Волейбол - Всекидневна тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 09 юли 2018 00:55

Русия претрепа Франция. Само в третия гейм имаше малко интрига.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот boabbb » 09 юли 2018 10:58

Мазаляк направиха руснаците :lol: На целия финален турнир имат 1 загубен гейм в 4 мача, само в първия мач с Полша беше 3-1 8-) Доста е подмладен състава на Русия и другите не ги чака нищо добро ако те продължават да играят по този начин. Михайлов може и да не си даваше много зор в предишните мачове, но снощи направо премаза французите, около 80% в атака, 19 точки, от които 3-4 брутални блока ( повечето единични ). За мен изборът на разпределител е леко странен, защото си мисля, че руснаците имат и по-добри - основно визирам Бутко, а може би и Кобзар :roll: Ковальов прецака 3-4 топки в целия мач, което е горе-долу добре. Волков капитан на 23 ... явно е стабилен и влиятелен в отбора, заедно със съотборника му във Факел ( Клюка ) също направиха много силни мачове. Абе, като цяло ако руснаците играят така, есента няма да имат спиране
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 09 юли 2018 16:41

Мен руснаците малко не изненадаха с толкова силната си игра. Очаквах да играят добре и да вземат медал, но на финалите превключиха на друга предавка и смачкаха съперниците си. Шляпников няколко пъти каза, че целта е да се изгради млад отбор с дух на победители. Ковальов ми харесва, че играе с въображение, Гранкин сякаш е малко по-праволинеен. Кобзар и Ковальов са чудесно продължение на Гранкин и Бутко. Клюка, Волков, Полетаев са момчета, родени 1995 год. Волвич, Власов, Маркин са млади, а Михайлов и Мусерский са на 30 год и има още какво да дадат на националния отбор. Няма да е лъжа, ако кажем, че руснаците имат 20 играчи, способни да вземат медал.
Франсетата също са с голямо бъдеще. На диагонала са с Патри и Бойер (23год), Льо Гоф, Тили, Гребеников, в състава имат и блокировач 1998 год. Лоран Тили кара отбора да играе по еднакъв начин, независимо от изпълнителите на полето. Отборът си има ясен стил и е обигран. Доминацията на Бразилия свърши преди няколко години. Резенде усети нещата и си би камшика след златото от ОИ.

Следващите 3 години финалите ще са в Щатите. Малко нечестно 3 поредни години , но ... това е най-комерсиалният турнир. :oops:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 09 юли 2018 18:39

Аз не виждам кое му е комерсиалното на това решение, като в САЩ волейболът въобще не е кой знае колко популярен. Съответно надали и американските компании се избиват да наливат пари за подобни домакинства. Сигурно има някаква друга причина.

А Бразилия има най-слабото си поколение, откак гледам волейбол. Дори и през 90-те, когато Италия доминираше, бразилците имаха много силен състав, нищо че не печелеха много често турнири. Сърбите също имат много силно поколение, което беше световен и европейски шампион по юношеските и младежките първенства, не вярвам да останат само със Световната лига, която взеха наскоро, някъде ще "дръпнат" още някой трофей.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 22 юли 2018 15:20

Жоро Братоев почти сигурно отпада за Световното, но всичко ще стане ясно утре. Пламен ще връща Миро Градинаров в състава да се готви за СП, защото можел да дублира две позиции.... :x :oops: :x

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34749
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот MuFc1878 » 27 авг 2018 11:05

За съжаление скандалите продължават и това няма да доведе до нищо положително. Точно преди Световното, а ние сме тотално изгубени в превода. Очаквам адски слабо представяне и Пламен логично да напусне.

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 27 авг 2018 12:07

Е, то заради контузии на практика ще играем с някакъв "Б" отбор на Световното.
Въобще... От как Пламен пое тима, ни гони карък. А и той не мели с някои играчи... В последните 10-на години нямаме голям форум, на който да сме били на 100 % с най-доброто, което имаме. :|
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 27 авг 2018 13:13

От началото на подготовката на пръсти се броят тренировките, в които всички са взели участие на 100% :| Подготовката не върви по желания начин, но има още десетина дни и се надявам всички да са здрави. Миро Градинаров май ще бъде включен в състава. Пламен трябва да реши и дали ще повика второ либеро, защото не може да започнеш такъв турнир само с един играч на пост, а в хода на турнира нямаш право да променят двете си опции за либеро. Много тъпо за Лимона, защото играеше сърцато, но ... пуста дисциплина. :oops:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот Udoji90 » 27 авг 2018 20:58

Гледам сега изказването на Вл. Иванов за Нова ТВ. Ако е истина това, което казва, Пл. Констатинов доста ми пада в очите. Интересно ми е да чуя и неговата версия все пак.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот Eminem » 27 авг 2018 21:26

По принцип нямах големи надежди за първенството заради многото контузии, но сега след скандала, май съвсем се изпариха. Дано този скандал да не окаже влияние на отбора, но е малко вероятно. Царе сме в това сами да си създаваме проблеми.
Аз съм склонен да вярвам на Владо. Защо да лъже ? Там са били съотборниците, публика...едва ли ще тръгне да си измисля. Той дори каза, че и с други играчи е имало такива случаи. След всичко това - след световното, Пламен трябва да си подаде оставката.

Слушахте ли днес спортно шоу гонг ? Говореха за конкретен играч и го обвиниха, че за националния все е контузен, а в същото време, играе за клубния си отбор и спечелил някаква купа. Не казаха име, вие знаете ли за кой говорят ?


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта