Георги Братоев - фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Levskar_90

Георги Братоев - фен тема

Мнениеот Levskar_90 » 11 авг 2012 08:51

Изображение
роден:21 октомври 1987 (24)
пост: разпределител
ръст:202см
тегло:88кг
клуб: ЛЕВСКИ ВОЛЕЙ

Думите за Жорко все ще са малко. Само да спомена че е на първо място при класацията на разпределителите на турнира, това постижение само по себе си говори за класата на Братоев. Страхотно израстване и незаменим играч за нашия отбор. Успех Жоро !
ЛЕВСКИ - ОТБОРА НА НАРОДА

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Re: Георги Братоев - фен тема

Мнениеот ogrizko » 11 авг 2012 08:58

...и на мен много ми харесва като разпределител, доста добре играе и е в основата на доброто ни представяне ..малко ме е яд, че срещу русия не му издържаха нервите и направи някои по-спорни пасове, ама няма как да не сме доволни от него според мен :roll:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
727150
Контакти:

Мнениеот 727150 » 11 авг 2012 09:16

Добре че се махнаха Стойчев и Жеков , та да може да разгърне и покаже таланта си .Иначе щеше да си бъде вечната резерва .
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

skorpinoks
Контакти:

Мнениеот skorpinoks » 11 авг 2012 09:42

много се радвам на гошко на скримов на всички ..Братоев израстна много за много кратко време ,лично за мен се справя -чудесно а е само на 24 г ... :)
http://georgiev2012.zeekrewards.com/

Потребителски аватар
Артилериста
Контакти:

Мнениеот Артилериста » 11 авг 2012 09:44

Георги Братоев не е лош разпределител за българското първенство,но може би, за национала му е още рано.Прави доста грешки и то точно когато не трябва.Истината е обаче,че той е единственият избор след Жеков.Много ми се вижда лигав и на няколко пъти пренебрегва указанията на Плачи,мисли се за голямата работа,но е още доста млад и неопитен.
Да,перде е,което е важно,има данни,правил е и силни мачове,но с играч като Жеков щеше да е по-лесно.Пожелавам му успех,играчи като него са бъдещето на България,но с тези лигавщини,които прави няма кой да го търпи при наличието на още един играч на неговия пост :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
"ЦСКА-всичко започва и свършва така.Тези 4 букви са моят живот"

Потребителски аватар
S1914
Контакти:

Мнениеот S1914 » 11 авг 2012 09:52

Уникален. За три месеща събра очите на всички специалисти, обра индивидуалните награди на двата най-големи турнира във волейбола, но най-важното е, че игра със сърце, хъс и гордост за България. Докато е здрав Братоев, Жеков за нищо на света не трябва да помирисва терен.

Потребителски аватар
BRF
Контакти:

Мнениеот BRF » 11 авг 2012 10:03

Това момче е най-приятната изненада за мен.Страхотно се справя.Не съм специалист,а просто любител на волейбола,но след като е номер едно в класацията на турнира коментарите относно дали има класа и дали се справя са излишни.Успех на него и на всички допринесли за този резултат!

Потребителски аватар
727150
Контакти:

Мнениеот 727150 » 11 авг 2012 10:12

Артилериста написа:Георги Братоев не е лош разпределител за българското първенство,но може би, за национала му е още рано.Прави доста грешки и то точно когато не трябва.Истината е обаче,че той е единственият избор след Жеков.Много ми се вижда лигав и на няколко пъти пренебрегва указанията на Плачи,мисли се за голямата работа,но е още доста млад и неопитен.
Да,перде е,което е важно,има данни,правил е и силни мачове,но с играч като Жеков щеше да е по-лесно.Пожелавам му успех,играчи като него са бъдещето на България,но с тези лигавщини,които прави няма кой да го търпи при наличието на още един играч на неговия пост :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Дай пример кога Жеков е бил първи във класация .
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Потребителски аватар
MuFc1878
Контакти:

Мнениеот MuFc1878 » 11 авг 2012 11:06

Много израсна това момче. Станах му голям фен :) Личи си от коя школа е!

RedMilano
Контакти:

Мнениеот RedMilano » 11 авг 2012 11:09

най-големият :)

Върни се в “Волейбол”