ЕП: България - Сърбия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22973
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот NOMER14 » 29 сеп 2013 19:20

blue avalanche написа:
NOMER14 написа:Не се карайте - българите в България и сърбите в Сърбия сме около по 5 милиона.
Последните ни четири първенства играем четири полуфинала.С това не могат да се похвалят руснаци, бразилци, италианци...

Не знаех,че бразилците играят на Европейското???

говоря за Олимпиада , две Лиги и сега - европейско

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот daniel875 » 29 сеп 2013 19:25

Оставете Лавината! Какво ви е направил човекът? Колко от вас са преживели толкова, колкото него?
Коментарите му са смислени, може би леко закачливи, но правдиви.
Гледайте първо себе си и тогава говорете за другите :x Личният пример е най - важен.
Най - важното е човек да е жив и здрав! Другото са подробности, някакви временни емоции, радости, скърби, но те не се отнасят така пряко към живота ни.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

nasko_iliev54
Мнения: 2
Регистриран на: 29 сеп 2013 19:47
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот nasko_iliev54 » 29 сеп 2013 20:12

Ние имаме добър отбор Но имаме един играч който близо 10 години ни лишава от медали от всякакви първенства и името му е Тодор Алексиев Това е истината Камило го видя в мача с Полша и го извади и спечелихме и ако не беше го пускал срещу Италия щяхме да сме на финал А ако не го беше пуснал и срещу Сърбия щяме да сме с бронзови медали Това е истината

sdhsjhdsj
Мнения: 17
Регистриран на: 29 сеп 2013 18:36
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот sdhsjhdsj » 29 сеп 2013 20:46

Няма по-добър от Алексиев,той и Салпаров не е мега играч ама и той няма заместник,както и Братоев.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот Viktor4o_Rs » 29 сеп 2013 20:47

Не може да се обвинява само Алексиев, в решителни моменти бъркаха и Цецо, и Скримов, и другите. Който не играе, той не греши ;)
Изображение

Потребителски аватар
Borussia
Мнения: 141
Регистриран на: 04 окт 2008 17:28
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот Borussia » 29 сеп 2013 21:22

На Европейското в България ще вземем медал, може и златен :) Обещавам :)

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12965
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот Eminem » 29 сеп 2013 23:05

Нямам думи, потресен съм. Какво беше това несериозно отношение към мача ? Какво беше това погре.бално настроение?
Никакъв хъс, никакво желание за победа. Никаква емоция, никаква мотивация. Много, много бездушна игра. Много съм разочарован от това поведение на играчите. По медиите все повтарят, че искат медал, а в този мач не се личеше, че го искат. На сърбите също не им беше приятно, че загубиха полуфинала, но излязоха мотивирани за този мач. С това отношение на нашите, не заслужават медал. :(

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот siniq_fen » 29 сеп 2013 23:15

Eminem написа:Нямам думи, потресен съм. Какво беше това несериозно отношение към мача ? Какво беше това погре.бално настроение?
Никакъв хъс, никакво желание за победа. Никаква емоция, никаква мотивация. Много, много бездушна игра. Много съм разочарован от това поведение на играчите. По медиите все повтарят, че искат медал, а в този мач не се личеше, че го искат. На сърбите също не им беше приятно, че загубиха полуфинала, но излязоха мотивирани за този мач. С това отношение на нашите, не заслужават медал. :(

Точно това не ми хареса и на мен! В предните 3 малки финала наистина се бориха и дадоха всичко от себе си, но днес далеч не бе така, необяснимо е...
Само Левски!

ACDC
Мнения: 90
Регистриран на: 17 май 2009 23:07
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот ACDC » 30 сеп 2013 09:49

Само за статистиката вижте възрастта на Атанасиевич и другият им център. 91 и 92 набор им изкараха първенството на сърбите :Д а нашите млади надежди.. Радвам се за момчетата ,но според мен което си е истина не трябва да се спестява :) Също така последните два мача с Италия и Сърбия изпуснахме не 1 или 2 контри, което ни костваше и мачовете. Теди Салпаров не изкара и 1 топка по спомен (целеха го, но той така и не успяваше за разлика от колегите си). Просто играхме слабо иначе щяхме да сме на финал. Както се казва волейбола е интелигентна игра и нас затова винаги ни бият на полуфиналите. Така като гледам отборите също имам чувството, че има едно отстъпление от класата на отборите от преди 3 - 4 години. Единствено Русия и Бразилия са на същото ниво. Поне за нас и за Полша сме 1 идея по-слаби и затова ни се струва, че Германия и подобни от рода и отбори са станали по-добри. Не, просто ние сме станали по-слаби. Италия са си на същото ниво, Сърбия и те, но вече нямаме човека за контрите, човека за сервисите, Салпаров ми се струва малко изхабен или просто не е имал ден. Може да се порадвате още малко, защото след 2 години и това 4-то място ще бъде успех.

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот drvasko98 » 30 сеп 2013 16:41

Viktor4o_Rs написа:
THE G.A.M.E написа:Поради някаква причина нашите изглеждаха доста уморени. :roll:

Иначе вчера и днес, в мачове срещу отбори с класа подобна на нашата -> 1 - 6 гейма. :|

Забелязахте ли, че момчетата почти не се израдваха при точката за 24:24 ?
Това говори всичко за вярата им в "успеха". ;)


Ами някаквата причина е тежката група, елиминациите с Полша и Германия, играхме и по-късно вчера на полуфинал. Сърбите играха с някакви отбори като Белгия и Финландия, докато ние минавахме през адското сито.



Някаквият отбор Финландия има положителен баланс срещу България от мачовете през новия век - тази Финландия с разпределител Еско и братята Ойвонен или там каквито бяха Мика, Мики и Маус. Вярно че треньор беше Беруто тогава, но това не променя фактите. Изхвърлиха ни от една Световна лига и от едно Европейско. Научете се малко да уважавате отборите и да гледате по-далеч от носовете си.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта