един билет на касите на ДКС в морската столица.
След седмица България е домакин на турнира от група 16 в Лигата на нациите. Момчетата на Пламен Константинов ще премерят сили с Бразилия, Франция и Канада.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22627
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 07 юни 2018 21:10

Връщам си думите назад относно софийските волейболни фенове.
Коя тъпа кратуна даде тази цена от 50 лв? Имаме ли спортна журналистика да разследва въпроса. И скриването на мачовете от националния ефир също е фактор за ненормалната космическа цена.
Пред мен на лавицата на библиотечката още стоят величествено билетите от преди 10 години на мачовете с Бразилия във Варна за скромните 12 лева за места на нивото на официалната ложа в центъра. Билетчетата ми бяха купени минути след като бяха отворени гишетата на Залата седмици преди мачовете. Преди това билетите бяха и по 8 лева. Какво се промени оттогава? Останаха Теди и Виктор, а Жиба, Висото и другите ги няма.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19111
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 09 юни 2018 08:41

[center]Любо Ганев: Какъв е проблемът билетите да струват 50 лева?[/center]
"Цените на билетите не са високи. Те започваха от 20 лв. Какъв е проблемът цените на билетите да са 50 лева?! Само наемът на залата за тези 6 дни е около 100 000 лв. Това включва само наем, никакви други разходи. Не добавяме това, че някой е монтирал терафлекса, че някой е наел охраната и транспорта. Ако пуснем билетите по 5 лева и напълним цялата зала, пак ще сме на загуба. Трябва от някъде да направим приходи. Няма как да кажем "Елате всички без пари да гледаме волейбол!". В Италия, билетите в три от залите за световното първенство вече са продадени на 100%. Билети няма в Торино, Рим и Флоренция. В една от залите във Флоренция са продали повече билети и сложиха допълнителни 1000 места. Но българите не сме свикнали да си купуваме билети по-рано. Чакаме последния момент.

Още в началото бяхме пуснали намаление от -10% при ранно закупуване, както и -10% на всеки национален празник. Раздаваме 10 000 безплатни билета за деца, за световното първенство. Няма как да пуснем билетите по 5 лв. Съжалявам много, но аз като ходя на кино, билетът е 15 лв. Как да обясним на играчите, че ние даваме техния труд за 5 или за 10 лв.

За разлика от клубните отбори, в националния отбор никой не ти плаща. Плащат ти, ако си заработиш. В клубния отбор имаш заплата, в националния отбор играеш за слава. Да, имахме полемика за цените с феновете, но няма какво да направим. Билетите за световното първенство ще са на същата цена. В Русе билетите се продават без проблем, защото пък там играе олимпийският шампион Бразилия, играе Франция.

Ако БФВ има допълнително толкова много финансиране, че да може да си позволи да подари билети, ще ги подари. Няма как да пуснем билетите по 5 лв само, за да напълним залата. Нашата цел е да има фенове, които обичат волейбола, които стават да гледат момчетата в 3 сутринта.", коментира пред BGvolleyball.com Любо Ганев.



Целта е да има фенове, които да стават по нощите да гледат отбора. В същото време билетите по 50 лв ?!? Все пак тук говорим за мачове в три поредни дни, което значи, че феновете трябва да дадат сериозна сума за 3 дни, а 20 лв бяха най-високите места в залата. И последно, някой ще ми обясни ли математиката на Любчо ? При средна цена на билета 15 лв и 10 000 души публика, наемът ще се плати точно за един ден! Останалите 2 дни БФВ ще е на печалба :roll: Сигурно аз не мога да смятам и си мисля, че билети по 30 лв не са единственият начин да излезеш на печалба.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22627
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 09 юни 2018 09:12

Пак ще повторя, че преди 10 години билетът бе 12 лева с гарантирано място и то след като бе увеличен от 8 лева без място. Последното бе оправдание за повишението. Сега за 2 мача най-високата цена трябва да е 20-25 лева. Строиха, строиха зала, за да я харижат на някой, който да смуче народна кръв. Любо няма да го коментирам.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19111
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 09 юни 2018 09:29

Световното ще се излъчва по национална телевизия! Повече информация няма, но си мисля, че по-голям шанс имат Нова Тв :roll:


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта