Волейбол - Всекидневна тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12790
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот Eminem » 22 юни 2018 21:57

Германците също правиха много грешки. От сервис, аут след техни атаки. Като цяло, мач с много грешки.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот sandi74 » 23 юни 2018 19:10

Много срам брахме в лигата.Кой ли и кога ли не ни би и то с вторите си отбори.Супер некадърна и нещастна история.Утре остава и Корея да ни изпраска с лекота с 3:0 и мъките ни да се свършват.Видно е че само с един велик Данчо Лазаров който се раздава и прави и невъзможното за просперитета на волейбола ни работите не вървят.Все пак човека не играе на игрището.Жална ни майка на световното.Страшна пародия ще сме и там.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22571
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 25 юни 2018 20:18

Да поздравим момичетата, които се класираха в женския вариант на Лигата на нациите. И отново скрито от българския зрител - май нямаше тв излъчване. Мачът започна с повече от час закъснение и загубен първи гейм, но после нещата дойдоха на място макар и трудническо. През цялото време букмейкерите даваха сериозно предимство за нашите.
Португалия се класира при мъжете.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22571
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 26 юни 2018 21:05

NOMER14 написа:Да поздравим момичетата, които се класираха в женския вариант на Лигата на нациите. И отново скрито от българския зрител - май нямаше тв излъчване. Мачът започна с повече от час закъснение и загубен първи гейм, но после нещата дойдоха на място макар и трудническо. През цялото време букмейкерите даваха сериозно предимство за нашите.

https://www.youtube.com/watch?v=QsRr_TIYOD8

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 01 юли 2018 22:17

Знам, че сега е време за футбол, но мен нещо ме сърбят ръцете да напиша нещо като анализ (така ги виждам аз нещата) за представянето на отбора ни. Още повече, че последния уикенд остана малко в сянка. :oops:
Слабо представяне за отбора ни И тази година. Слабостите си остават все същите- сервис и атака. Играч като Соколов липсва адски много, но неговото присъствие нямаше да направи чудеса. Отговорността върху него е огромна, натоварването също. Трябва да си признаем, че вече отстъпваме на големите - Франция, Италия, САЩ, Русия, Бразилия, Полша, Сърбия. В момента се доближаваме до нивото на отбори като Канада, Германия, че дори Иран. За съжаление нещата в близко бъдеще няма да се променят. Липсва ни класа, организация в играта и лидер. Очевидно е, че диагоналите са слаби, а аз силно се надявам Розалин да "влезе в час" за Световното и да са титуляри с Вальо. Гоцев бе най-добрият ни играч в турнира. За центровете ни съм спокоен - Йосифов, Гоцев и Ники Николов. Теди Тодоров има сериозни здравословни проблеми и изобщо не се знае дали ще е готов за СП, а с тези травми дори кариерата му е под въпрос :oops:
Подготовката ни за СП трябва да започне без прекалени очаквания. Да, домакини сме, но в този турнир трябва постоянство. С помощта на публиката и домакински напън може да победим някои от големите отбори (Полша, Сърбия, Италия), но за нещо повече (медал) ни трябва силна игра в поредица от мачове, а вече втора година не показваме, че сме способни на нещо подобно. Влизане в топ 8 ще е успех... това са ни реалните възможности в момента. През юли ще има и хубави поводи - сватби на Учиков, Виктор, Скримов, Добри Димитров. :) важно е момчетата да отпочинат и да се възстановят напълно.

А феновете на волейбола се надявам да коментираме финалите на Лигата :mrgreen:

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 юли 2018 12:05

Да е, покрай това Световно, тазгодишното участие мина леееко в миманса.
А ко стана, запазихме ли си мястото за догодина ? :?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 юли 2018 12:09

Инак като представяне - нормално.
Като че ли отново влизаме в един междинен период, както беше например през 90-те, най вече втората им половина, до към 2002-03-та някъде, когато навлезе поколението на Казийски, Жеката, Пламен, Теди и т.н.
След 2010-та пак държахме фронта едно 5-6 години, ама в последните 2-3 сезона вече издишаме сериозно.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 02 юли 2018 16:42

THE G.A.M.E написа:Да е, покрай това Световно, тазгодишното участие мина леееко в миманса.
А ко стана, запазихме ли си мястото за догодина ? :?

Да, ще играем и догодина във VNL. Жените също се класираха за най-престижния турнир. :)

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 02 юли 2018 22:47

Пламен не е от поколението на Казийски, Жеков и Педи :mrgreen: ....... него го помня още средата на 90-те, че заигра в националния, имаше един страшен мач с Куба в Рио де Жанейро ..... 1995-а или 96-а ..... 3:2. А кубинците бяха велика сила в онези години.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 юли 2018 23:25

1982 написа:Пламен не е от поколението на Казийски, Жеков и Педи :mrgreen: ....... него го помня още средата на 90-те, че заигра в националния, имаше един страшен мач с Куба в Рио де Жанейро ..... 1995-а или 96-а ..... 3:2. А кубинците бяха велика сила в онези години.
Аз го помня в един мач в средата на тоя век... Вече като ветеран, сам би франсетата... Тъкмо изгряваха... Мисля, бихме с 3-2 след обрат, а Константинов ги разсипа в тайбрека. :lol:
Дали Турнира не беше някакъв от рода на "Междуконтинентален Шампионат"... Не съм сигурен. :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта