Кой и защо реши да бием Бразилия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот daniel875 » 07 окт 2010 14:47

Нищо няма да направи този макарон, защото не го и иска. Веднъж казва, че ще ни направи олимпийски шампиони, после казва, че сме нямали шанс за първо място на световното, хамелеон. Прав му път!
Послепис: Не говори за Веласко, защото той наистина беше велик треньор, гений. Докато макаронът Пранди е консуматор и само това. Онзи човек въведе нови неща в играта, направи отбор компютър, тим мечта. Бяхме много тъжен, че преди години неговите Джани, Папи и компания паднаха в Атланта от слабите холандци на финала. Макар че преди това и ние паднахме от "лалетата".
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Mighty Reds
Мнения: 1070
Регистриран на: 07 апр 2010 14:27
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот Mighty Reds » 07 окт 2010 14:49

СВОБОДЕН написа:... На Пранди трябва да му се даде още време. ...


+1
Изкара и няколко момеца, на които може да се разчита в бъдеще време. Ние, българите, сме меко казано много емоционални - при първия резултат, който не ни устройва, си търсим някой, който да обере негативизма ни. Пранди - вън, Алексиев - вън, тоя - вън, оня - вън. Така не се гради отбор, не стига, че няма зали, екипировка, първенство, подрастващите разчитат само на таланта си, сега и почват да валят повици за оставки.
Стратегия му е майката, а кой по-добре от Професора знае ?
“This city has two great teams - Liverpool and Liverpool reserves.”
Bill Shankly

[wrapimg=]http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/assets/fans_4d778a4a9ac36353881786.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Nassy
Мнения: 124
Регистриран на: 17 фев 2010 13:25
Местоположение: Ce vidiamo a Madrid!
Контакти:

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот Nassy » 07 окт 2010 14:49

daniel875 написа:Нищо няма да направи този макарон, защото не го и иска. Веднъж казва, че ще ни направи олимпийски шампиони, после казва, че сме нямали шанс за първо място на световното, хамелеон. Прав му път!

Май пранди трябваше да завърши оная топка на Алексиев? Или пък още някои други, стига обвинявал безпочвено!
Изображение

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот daniel875 » 07 окт 2010 14:55

Nassy написа:
daniel875 написа:Нищо няма да направи този макарон, защото не го и иска. Веднъж казва, че ще ни направи олимпийски шампиони, после казва, че сме нямали шанс за първо място на световното, хамелеон. Прав му път!

Май пранди трябваше да завърши оная топка на Алексиев? Или пък още някои други, стига обвинявал безпочвено!

Има почва, има. Къде е Боян, защо не пускаше по - често Цецо, защо не взе някакъв заместник на контузения Андрей - човекът даде максимумът от себе си, но сам си каза, че не може да бъде пълноценен за отбора, защо пренебрегна Христо през Гоцев, какъв е този Алексиев. Помня го в Левски какво дърво беше, имаше коварен сервиз наистина, но няма психика на победител, какво прави Братоев на полето, защо се радва, преди да свършил четвъртия гейм. Имаме добри играчи, но ще си останат само добри, защото талантът не го развиват, а само на него се осланят. За да станат отлични, суперсъстезатели, трябва психика на лидери, на водачи. Няма такова нещо в младите и няма да има. До една - две години край и с волейбола за следващите десет години най - малко.
Пранди нищо не направи и няма да направи. Той е протеже на Данчо Ментата -2.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот TodorT » 07 окт 2010 14:58

Даниеле, по-добре замълчи ! :|

IOTUR4O
Мнения: 257
Регистриран на: 07 окт 2010 14:45

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот IOTUR4O » 07 окт 2010 15:00

простичката истина е че нямаме отбор, който да стане световен шампион - тия сметки на дребно хич и не са от значение. На нас все нещо малко не ни стига, обаче това малкото всъщност е нещо много голямо - казва се КЛАСА !!!!! С един Казийски няма как да стане. Забелязяхте ли вчера кубинецът каква смяна направи - извади единият левичар, който успяхме да го хванем три пъти на блок и вкара друг - пак левичар, който ни разстреля, а нашите смени какви бяха - никакви. Така че с този отбор - толкова !!!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот daniel875 » 07 окт 2010 15:01

979 Шампион на Италия с Торино
1980 Купа на шампионите с Торино
1980 Шампион на Италия с Торино
1981 Шампион на Италия с Торино
1984 Шампион на Италия с Торино
1984 Купа на купите с Торино
1988-1993 Petrarca Padova A1-M
1993-1999 Cuneo VBC A1-M
1996 Купа на Италия с Кунео
1996 Суперкупа на Европа с Кунео
1996 Суперкупа на Италия с Кунео
1996 Носител на купа CEV с Кунео
1997 Суперкупа на Европа с Кунео
1997 Купа на купите с Кунео
1998 Купа на купите с Кунео
1999 Купа на Италия с Кунео
1999-2001 Lube Macerata A1-M
2001 Носител на купа CEV с Мачерата
2001 Купа на Италия с Мачерата
2001-2004 4Torri Ferrara A1-M
2004-2005 Trentino Volley A1-M
2005-2009 Piemonte Volley(Cuneo) A1-M
2006 Купа на Италия с Кунео
2009-досега Pallavolo Modena A1-M
В периода 1982–1986 г. води националния отбор на Италия, като през 1984-та печели бронзовите медали от Олимпиадата в Лос Анжелис. Този успех му носи прякора Професора, защото това е първи олимпийски медал по волейбол за италианците.

Нищо особено като успехи. Една евротитла преди 30 години, посредственик. Нарочно изкарах статистиката не защото повечето от нещата не ми бяха ясни, а за да докажа на някои, че в момента отборът ни се води от един второразреден специалист, на когото между другото най - големият му успех като треньор на национална гарнитура е трето място. За какво говорим. То ние колко трети места имаме...
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
dobrotiza
Мнения: 110
Регистриран на: 25 апр 2009 22:10
Контакти:

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот dobrotiza » 07 окт 2010 15:02

Не заслужаваме такъв отбор!!! Способни сме в размките да една седмица да пишем колко са велики и в същото време какъв срам са те!
Време е да оценяваме по достойнство усилията на тези момчета, а те не са никак малки! Огромен труд стои дори зад това класиране (някой го определят като провал) - само си споменте мачовете с Франция и Полша и разбира се мача с Куба!
Нашият, българският отбор играе на СВЕТОВНО НИВО и това е факт! Боли когато оставаш в подножието, но мъдрите си вземат бележки и продължават с удвоени сили!

Срам ме е като чета повечето постове, въпреки че дори не съм ги писал аз.
Нямаме (нямате) право да нападаме отбора, нито треньора по никакъв начин просто защото те се раздадоха максимално, а някои дори с риск за здравето си! Аз като фен също искам само победи и също не искам да си мисля, че вече имаме комплекс от това, че винаги сме твърде близо, но никога на върха. За мен обаче е удовлетворяващо да видя тези момчета да се раздават на 100 %.

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот deepblue1963 » 07 окт 2010 15:04

Nassy написа:Факта е само един ,че снощи се бихме сами, Куба не са нищо особенно, имат точно 2ма играчи, Тошко Алексиев без да има блок пред себе си, оголена част на игрището да беше скочил с глава щеше да я вкара...но...аз така се израдвах ,че взимаме гейма че не видях кво направи освен че се държеше за главата...3 мач бола, преди това 23:21 и възможност за 24 точка....пропиляни...еми сами сме си виновни...

Николов -28т.
Казийски -20т.

Алексиев -9т.
Н.Николов-7т.
Йосифов -6т.
Братоев -3т.
Жеков -1т.
-----------------------------------------------
Леон -22т.
Симон -20т.
Сепеда -15т.
Ернандес -11т.
Камехо -8т.
Йерезуело-8т.
Леал -6т.
Бел -2т.
---------------------------------------------------
Кой отбор е от двама играча?
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
brat domingo
Мнения: 383
Регистриран на: 09 сеп 2009 13:10
Контакти:

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот brat domingo » 07 окт 2010 15:04

СВОБОДЕН написа:
danko_sot написа:Спрете да пишете глупости по темата. Загубихме, но животът продължава. Има и други първенства. Това не е краят на света. Застанете твърдо зад отбора и отбора и стига сте търсили под вола теле. Кой бил виновен, кой се скарал и т.н. България защити честта си и си тръгва с високо вдигнато чело. Не спечелихме титлата, но спечелихме уважение от другите страни, защото бяхме от малкото, които играха феърплей. България над всичко!!! Много ми се иска, независимо от мача утре, да посрещнем на летището момчетата подобаващо. Мисля, че се представиха достойно! Защитиха честта на българския народ!
Не, ти пишеш глупости. Можеш ли да ми обясниш тогава, защо трябва да взимаме изявен треньор от чужбина за някакво си пето място? Ние сме били пети и преди това. Ако изобщо бъдем и пети, макар, че това вече не ме интересува. Щом си толкова националист и казваш,"България над всичко", тогава си дай сметка, че това не е вярно. В случая ставаше, ако бяхме спечелили титлата. А сега ще има поне още четири отгоре. Може би е по правилно да бъдат посрещнати като Италианските футболисти едно време. С развалени яйца и домати. А най вече Алексиев задължително трябва да бъде нацелен. Аз съм от тези които работят честно и почтенно, но за година едва ли изкарвам и една петнайста от месечната заплата на тези момчета. И не мога да приема, че няма да спечелят титлата. Нито пък, че волейболист от такъв ранг може от един метър без блок да не уцели полето. Хайде да си гледат работата.

Свободен, като работиш честно и почтено, можеш ли да потвърдиш, че ти, в твоята област и в твоята професия, си сред първите четирима в света? Като не можеш, с какво основание обявяваш за провал представянето на отбора ни? Откъде накъде очакваш задължителни победи и класирания? На какво отгоре


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта