Волейбол - Всекидневна тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22637
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 27 авг 2018 21:30

Пламен го разбирам - да ръководиш, а в спорта да тренираш по-неуки или по-слаби от теб е изнервящо. Във футбола единствен случай за треньор по-добър от своите футболисти е Кройф и донякъде Бекенбауер.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13806
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот Pichichi » 28 авг 2018 00:27

Каквото и да си говорим не е нормално част от най-силните ти играчи да не играят за нац. отбор поради различни неспортни причини. И кой ще смени Пл. Константинов- М. Стоев или Вл. Николов?

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот защо » 28 авг 2018 00:31

Udoji90 написа:Гледам сега изказването на Вл. Иванов за Нова ТВ. Ако е истина това, което казва, Пл. Констатинов доста ми пада в очите. Интересно ми е да чуя и неговата версия все пак.

Аз ако съм треньор и след като някой е сгрешил и съм му направил забележка, ми се нацупи и си излезе, не само ще го напсувам, а може и на бой да му скоча. Друг въпрос е, че след като е сгрешил, той си го знае и няма да му се карам, а ще се опитам да го успокоя, евентуално да му кажа какво не прави както трябва, ако има нужда, ама в никакъв случай не да го изнервям допълнително.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот защо » 28 авг 2018 00:39

NOMER14 написа:Пламен го разбирам - да ръководиш, а в спорта да тренираш по-неуки или по-слаби от теб е изнервящо. Във футбола единствен случай за треньор по-добър от своите футболисти е Кройф и донякъде Бекенбауер.

Сега футболистите на Краси Балъков в Етър са по-добри от него ли? Или на Покетино в Тотнъм? Би трябвало да им е по-лесно да видят футболистите къде грешат, ако са по-добри от тях, нали затова големите футболисти стават веднага треньори на големи отбори, а не като Моуриньо или Маестрото да се доказват 20 години.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот Udoji90 » 28 авг 2018 00:44

защо написа:
Udoji90 написа:Гледам сега изказването на Вл. Иванов за Нова ТВ. Ако е истина това, което казва, Пл. Констатинов доста ми пада в очите. Интересно ми е да чуя и неговата версия все пак.

Аз ако съм треньор и след като някой е сгрешил и съм му направил забележка, ми се нацупи и си излезе, не само ще го напсувам, а може и на бой да му скоча. Друг въпрос е, че след като е сгрешил, той си го знае и няма да му се карам, а ще се опитам да го успокоя, евентуално да му кажа какво не прави както трябва, ако има нужда, ама в никакъв случай не да го изнервям допълнително.

Аз вероятно също бих се ядосал, бих му повишил тон, бих му теглил едно конско... Ама да го обиждам и да го псувам като каруцар за мен е напълно неприемливо и бих го избегнал. В крайна сметка всеки спор може да се разреши в рамките на добрия тон. А и един треньор би следвало освен да подготвя отбора тактически, също така да бъде пример с поведението си. Да псуваш свой играч на майка си е чиста селяния, пък и явно не му е за пръв път на Константинов, ако съдим от интервюто на Иванов.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22637
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 28 авг 2018 05:37

защо написа:
NOMER14 написа:Пламен го разбирам - да ръководиш, а в спорта да тренираш по-неуки или по-слаби от теб е изнервящо. Във футбола единствен случай за треньор по-добър от своите футболисти е Кройф и донякъде Бекенбауер.

Сега футболистите на Краси Балъков в Етър са по-добри от него ли? Или на Покетино в Тотнъм? Би трябвало да им е по-лесно да видят футболистите къде грешат, ако са по-добри от тях, нали затова големите футболисти стават веднага треньори на големи отбори, а не като Моуриньо или Маестрото да се доказват 20 години.

Съжалявам, но Бала не е треньор. Иначе германците нямаше да го изтърват. А Покетино какъв футболист беше?

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот защо » 28 авг 2018 09:50

NOMER14 написа:
защо написа:
NOMER14 написа:Пламен го разбирам - да ръководиш, а в спорта да тренираш по-неуки или по-слаби от теб е изнервящо. Във футбола единствен случай за треньор по-добър от своите футболисти е Кройф и донякъде Бекенбауер.

Сега футболистите на Краси Балъков в Етър са по-добри от него ли? Или на Покетино в Тотнъм? Би трябвало да им е по-лесно да видят футболистите къде грешат, ако са по-добри от тях, нали затова големите футболисти стават веднага треньори на големи отбори, а не като Моуриньо или Маестрото да се доказват 20 години.

Съжалявам, но Бала не е треньор. Иначе германците нямаше да го изтърват. А Покетино какъв футболист беше?

E, то така и Марадона не е треньор, и Зико, Платини, Фернандес, Тигана, Кигън, Далглиш, Аугенталер... докато стигна до Ицо Стоичков и Гари Невил, мога две страници имена да напиша. А Покетино си беше много добър футболист, ама беше защитник и не се забелязваше толкова, сегашните в Тотнъм да не са суперзвезди? Има и успешни примери още, Хубчев, Симеоне, Дешан, Саутгейт.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3602
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот danko_sot » 28 авг 2018 10:00

Eminem написа:Слушахте ли днес спортно шоу гонг ? Говореха за конкретен играч и го обвиниха, че за националния все е контузен, а в същото време, играе за клубния си отбор и спечелил някаква купа. Не казаха име, вие знаете ли за кой говорят ?


Предполагам, че са говорили за Боян Йорданов, но ме съмнява той да е симулирал нарочно контузия. Боян мисля, че е пич, но годините му доста напреднаха. Аз лично най-много съжалявам, че Пламен така и не дава шанс на Чернокожев на позицията на диагонал. Ето сега пак не го извика дори в разширения състав, а имаме много проблеми на този пост.
Относно скандала с Лимона аз съм на страната на Пламен. Не може заради една направена забележка, направена от треньора да се правиш на ...... Лимона бил казал- айде да влиза Теди Салпаров. Чакай малко на къв се правиш??? От 10 години бил в отбора? И какво вечната резерва на Салпаров! Защо ми се струва, че зад този скандал се таи и разочарованието на Иванов от това, че вече толкова години остава в сянката на Салпаров. Я си представете, че на мястото на Пламен беше примерно Алекно или Резенде- как ли биха реагирали те на подобно поведение на техен играч!? Не защитавам Пламен за псувните, но състезател като Иванов няма място в националния отбор, на която и да е страна.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22637
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 28 авг 2018 12:28

Хубчев? Тоя още ли не си е подал оставката? Става въпрос за значими футболисти. Виж за Дешан си прав. Вече се сещам и за Зидан. А с Далглиш и Кийгън изключенията стават правило. Пепе забравяме.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13806
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот Pichichi » 28 авг 2018 14:14

Само не е ясно защо сравняваш Пламен Константинов с Алекно и Резенде?
Някак си като сравнението на Григор с Мъри, Джокович и Надал ми звучи.
Пламен Константинов има своята вина за случая, дори и само с това че е включил този
играч който според теб не ставал за национал.
:)


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта