Кой и защо реши да бием Бразилия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sostenere
Мнения: 378
Регистриран на: 13 май 2010 16:11
Контакти:

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот sostenere » 07 окт 2010 14:32

Стига говорихте глупости за чест и не знам си какво... факта, че бяхме с резервите в този мач показва какво сме търсили и ние в мача, а именно загубата, факт е обаче че двата отбора не могат да стоят, както това правеха Бразилия и все един трябваше да победи, е това бяхме ние, но да се говори, че едва ли не ние сме излезнали за победа е повече от смешно и абсурдно...
Животът ми без Левски е безмислен
животът ми без Левски е провал
Левски е това, което имам
Левски е моят идеал !

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот daniel875 » 07 окт 2010 14:33

Престанете с тъпите сметки. Най - много мразя сметкаджиите, да знаете. Ама най - много. Всеки от нас в живота си си прави сметката в определени случаи, но не всеки я прави непрекъснато каквите много хора познавам за съжаление. В някои сайтове се оляха да правят сметки тука така, тука онака. Трябвало да бием този, да паднем от онзи. Затова сме на този хал. Аз съм горд, че бихме фалшивите звезди на Бразилия. Те са нещо като Интер в Италия и в Европа в момента - фалшив №1. Бразилците ако толкова бяха добри, щяха години наред да газят всички и всичко. А на два пъти ние в групите на Лигата ги бихме мръсните сметкаджии, но после ние бяхме прекараните. Майната им. Те толкова са им и футболистите, може би и баскетболистите. Кажете ми един добър футболист на Бразилия в момента, който да е отличен играч и да не е симулант, който да има някаква чест. Май, че няма. Тогава за какво говорим. В историята остава, че ги бихме на световно първенство, при това с 3:0. Всъщност как може да си мислите, че тези клоуни ще станат шампиони. Ами няма естествено, тази Куба, с която играхме и която реално е по - слаба от нас( но, от която загубихме заради Пранди),ще ги унищожи. Какво си мислят смешните бразилци, че първият път ги подцениха в групата и затова паднаха. Сега няма да е така, Бразилия ще бъде разгромена от Куба. То май не е толкова сигурно дали "жълтите" ще стигнат до финала.
Успех на Италия и Куба!

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ! ПРАНДИ ВЪН!

Потребителски аватар
Nassy
Мнения: 124
Регистриран на: 17 фев 2010 13:25
Местоположение: Ce vidiamo a Madrid!
Контакти:

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот Nassy » 07 окт 2010 14:33

Че бразилците са путки е ясно, но ,че могат да сгазат без проблем всеки отбор в света е още повече от ясно! Така ,че за тях целта оправдава средствата, такива курвенски номера сме гледали на редица световни първенства по футбол в ущърб на различни отбори, само си спомнете 2:2 на Дания и Швеция на Евро 2004 срещу италианците.
Изображение

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот demy27 » 07 окт 2010 14:35

Най-доброто което можеха да направят е да излязат с титулярите, да ги отнесат в първия сет с огромна разлика, след което да напуснат полето и да откажат да играят а после ако организаторите не ги е срам да ги изхвърлят от турнира и да ги наказват.
Последна промяна от demy27 на 07 окт 2010 14:41, променено общо 1 път.
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот СВОБОДЕН » 07 окт 2010 14:38

danko_sot написа:Спрете да пишете глупости по темата. Загубихме, но животът продължава. Има и други първенства. Това не е краят на света. Застанете твърдо зад отбора и отбора и стига сте търсили под вола теле. Кой бил виновен, кой се скарал и т.н. България защити честта си и си тръгва с високо вдигнато чело. Не спечелихме титлата, но спечелихме уважение от другите страни, защото бяхме от малкото, които играха феърплей. България над всичко!!! Много ми се иска, независимо от мача утре, да посрещнем на летището момчетата подобаващо. Мисля, че се представиха достойно! Защитиха честта на българския народ!
Не, ти пишеш глупости. Можеш ли да ми обясниш тогава, защо трябва да взимаме изявен треньор от чужбина за някакво си пето място? Ние сме били пети и преди това. Ако изобщо бъдем и пети, макар, че това вече не ме интересува. Щом си толкова националист и казваш,"България над всичко", тогава си дай сметка, че това не е вярно. В случая ставаше, ако бяхме спечелили титлата. А сега ще има поне още четири отгоре. Може би е по правилно да бъдат посрещнати като Италианските футболисти едно време. С развалени яйца и домати. А най вече Алексиев задължително трябва да бъде нацелен. Аз съм от тези които работят честно и почтенно, но за година едва ли изкарвам и една петнайста от месечната заплата на тези момчета. И не мога да приема, че няма да спечелят титлата. Нито пък, че волейболист от такъв ранг може от един метър без блок да не уцели полето. Хайде да си гледат работата.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

Потребителски аватар
Nassy
Мнения: 124
Регистриран на: 17 фев 2010 13:25
Местоположение: Ce vidiamo a Madrid!
Контакти:

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот Nassy » 07 окт 2010 14:42

Факта е само един ,че снощи се бихме сами, Куба не са нищо особенно, имат точно 2ма играчи, Тошко Алексиев без да има блок пред себе си, оголена част на игрището да беше скочил с глава щеше да я вкара...но...аз така се израдвах ,че взимаме гейма че не видях кво направи освен че се държеше за главата...3 мач бола, преди това 23:21 и възможност за 24 точка....пропиляни...еми сами сме си виновни...
Изображение

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот daniel875 » 07 окт 2010 14:42

Хареса ми идеята на един от потребителите на форума, но искам най - много да целят с яйца и домати този макарон Пранди. По - добре да паднем от всички докрая, че ми писна вече от този "професор".
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот СВОБОДЕН » 07 окт 2010 14:42

daniel875 написа:Успех на Италия и Куба!

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ! ПРАНДИ ВЪН!
Успех на Италия. А Куба и Сърбия бих желала да падната и двата в мача по между си. За съжаление не може. На Пранди трябва да му се даде още време. И Веласко не направи Италия непобедима още в първите години. Трябваше му време да изгради отбора. Сър Алекс спечели първата си титла в Ман Юн на петата година.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

Потребителски аватар
Nassy
Мнения: 124
Регистриран на: 17 фев 2010 13:25
Местоположение: Ce vidiamo a Madrid!
Контакти:

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот Nassy » 07 окт 2010 14:45

daniel875 написа:Хареса ми идеята на един от потребителите на форума, но искам най - много да целят с яйца и домати този макарон Пранди. По - добре да паднем от всички докрая, че ми писна вече от този "професор".

Ама и ти много ги разбираш нещата :lol:
Пранди е отличен специалист, ама щом сравняваш Бразилския национален отбор по волейбол с Интер и че играчите им били фалшиви звезди значи нещо не ти е в ред ;)
Изображение

Потребителски аватар
NightSKill
Мнения: 63
Регистриран на: 21 сеп 2010 22:20
Контакти:

Re: Кой и защо реши да бием Бразилия

Мнениеот NightSKill » 07 окт 2010 14:46

Може Би Бразилия ще Стане Шампион но ИСтинския е България.Щото много лесно можехме да Паднем и да минем между капките
Само Левски


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта