Волейбол - Всекидневна тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3575
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот danko_sot » 28 авг 2018 15:02

Pichichi написа:Само не е ясно защо сравняваш Пламен Константинов с Алекно и Резенде?
Някак си като сравнението на Григор с Мъри, Джокович и Надал ми звучи.
Пламен Константинов има своята вина за случая, дори и само с това че е включил този
играч който според теб не ставал за национал.
:)


Ми сравнявам го, щото и те са треньори на национални отбори! Треньорът трябва да има авторитет и да се уважава от играчите! Мек ли е, качат ли му се на главата, отборът го пиши бегал! А че има и той вина има, но по-голямата е на Лимона. Той е провокирал Пламен! Като треньор той е бил длъжен да реагира остро и твърдо, иначе ще си изгуби авторитета и респекта от останалите състезатели, а това значи, че отборът няма да има предводител и водач! Друг е въпросът, че Константинов малко си е поизпуснал нервите очевидно! Трябвало е да бъде по-хладнокръвен и без да обижда и псува просто да отстрани Лимона от отбора. Но примерно пак ще направя едно сравнение с един друг велик треньор, какъвто беше Сър Алекс Фъргюсън, за мен лично най-добрият в професията изобщо. Мислиш ли, че той не е псувал играчите или обиждал? :) Та той щеше да извади окото на Бекъм с шут на калевра в главата. Такива работи не се говорят после по медиите. А тоя Лимона не стига, че напусна отбора, ами сега тръгнал и да говори кои бил обиждал Пламен и преди. По този начин може само да се навреди още повече на обстановката в отбора. Като цяло не е пич той за мен, а егото му е прекалено голямо.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот Eminem » 28 авг 2018 19:43

danko_sot написа:
Eminem написа:Слушахте ли днес спортно шоу гонг ? Говореха за конкретен играч и го обвиниха, че за националния все е контузен, а в същото време, играе за клубния си отбор и спечелил някаква купа. Не казаха име, вие знаете ли за кой говорят ?


Предполагам, че са говорили за Боян Йорданов, но ме съмнява той да е симулирал нарочно контузия. Боян мисля, че е пич, но годините му доста напреднаха. Аз лично най-много съжалявам, че Пламен така и не дава шанс на Чернокожев на позицията на диагонал. Ето сега пак не го извика дори в разширения състав, а имаме много проблеми на този пост.

И мен ме яд, че не му дава шанс, особено сега при този проблем, който имаме при диагоналите. Дори, когато го викаше в отбора, не го пускаше. И за Желязков съжалявам. Нямам доверие на Градинаров, не е впечатлявал с играта си досега.

Малко променям мнението си за скандала. Доколкото разбирам, първоначално Пламен със съвсем нормален изказ, казва, че не може да влезеш на терена и да играеш по този начин(не цитирам напълно точно), след което Владислав отказва да излезе на игрището. Ами нямаш право да откажеш да играеш. За какво си там ? И нямаш право да се обиждаш на градивна критика.
След което разбира се, Пламен не е прав да го псуе. Може да му каже всичко и без обиди.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3575
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот danko_sot » 28 авг 2018 23:26

Eminem написа:
danko_sot написа:
Eminem написа:Слушахте ли днес спортно шоу гонг ? Говореха за конкретен играч и го обвиниха, че за националния все е контузен, а в същото време, играе за клубния си отбор и спечелил някаква купа. Не казаха име, вие знаете ли за кой говорят ?


Предполагам, че са говорили за Боян Йорданов, но ме съмнява той да е симулирал нарочно контузия. Боян мисля, че е пич, но годините му доста напреднаха. Аз лично най-много съжалявам, че Пламен така и не дава шанс на Чернокожев на позицията на диагонал. Ето сега пак не го извика дори в разширения състав, а имаме много проблеми на този пост.

И мен ме яд, че не му дава шанс, особено сега при този проблем, който имаме при диагоналите. Дори, когато го викаше в отбора, не го пускаше. И за Желязков съжалявам. Нямам доверие на Градинаров, не е впечатлявал с играта си досега.

Малко променям мнението си за скандала. Доколкото разбирам, първоначално Пламен със съвсем нормален изказ, казва, че не може да влезеш на терена и да играеш по този начин(не цитирам напълно точно), след което Владислав отказва да излезе на игрището. Ами нямаш право да откажеш да играеш. За какво си там ? И нямаш право да се обиждаш на градивна критика.
След което разбира се, Пламен не е прав да го псуе. Може да му каже всичко и без обиди.


Пламен може да има и някакво лично отношение към Чернокожев, иначе няма логика така да не му дава шанс. Иначе за световното викна дори Градинаров с идеята да го преквалифицира за диагонал. Ами щом е така по-добре преквалифицирай Розалин Пенчев за диагонал и без това знаем, че посрещането не му върви много.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот ivan56 » 29 авг 2018 11:43

Значи Пламен си беше лайно като играч, няма как да се променил и като треньор.
Каквото и да е станало, е тъпо да го псуваш на майка пред съотборници и публика.
Доста просташко поведение, сложи го на пейката като свърши мача на четири очи ако искате се пребивайте.
Каквато и да е вината на Лимона, не заслужава такова отношение.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 29 авг 2018 12:16

На мен ситуацията ми прилича лееееко като при тази на Левски с Роси. :lol:
Имаш един треньор - тактик, ама като характер и отношение с играчите ...

И тук явно трябва треньор - психолог, който да поуспокои обстановката, да върне удоволствието от играта във волейболистите, знаем, че редица от тях имат страхотни качества.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот Eminem » 06 сеп 2018 11:44

Утре след 19ч ще пусна тема за първия ни мач от най-голямото събитие в България!

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 сеп 2018 12:42

Eminem написа:Утре след 19ч ще пусна тема за първия ни мач от най-голямото събитие в България!

Дано се задържим повечко в Турнира, пък знае ли човек, когато сме най-зле, обикновенно надскачаме себе си. :lol:
И Пеневата чета беше раздирана от скандали в Щатите, ама останахме до последният ден на Световното. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот Eminem » 06 сеп 2018 12:47

THE G.A.M.E написа:
Eminem написа:Утре след 19ч ще пусна тема за първия ни мач от най-голямото събитие в България!

Дано се задържим повечко в Турнира, пък знае ли човек, когато сме най-зле, обикновенно надскачаме себе си. :lol:
И Пеневата чета беше раздирана от скандали в Щатите, ама останахме до последният ден на Световното. :mrgreen:

Дано да стигнем до Италия. След всички контузии, нямам големи очаквания, ще го карам мач за мач. :)
Но както казваш - "когато сме най-зле, обикновенно надскачаме себе си", Дай Боже и сега да е така.

В момента правя обща тема за турнира.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 06 сеп 2018 23:57

THE G.A.M.E написа:
Eminem написа:Утре след 19ч ще пусна тема за първия ни мач от най-голямото събитие в България!

Дано се задържим повечко в Турнира, пък знае ли човек, когато сме най-зле, обикновенно надскачаме себе си. :lol:
И Пеневата чета беше раздирана от скандали в Щатите, ама останахме до последният ден на Световното. :mrgreen:

В Пеневата чета играеше най-силният футболист по това време в света - Стоичков. Като прибавим световните Бала и Емо с опита на Наско и защитата на Левски с Туньо, нещата се подреждат. Този наш волейболен състав е най-слабият от 20-30 години насам, че и повече. Единственият плюс, че могат да ползват инерцията от всички тези години, но знае ли човек.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 07 сеп 2018 00:02

Eminem написа:
THE G.A.M.E написа:
Eminem написа:Утре след 19ч ще пусна тема за първия ни мач от най-голямото събитие в България!

Дано се задържим повечко в Турнира, пък знае ли човек, когато сме най-зле, обикновенно надскачаме себе си. :lol:
И Пеневата чета беше раздирана от скандали в Щатите, ама останахме до последният ден на Световното. :mrgreen:

Дано да стигнем до Италия. След всички контузии, нямам големи очаквания, ще го карам мач за мач. :)
Но както казваш - "когато сме най-зле, обикновенно надскачаме себе си", Дай Боже и сега да е така.

В момента правя обща тема за турнира.

Финалната шестица е общо взето ясна - Русия, Щатите, Бразилия, Франция и Италия. Шестото е за Полша или Сърбия. За съжаление от доста време насам нямам големи очаквания.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта