Програмата на 1/4 финалите по волейбол,Лондон 2012

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Марекчанино
Мнения: 36
Регистриран на: 05 авг 2012 02:01
Контакти:

Програмата на 1/4 финалите по волейбол,Лондон 2012

Мнениеот Марекчанино » 07 авг 2012 08:53

Срещите ще се изиграят в сряда, 08 август, както следва:

16:00 - Argentina vs. Brazil
18:00 - Italy vs. USA
21:30 - Poland vs. Russia
23:30 - Bulgaria vs. Germany

Определено най-предвидимата среща е Италия-Сащ, тук просто ще гледаме брутално изнасилване и хард-кор изпълнения :)

Готиното е, че Аржентина най-вероятно ще надвие ламбададжиите, тоест ще има вероятност пак да се срещнем с гаучосите евентуално на финала и да им го върнем тъпкано.

Полша - Русия, това ще е епично, а пановете, разбира се, ще понесат незапомнена гавра. :mrgreen:

България - Германия, тука все повече ме обхваща шубето, че швабите може да ни изненадат с някаква тактическа схема, а ние в такива случаи сме трагични...

Хайде да чуем и Вашите мнения :)

veles
Мнения: 110
Регистриран на: 05 мар 2009 09:14
Skype: velio ilchev
Контакти:

Re: Програмата на 1/4 финалите по волейбол,Лондон 2012

Мнениеот veles » 07 авг 2012 09:10

-Brasil pobeda 3:1, tam omrazata e mnogo silna...!!!
-USA opredeleno, Italy e mnogo slaba.3:0
-Za Russia ste bude vupros na 4est da PREGAZI nadutite panove.3:1
-Tuk ma4a e trudno predvidim, igraem na prilivi i otlivi.Ste stiskame paltzi.

MJ23
Мнения: 238
Регистриран на: 14 май 2012 15:34
Контакти:

Re: Програмата на 1/4 финалите по волейбол,Лондон 2012

Мнениеот MJ23 » 07 авг 2012 09:12

Смятам, че Бразилия няма да имат особени проблеми и ще си бият Аржентина, колкото и да не са във форма.

За Италия-САЩ мисля, че американците са си фаворити и не би трябвало да имат проблеми и вероятността да загубят е малка.

За Русия и Полша съм абсолютно сигурен (ако изобщо може да има сигурност при такъв сблъсък) че русия ще отнесат Полша.

За БЪЛГАРИЯ - Германия - тук няма да казвам нищо, защото съм суеверен, само ще пожелая на момчетата да игратя по същия начин както с Полша (а не както с Италия, защото там имахме доста слаби места, въпреки че победихме)!!!
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!!!

Потребителски аватар
kronos
Мнения: 387
Регистриран на: 24 юли 2008 09:46
Контакти:

Re: Програмата на 1/4 финалите по волейбол,Лондон 2012

Мнениеот kronos » 07 авг 2012 09:26

3:0 за Бразилия, тики-таката на Аржентина този път няма да мине, защото идват още по тики-таката отбор, а и имам съмнение че ще пратят Бела Хобур на този мач, да не вземе да стане някой сакътлък и бразилците да нямат за пореден път съдийска помощ
3:0 за САЩ, Италия нещо хич не са във форма и нямат никакво самочувствие
3:2 за Русия, Русия са си сила, а Полша нямат достатъчно покрито самочувствие и накрая ще се гипсират
3:1 за България, най-важния за на е първия гейм, вземем ли го, дори и отпочиналите звезди (снощи не играха) на немците няма да могат да ни спрат
BE STRONG

ЛЕВСКИ - САМИ СРЕЩУ КОМПЛЕКСАРИТЕ!

Kobe Bryant: "If you see me in a fight with a bear, pray for the bear."

MayDay
Мнения: 123
Регистриран на: 13 юни 2012 14:24
Контакти:

Re: Програмата на 1/4 финалите по волейбол,Лондон 2012

Мнениеот MayDay » 07 авг 2012 09:40

Бразилия бие.
САЩ бият.
Иска ми се Полша да бият, за да се разправим с тях на полуфинала, но по-реалное е руснаците да продължат. За протокола "пан" май казваха на чехите, а не на поляците.
И накрая естествено желая категорична победа за България, нашите ще са пределно надъхани да си върнат за загубата от Германия, която беше повода Данчо Инженерчето да уволни Радо Стойчев. Идеален момент да си върнем на швабите, но дано не прегорим и да се спечем, че трудно излизаме от дупките! :arrow:

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Програмата на 1/4 финалите по волейбол,Лондон 2012

Мнениеот haiobaio » 07 авг 2012 09:43

Единственото ясно е, че няма нищо ясно.
Нито един от мачовете не може да се прогнозира.
Надявам се да победим Германия, друго не мога да кажа.

venger
Мнения: 1520
Регистриран на: 02 мар 2011 20:28
Контакти:

Re: Програмата на 1/4 финалите по волейбол,Лондон 2012

Мнениеот venger » 07 авг 2012 09:47

Според мен бразилците ще се класират напред. Не съм гледал скоро техни мачове, но по- скоро опитът и класата ще си кажат думата.
В другата среща залагам на Италия, първо защото са ми симпатичен отбор, второ защото с България играха много зле и трябва да са максимално амбицирани в четвъртфинала и трето- все пак са ни абонати и срещу тях играем по- лесно отколкото с другите отбори като Германия и Полша например. Хайде да си пожелаем да ги видим на финала срещу нашите! :)
Русия според мен ще победят Полша. В трудните мачове на Олимпиадата май дружината взимат само третия гейм и се сриват. Полша по футбол са вторият национален отбор, който подкрепям след българсия по лични причини, но на волейбол изключително много ги мразя, знаете защо!!!
За нас си пожелявам успех и късметът да е с тях. Срещу Германия играем трудно и трябва да излезем максимално мотивирани. Не искам да предвиждам резултати. Успех и късмет!!!
"Бела жига, това сега си ти!
И цела книга много ще те измори!"

rockman
Мнения: 205
Регистриран на: 16 юли 2011 19:35
Контакти:

Re: Програмата на 1/4 финалите по волейбол,Лондон 2012

Мнениеот rockman » 07 авг 2012 10:18

Може пък и да стане чудо. Полша да бие,Аржентина и тя, накрая естествено Италия и тя да бие. И........ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Програмата на 1/4 финалите по волейбол,Лондон 2012

Мнениеот Viktor4o_Rs » 07 авг 2012 10:28

Най-ясен ми се вижда мачът между САЩ и Италия, американците ще сгазят жабарите :roll: Бразилия също би трябвало да бие Аржентина. Русия е фаворит срещу Полша, но аз лично не отписвам поляците, мисля че всички са съгласни, че за нас ще е по-добре руснаците да отпаднат. Дано там стане много здрав мач и да има тайбрек, за да се измори противникът ни :twisted: И дано разбира се ние си свършим работата срещу германците 8-)
Изображение

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Програмата на 1/4 финалите по волейбол,Лондон 2012

Мнениеот durex » 07 авг 2012 10:56

Важното е ние да бием,за другите не ми пука,с който се паднем трябва да знае,че няма да му е лесно срещу нас :twisted:


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта