България-Полша (официална тема)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: България-Полша (официална тема)

Мнениеот smoothc » 06 юли 2011 23:57

Lakokara4a написа:
petrof написа:
Lakokara4a написа:Айде честито на нашите малоумници..... Един път не взеха важен мач. И до Полша нямаше да стигнем ако не беше Русия, ама това е друга тема... Елементарни грешки и нашенска психика- убийствена комбинация...

Много тъпо изказване. Ти си идеален. Не правиш грешки и не си лабилен психически. Абе вземи се скрии...


Последно па ти ще ми кажеш какво да правя. Пускай сръбска музика и празнувай мача... Аз едва ли ще мога да заспя от яд.

Брат има такива моменти,но никой не може да отрече,че волейболните ни национали са една от малкото ни радости за нас българите! Вярно е,че трябва да се усъвършенства психическото ни ниво,но като техника,игрови стил и поведение+един блестящ треньор като Радо Стойчев-сме световна класа,прекрасен колектив!

arheolog85
Мнения: 31
Регистриран на: 30 мар 2010 15:25
Контакти:

Re: България-Полша (официална тема)

Мнениеот arheolog85 » 06 юли 2011 23:57

Моето мнение е, че поляците ми се видяха доста слаби,ако изключим тоя курек( 4-тия гйем направо ни вкара фамилията си) и донякъде тоя другия батман ли беше ,робин ли беше, но както се казва и утре е ден- мачкаме аржентина и това е.БЪЛГАРИ ЮНАЦИ.....

Потребителски аватар
Edwin
Мнения: 841
Регистриран на: 14 май 2011 14:55
Контакти:

Re: България-Полша (официална тема)

Мнениеот Edwin » 06 юли 2011 23:58

enguerino написа:Паднахме от най-слабия отбор в групата... сега когато най-малко очакваме дано нашите бият. А тоя коментатор йофката да научи някои нови фрази ами не да ми вика че всеки път другите имали шанс, ама то кво да очаквам от човек който бърка името на държавата си

ето го и поредния разбирач , който гледа волейбол от тазгодишните квалификаций може би .а говори ли ти че полша е европейски шампион и + това игра пред 10 000 свой фена , атмосферата беше уникална признавам ги тия .
[wrapimg=]http://www.gbposters.com/images/gbposters-com/lightbox/b7f7/19296/PFC051-MAN-UTD-believe.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: България-Полша (официална тема)

Мнениеот petrof » 06 юли 2011 23:58

Lakokara4a написа:
petrof написа:
Lakokara4a написа:Айде честито на нашите малоумници..... Един път не взеха важен мач. И до Полша нямаше да стигнем ако не беше Русия, ама това е друга тема... Елементарни грешки и нашенска психика- убийствена комбинация...

Много тъпо изказване. Ти си идеален. Не правиш грешки и не си лабилен психически. Абе вземи се скрии...


Последно па ти ще ми кажеш какво да правя. Пускай сръбска музика и празнувай мача... Аз едва ли ще мога да заспя от яд.

Ти си просто парче. Гледай си сапунките там и детските филмчета и не коментирай неща, които не разбираш. Аре бегай да спиш...
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: България-Полша (официална тема)

Мнениеот Middlesbrough » 06 юли 2011 23:58

:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@: мамка му мръснааааа защо бе , защо тряяше Алексиев да почва в всички геймове да им подарява точките да ни поведат да им дойде самочувствието и чак тогава да го сменят , един айде два гейма разбирам но всички тва се и мазохизам :@:@:@ тоя кат му вида мръсната гнусна миризлива сура и полудявам от яд ей :@:@:@:@ аааааа :@ , страшен мач иначе , дано утре вземем 3 точки ще е грехота ако не излезем от тази група ,
ПО - ДОБРИ СМЕ ОТ Поляците , които имат страшна публика , едно голямо евала на Поляците : )
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
milan199440barca
Мнения: 3615
Регистриран на: 04 мар 2011 19:20
Контакти:

Re: България-Полша (официална тема)

Мнениеот milan199440barca » 06 юли 2011 23:59

runnersa написа:
milan199440barca написа:За всички критици на Жеков - еми Курек за вас. Андрей 10 години разпределя топката от 4 метър или от 4-и километър. Успех в следващите мачове.

Не знам как можеж да критикуваш Жеков, че той ако не беше с неговите стабилни сервизи тайбрека го губехме на 8 и нямаше да си говорим, че сме го изпуснали, а че са ни смачкали в него :!: ;)


Прочети по-внимателно.
Don't drink and drive, don't smoke and fly, take LSD and TELEPORT!!!

Потребителски аватар
emarkon
Мнения: 2081
Регистриран на: 02 юни 2008 18:07
Skype: floyd_money_mayweather
Контакти:

Re: България-Полша (официална тема)

Мнениеот emarkon » 07 юли 2011 00:00

Браво но момчетата!Мъжка игра и много дух.Титлата е наша!Иска ми се да кажа,че ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ е зад тях,но като гледам мненията на някои потребители и направо ме хваща срам...

Потребителски аватар
varnafen
Мнения: 669
Регистриран на: 24 мар 2008 17:01
Местоположение: Varna, Bulgaria
Контакти:

Re: България-Полша (официална тема)

Мнениеот varnafen » 07 юли 2011 00:00

Жалко, че загубихме от отбор, който не е по-добър от нас.
Жалко, че отписахме четвъртия гейм
Жалко, че не ни стигна една успешна атака

Браво за факта, че сме там.
Браво, че взехме точка
Браво, че не се предадоха до края


Утре всичко започва от начало. Имаме съвсем реален шанс да излезем от групата. Аржентина не съм ги гледал, победиха в Белград, едва ли ще се дадат лесно.

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: България-Полша (официална тема)

Мнениеот runnersa » 07 юли 2011 00:01

milan199440barca написа:
runnersa написа:
milan199440barca написа:За всички критици на Жеков - еми Курек за вас. Андрей 10 години разпределя топката от 4 метър или от 4-и километър. Успех в следващите мачове.

Не знам как можеж да критикуваш Жеков, че той ако не беше с неговите стабилни сервизи тайбрека го губехме на 8 и нямаше да си говорим, че сме го изпуснали, а че са ни смачкали в него :!: ;)


Прочети по-внимателно.

Ясно да говорех по принцип! ;)

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: България-Полша (официална тема)

Мнениеот smoothc » 07 юли 2011 00:01

Нашите просто трябва да се успокоят и да покажат в следващите мачове максимума от възможностите си!
Аржентина не са от нашата класа,но пък и не трябва да ги подценяваме! Ако си играем нашата игра-победата ни е сигурна!

Кой каза ,че на Матей му трябвало почивка??


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта