Atletico Madrid (Фен тема)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 13 сеп 2021 13:56

А Саул го разписаха от критики при дебюта му за Челси.Дано не му се отрази на психиката защото евентуален провал в Лондон ще бъде пагубен за цялата му кариера.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13792
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Pichichi » 16 сеп 2021 11:14

Единственото хубаво нещо от снощния мач е че не го загубихме!
:mrgreen:

Очаквано групата се завърза но мисля че Пуул ще победят Порто като гости така че за нас е важно
да не загубим в Милано, дори и Х ни устройва.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13792
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Pichichi » 21 сеп 2021 12:04

След два супер слаби мача с/у Порто и Атлетик да видим тази вечер с/у абонатите от Хетафе!
Всичко друго освен 3 т. ще е провал!
Лошото е че те са с 5 поредни загуби и чисто статистически това не е добре.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот JackPackage » 21 сеп 2021 12:28

Те не са ни вкарвали гол от времето на Де Хеа, ама в тази лоша серия ще се хвърлят на живот и смърт, та ще е добре да ги опукаме :roll:

Традиционно си почваме тегаво първите 2 месеца, поне нямаме загуба още и изпуснатите точки са срещу добри отбори :?
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13792
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Pichichi » 22 сеп 2021 01:15

Оглавихме класирането макар и за ден само. Свършена работа макар и не с добра игра. Браво на Л. Суарес, да се стягат и 20 гола и този сезон!

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13792
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Pichichi » 24 сеп 2021 14:26

Гледам Алавес и те с 5 загуби!
Дано играем по-добре и решим мача рано!

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот JackPackage » 24 сеп 2021 15:09

Тегаво ще е, ранните мачове в 12.00-14.00 испанско време винаги са много криви - а такива отбори с много поредни загуби ще излезнат много мотивирани, подобно на Хетафе, дано успеем рано да си решим нещата и да заиграем прилично, че идват важни мачове в ШЛ :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13792
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Pichichi » 27 сеп 2021 08:58

Толкова не се бях ядосвал скоро на мач на Атлети!
Тотал щета играем, евтин гол в 4-тата минута пуснахме на домакините и много мъка след това!
:(

Въпреки всичко положението с броя точки не е лошо! Севиля мяй ще получат шанс да са основен
конкурент на Реал ако е се обърнат до 1/2 мача нещата при нас!

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 29 сеп 2021 09:28

Много важна победа на Сан сиро която обръща тотално ситуацията в групата.Перспективите за излизане от групата хич не са лоши.А играта ни няма да а коментирам.Засега.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13792
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Pichichi » 29 сеп 2021 12:18

Попрегледах днес мача на разширен репортаж. Ясно е че докато бяхме 11 на 11 бяхме пълен леш.
Друго обаче ми направи впечатление Л.Суарес с лека ръка изтърва 3 сравнително чисти положения
плюс още едно клонящо към чисто. Това бяха 4 положения от които трябваше поне едно да вкара!
Видно е че играчите не са във форма, дали ЕП и Копата от това лято са виновни и какво не е наред
мисля че трябва много да работят. Трансферът на Гризман в последния момент също му пречи според
мен. Цяло лято се готви за играта на Барселона и "идеите" на Куман и изведнъж в последния ден
се върна при нас. Специално при Гризман мисля че Чоло бърка като не дава повече минути на Анхелито и
Феликс в момента. Има много мачове и много време всички да играят. То може би и тъпия ЧК на Феликс
попречи иначе си мисля че той щеше да е титуляр за сметка на Гризман последните ни два мача в ЛаЛига.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта