Волейбол - Всекидневна тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 28 сеп 2018 00:06

Soulen написа:Че ние нямаме пост на който да кажеш, че сме световна класа
Скримов за мен си е световна класа, особено на сервис и атака.
Другите който отговарят на това определение са Салпаров и Капитана ни.
Ест. и Цецо, но той отсъстваше, но си го броим де. :lol:
На едно добро европейско ниво са Братоеви, Пенчеви, Гоцев и Тео Тодоров така че, не е като да нямаме потенциал.
Според мен проблемът беше ( Е ) ... Пламен.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 дек 2018 13:48

Айде, нов-стар тренер в лицето на Пранди. 8-)
Ако не друго, поне очаквам по добра атмосфера в тима.
Пламен не търпеше възражения, а и критики... Логично беше да бъде освободен при липсата на каквито и да било успехи.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 30 дек 2018 14:06

Сега остава и Матей да се върне на стари години.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 30 дек 2018 14:25

Ако Матей (бивш най-добър волейболист в света) и Соколов (постоянно получаващ награди за най-добър диагонал или реализатор) бяха на Световното?
Това означачава всеки от двамата да даде 1-2 точки на гейм повече от игралите. Т.е. на гейм общо 2-4 точки. Тези точки са отишли в противника. Иначе казано без тях сме загубили 4-8 точки на гейм. Иди ги гони другите отбори. Ако тези виртуални осреднени 6 точки на гейм си ги сложим в крайните резултати, Иран и Канада си ги пребиваме, Полша я отвяваме и сме равностойни на Щатите. Ако бяха играли на Европейското или Лондонската олимпиада волейболната история щеше да е друга.
Затова Пранди да връща Матьо.
А беше време, когато в ерата на бразилците самите бразилци трепереха само от нас.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 30 дек 2018 18:52

Силно се надявах отново да се свържат с Пранди и съм доволен от неговото назначение. Той, Антига и Джани ми бяха фаворитите за нов тренер, но франсето няма как да води България на този етап. Доволен съм, че БФВ реши да не отбива номера и не назначи Мартин Стоев. Професора ще направи опит да върне Матей, но едва ли ще успее. Пранди отказа да води България на ОИ през 2012 с мотива, че има непреодолими различия в мисленето, а сега изглежда мотивиран. Интересно какво толкова се е променило :?

На Коледа гледах българското дерби Казийски-Йосифов. Матей е основа фигура във Верона и играе супер, а всички трудни и важни точки са към него. Само може да предполагаме какво щеше да постигнем с него и Цецо на ЕП или сега на СП. :oops: От 19:00 днес Верона ще играе Перуджа (Матей срещу Леон). Ако нямате ангажименти и ви се гледа хубав волейбол, намирайте стрийм :geek: Цецо Соколов ще играе срещу Равена.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 26 яну 2019 13:45

Матей дал интервю, в което твърди, че обмисля завръщане в националния. Все пак не мисля, че към момента има големи шансове, но за пръв път говори положително в тази посока. :roll:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот Eminem » 13 мар 2019 19:18

А на мен вече въобще не ми пука дали Матей ще се върне. И да се върне, вече няма значение, защото големите възможности, които имахме - вече си отидоха. Бяхме домакин на СЛ и с Матей и без скандалите, имахме всички шансове да я спечелим. С него имахме всички шансове да спечелим и домашното ЕП. Бяхме на косъм от това да бием французите и имаше много голям шанс това да стане с него. Онова 4-то място на Олимпиадата, можеше да е медал с него.
Това обаче е минало, тези възможности бяха пропилени, така че ми е все тая дали ще се върне.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 13 мар 2019 20:38

Така е - 3 пропилени възможности.

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот drvasko98 » 01 апр 2019 22:47

Eminem написа:А на мен вече въобще не ми пука дали Матей ще се върне. И да се върне, вече няма значение, защото големите възможности, които имахме - вече си отидоха. Бяхме домакин на СЛ и с Матей и без скандалите, имахме всички шансове да я спечелим. С него имахме всички шансове да спечелим и домашното ЕП. Бяхме на косъм от това да бием французите и имаше много голям шанс това да стане с него. Онова 4-то място на Олимпиадата, можеше да е медал с него.
Това обаче е минало, тези възможности бяха пропилени, така че ми е все тая дали ще се върне.

Абсолютно съм съгласен, особено Олимпиадата

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 23 май 2019 23:03

Жените записаха 3 загуби в Русе. Далечко сме от големите отбори, но пък момичетата се борят. Можеше да вземем нещо в първия ден, когато изпуснахме гейм от 23-20 срещу Япония. Вчера истинска глупост срещу Белгия.
При мъжете сме без Ники Николов и Цецо Соколов за първите мачове от Лигата. Надявам се Мартин Атанасов да е приятната изненада в състава- момчето направи силен сезон във Франция, там се играе по-техничен волейбол. Дано да избухне като Скримов на ОИ 2012. Много ми е любопитно как ще играем на блок и в защита мачовете от ЛН. Може би генерални изводи ще правим в последните седмици от турнира, когато реално ще се види как върви отборът и към него ще се присъединят Цецо и Ники Николов. Всички в отбора са много нахъсани и тренировките протичат с доста "злоба" .... нещо, което е липсвало преди година. :oops:


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта