Лазаров

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

nili
Мнения: 9
Регистриран на: 12 авг 2008 15:18
Контакти:

Лазаров

Мнениеот nili » 26 авг 2008 21:39

Според мен Лазаров се прекрива и не иска да каже, че заплашва всички от националния отбор, обеща пред пресата да каже всичко във вторник, но не каза нищо. Само се укрива!!!! Най накрая се осъзнайте, че е още един долен лъжец, който иска да провали българският спорт.
Последна промяна от nili на 26 авг 2008 21:59, променено общо 2 пъти.

gery86
Мнения: 9
Регистриран на: 24 авг 2008 23:35
Контакти:

Re: Лазаров

Мнениеот gery86 » 26 авг 2008 21:53

Ако има начин Капитана да размисли и да остане, защото има какво да даде на своя отбор, а и отбора няма да е същия без него. Толкова съм бясна и се чувствам безсилна срещу безумията на федерацията - защото те буквално правят каквото си искат не ги е срам. Няма ли човек, който да махне Лазаров от постта - той успя да развали Олимпиадата на цял отбор, а сега се опитва съвсем да го закопае - ами ние до Лондон 2012 не се знае ще имаме ли отбор по волейбол ако федерацията се управлява от такъв малоумник.

velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Re: Лазаров

Мнениеот velinsky » 26 авг 2008 22:03

Няма смисъл да искаме от Гибона да остава-всеки нормален човек би избягал от този вампир-Инженера!Това е третата волейболна тема за днес,но все още никой не е споменал КАКВО ДА НАПРАВИМ,ЗА ДА ОТЪРВЕМ НАЦИЯТА ОТ ДАНЧО ЛАЗАРОВ????????????????

Потребителски аватар
ozzy
Мнения: 575
Регистриран на: 18 авг 2008 00:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лазаров

Мнениеот ozzy » 26 авг 2008 23:00

Всичко което ми идва на акъла за да бъде изгонен Енженера е незаконно и ако те хванат - "доживот" :evil: ! Като видях Любо Ганев, Ники Желязков и Боре Кьосев как се съгласяват с всичко направо ми се доповръща! Сега разбирам защо Димо Тонев отсвири всичко и всички още преди години, а и не само той, още куп волейболни легенди от тяхното и предишните поколения теглиха майната на федерацията и със сигурност се срамуват, че са били част от нея. Жалко, твърде жалко!!!

velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Re: Лазаров

Мнениеот velinsky » 26 авг 2008 23:07

ozzy написа:Всичко което ми идва на акъла за да бъде изгонен Енженера е незаконно и ако те хванат - "доживот" :evil: ! Като видях Любо Ганев, Ники Желязков и Боре Кьосев как се съгласяват с всичко направо ми се доповръща! Сега разбирам защо Димо Тонев отсвири всичко и всички още преди години, а и не само той, още куп волейболни легенди от тяхното и предишните поколения теглиха майната на федерацията и със сигурност се срамуват, че са били част от нея. Жалко, твърде жалко!!!

Прав си....такива състезатели и лидери бяха.....а така ги хвана с ПАРИ ИНЖЕНЕРА!!!!!!!Жал ми е за Любо-той е от Русе....досега се славихме,че не продаваме чест за пари....явно той е ПЪРВИЯ ЛАЗАРОВ СИН!!!!!!!!!!!

gery86
Мнения: 9
Регистриран на: 24 авг 2008 23:35
Контакти:

Re: Лазаров

Мнениеот gery86 » 27 авг 2008 09:30

Как да махнем Лазаров - ами като гледам единствения начин, за да го направим е да му сипем нещо в кафенцето. Защото никой явно няма да поеме отговорността и да уволни този некадърник - ами да лесно е да кимаш с глава и да казваш да, обаче след година когато дойде време за сериозни мачове на националния отбор, от който сме свикнали да побеждава и започнат загубите заради некадърното управление на федерацията и абсурдните решения, тогава всички ще реват в един глас нали така, но уви вече ще е късно. Вместо 3 часа и половина да говорят глупости и да прикриват истината да бяха взели някои важни решения - кой ще бъде новият треньор, да се направи модерна лаборатория, която да изследва всички добавки, които се дават и стратегия за следващата година, защото отбора остана бяз няколко важни играчи. Но напразни надежди - федерацията иска успешно да затрие българският волейбол.

Потребителски аватар
stella.p
Мнения: 15
Регистриран на: 16 авг 2008 14:07
Контакти:

Re: Лазаров

Мнениеот stella.p » 27 авг 2008 13:55

трябва ни истински протест!не само петиции..но дали ще има резултат...не се знае..

gery86
Мнения: 9
Регистриран на: 24 авг 2008 23:35
Контакти:

Re: Лазаров

Мнениеот gery86 » 27 авг 2008 16:44

stella.p написа:трябва ни истински протест!не само петиции..но дали ще има резултат...не се знае..

Абсолютно трябва ни нещо което ще привлече вниманието и ще го прикове в тази тема - но за резултата абе тоя човек е без съвест просто няма и срам и не очаквам да се трогне


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта